(RU)
Головна  •  Послуги  •  Збільшення грудей (аугментаційна маммопластика)
Пластика грудей

Збільшення грудей (аугментаційна маммопластика)

Аугментаційеа маммопластика – хірургічна операція яка проводиться для збільшення розміру молочних залоз за допомогою імпланту, який встановлюється під молочну залозу або під великий грудний м’яз. Ендопротезування молочних залоз (збільшує маммопластика) проводиться з метою збільшення обсягу грудей, для корекції асиметрії молочних залоз, для додання їм більш естетичної форми, з метою усунення птозу (опущення провисання грудей) в післяпологовому періоді. Пластична операція по збільшенню грудей проводитися за допомогою спеціальних імплантів, які відрізняються за формою, розміром, оболонці (текстурі) і наповнювача. Вибір того чи іншого типу імплантату залежить від того, яку форму грудей необхідно надати, від методів розрізів, а також від фізіологічних особливостей молочних залоз пацієнта. Також нами використовується інноваційне обладнання, за допомогою якого здійснюється 3D-моделювання результатів пластичної операції. Досить часто збільшення грудей проводитися одночасно з операцією по підтяжці грудей (мастопексія).
Тривалість операції:  30-40 хвилин
Період реабілітації після збільшення грудей:  3-4 тижні

Показання до аугментаційної маммопластики

 • Недостатній обсяг молочних залоз.
 • Асиметрія молочних залоз.
 • Аномальний розвиток грудних залоз.
 • Опущення (птоз) молочних залоз.
 • Втрата об’єму і втрата форми грудей після грудного вигодовування.
 • Реконструкція молочної залози, наступна за видаленням грудей (мастектомію), або травмою.
 • Заміна імплантів за медичними показаннями.
 • Зменшення молочних залоз у слідстві схуднення.

Види імплантів

Форма імплантів На ринку присутні дві основні форми імплантів: круглі і краплеподібні (імпланти анатомічної форми). Круглі ендопротези надають більш наповнений вид і формують кулясту форму грудей. Грудні імплантати анатомічної форми забезпечують більш натуральні і природні лінії молочній залозі, однак коштують дорожче і складніше в установці.

Оболонка імплантів. Поверхность грудних ендопротезів буває гладка і текстуроване. Використання текстурованих імплантів зменшує ймовірність їх обертання після імплантації. Крім того, вони мають більш товсту оболонку, що знижує ризик розривів, але такі ендопротези вимагають розрізів більшої величини в порівнянні з гладкими. Гладкі імпланти простіше в установці, вимагають менших розрізів, але мають більш тонку оболонку, що збільшує ризик її розриву.

Наповнювачі імплантів. Залежно від використовуваного наповнювача, імпланти діляться на сольові і силіконові. В якості наповнювача в сольових імплантатах використовується фізіологічний сольовий розчин. Сольові ендопротези мають як переваги, так і недоліки. До переваг можна віднести: нешкідливість наповнювача для організму (фізрозчин абсорбується навколишніми тканинами), вони набагато дешевше силіконових, оскільки імпланти наповнюються рідиною вже після установки, для них необхідні розрізи менші за розміром. Мінуси: менший термін служби через проникнення фізрозчину в навколишні тканини через оболонку імпланта. Силіконові імпланти заповнені когізівним гелем, який забезпечує досить високу пружність і зберігає форму, навіть у випадках пошкодження оболонки ендопротеза.

Попередня консультація

При зустрічі ми обговоримо Вашу історію хвороби, особливо, що стосується попередніх травм (пошкоджень), алергічних реакцій і перенесених пластичних операцій, якщо такі проводилися.

Ми детально розглянемо всі проблеми, які Ви відчуваєте через грудей і її естетичних властивостей, які, як Ви вважаєте, є небажаними і повинні бути виправлені.

Після обстеження зовнішніх характеристик молочних залоз, ми докладно зупинимося на Ваших побажаннях і на те, наскільки, на мою думку, операція буде їм відповідати.

Також ви будете проінформовані про всі деталі майбутньої аугментационной маммопластике, її тривалості, період реабілітації і можливі ускладнення.

Підготовка до операції

 • При подготовке к пластике груди обязательно проводится медицинское обследование для выявления возможных противопоказаний к операции. А также делаются предоперационные снимки. До операции мы всесторонне проанализируем эти снимки, и будем использовать их вместе с данными, полученными после обследования для составления индивидуального плана операции.
 • Пациентке выполняется предоперационное 3D моделирование что позволяет определить и необходимый размер и объем имплантов учитывая анатомо-физиологические особенности и строение грудной клетки (всевозможные асимметрии). 3D-моделирование позволяет увидеть результат, который совпадает на 99.9%.
 • За 14 дней до операции следует прекратить прием аспирина и аспирин-содержащих препаратов, поскольку они влияют на нормальную свертываемость крови. Если Вы сомневаетесь в каком – либо препарате, внимательно прочитайте предписания, указанные на этикетке или, проконсультируйтесь в нашей клинике. Сообщайте нам о всех препаратах, которые вы будете принимать до операции.
 • Также за две недели до хирургического вмешательства необходимо отказаться от сигарет либо минимизировать их количество, поскольку никотин приводит к сокращению кровяных сосудов и может ухудшить кровообращение в тканях во время и после операции.
 • За 7 дней до операции необходимо исключить из рациона острые и жирные блюда, а также прекратить прием алкоголя.
 • Вечером перед операцией необходимо отказаться от приема пищи. Для безопасной анестезии желудок должен быть абсолютно пустым перед операцией.
 • В день операции оденьте удобную, свободную одежду, которую не нужно будет снимать через голову.

Післяопераційний період

 • Після виписки з клініки, Ви отримаєте рекомендації щодо застосування знеболюючих препаратів і антибіотиків. Строго дотримуйтесь їх приписами.
 • Ви будете приїжджати на перев’язки і на огляд хірурга з тією частотою, яку призначить Вам лікуючий лікар, з урахуванням конкретного перебігу післяопераційного періоду.
 • У перші 2-3 тижні бажано спати в положенні на спині.
 • У перебігу 2-у тижні необхідно відмовитися від сигарет, нікотин погіршує кровообіг в тканинах і як наслідок збільшує період реабілітації.
 • 14 днів; не приймайте аспірин і аспірин-містять препарати.
 • Бажано виключити заняття сексом перші 2-3 тижні в зв’язку з високою ймовірністю розвитку гострої гематоми або інших ускладнень.
 • Протягом перших 2-3 тижнів після операції Вам бажано виключити з раціону харчування жирну, гостру, сильно солону і смажену їжу, а також спиртні напої і екзотичні фрукти.
 • У перебігу 3-х тижнів після операції Не робіть вправ, що вимагають великого фізичного навантаження. Щоб звести до мінімуму шанс післяопераційного ускладнення, уникайте таких дій, як низькі нахили повороти тулуба, або підйом вантажів.
 • Постійно носіть післяопераційне компресійну білизну стільки часу, скільки буде необхідно для нормального процесу загоєння (зазвичай близько 4 тижнів).
 • Після аугментационной маммопластики не рекомендується протягом 2-х тижнів здійснювати перельоти на літаках, а 4-х тижнів – відвідувати сауну або басейн.
 • Чи не порадившись з нами, не приступайте до виконання фізичних вправ і занять спортом.
 • Обов’язково повідомте нам, якщо після виписки зі стаціонару збільшиться дискомфорт або кровотеча, а також, якщо Вас морозить і у Вас температура вище 38 градусів С.
 • Наявність набряклості і зниження чутливості в зоні операції є нормальним станом і дані зміни, як правило, проходять в період від 1 до 4 місяців, в окремих випадках чутливість соска і ареоли може відновлюватися до 1 року і більше.
 • Під час реабілітаційного періоду в раціон слід включити багату вітамінами і мікроелементами їжу.
Ризики та можливі ускладнення після аугментаційної маммопластики
  • У післяопераційному періоді можливий розвиток загальнохірургічних і відповідних даної операції ускладнень. Ризик виникнення перших (нагноєння, кровотеча, тромбофлебіт, тромбоемболія) знижується за допомогою відповідного обстеження до операції, а при необхідності і лікарської підготовкою.
  • До ускладнень, характерним для маммопластики, можна віднести: частковий або повний некроз (загибель) частини шкірних клаптів або сосково-ареолярного комплексу (пов’язане з недостатнім кровопостачанням);
  • Стійке зниження або повна відсутність чутливості соска і дуже рідко стійка болючість цієї зони;
  • Асиметрія, скупчення рідини в порожнинах (сірому) або гематом (в ранньому післяопераційному періоді).

Всі перераховані вище ускладнення після пластики живота є винятками, які періодично виникають всупереч провідним стандартам хірургічної практики. Ми виклали їх з тією метою, щоб проінформувати Вас належним чином і ні в якому разі не залякати.

Відгуки

Ніна (збільшення грудей)

11.11.2011

Спасибі, Андрію Харкову. Ви допомогли мені здійснити мрію про ідеальну грудей. Ні за що не скажеш, що мої теперішні форми це результат хірургічного втручання. Спеціально прилітала до рідного Києва до Андрія Леонідовича, якого мені дуже рекомендували задоволені подруги. Здивована, що в Україні дійсно доступний такий сервіс - все дуже на рівні: консьєрж-сервіс, індивідуальне меню, свій косметолог. Загалом, ставлю вам п'ять зірок!

Оксана «Аугментація молочних залоз»

11.12.2005 р.

«Велика подяка команді за професіоналізм і турботу! Хірургічні втручання пройшли без проблем, післяопераційний період протікав легко. Довіряю Андрію Харькову і його команді на всі 100% і впевнена, що в майбутньому буду звертатися до них для вдосконалення зовнішності. Андрій Леонідович не тільки великий професіонал, але і турботливий, розуміє, і в міру сувора людина, що вміє підтримати, заспокоїти і підбадьорити пацієнта під час стресових ситуацій.

Юлія (маммопластика)

11.12.2015 р.

«Хочу поділитися враженнями про клініку Perfecto Room. Від моменту першої консультації я була оточена турботою і любов'ю всього персоналу. Як тільки я відкрила очі після наркозу, мене в буквальному сенсі слова носила на руках Віта (медсестра) - дуже уважна і щиро турботлива дівчина. Мені дуже приємно повертатися в клініку на перев'язки, де завжди оточує приємна музика, атмосфера краси, доброзичливості і смачну каву. Мрії про нову красивого життя не покидають голову. Я навіки Ваш пацієнт !!!)))

Хочете записатись на
Першу консультацію