Головна  •  Послуги  •  Пластика носової перегородки (септопластика)
Пластика грудей

Пластика носової перегородки (септопластика)

в одного з кращих пластичних хірургів в м. Київ - Андрія Леонідовича Харькова

Ніс – це одна з найбільш видних і помітних рис людського обличчя. Його зовнішній вигляд разом з іншими рисами обличчя має величезний вплив на Вашу зовнішність. Крім того, ніс виконує ряд важливих функцій: дихальну, нюхову і захисну. Одну з основних ролей в прохідності дихальних шляхів грає носова перегородка (перегородковий хрящ). Її деформація або зміщення істотно ускладнює носове дихання і як наслідок порушується кондиціювання, фільтрація і знезараження потоку повітря. Деформація носової перегородки представляє собою таке відхилення, при якому відбувається зсув перегородки в одну або в обидві сторони від середньої носової лінії. Викривлення носової перегородки буває вродженим, або придбаним, наприклад, внаслідок травми. З метою корекції даної проблеми на сьогоднішній день проводять оперативне втручання під назвою – септопластика (пластика носової перегородки). Часто септопластика проводять в комплексі зі зміною форми і (або) розміру зовнішнього носа (ринопластика), така пластична операція називається риносептопластика.
Тривалість операції  40-90 хвилин
Період реабілітації після септопластики:  1 тиждень

Показання до септопластика


   
 • Утруднене носове дихання в слідстві вродженого викривлення носової перегородки.
   
 • Придбане викривлення носової в слідстві травми.
   
 • паталогічна освіти в носі, які викликають викривлення перегородки.
   
 • Захворювання кістково-хрящової системи.

Попередня консультація

При зустрічі ми обговоримо Вашу історію хвороби, особливо, що стосується попередніх травм (пошкоджень), алергічних реакцій і перенесених операцій на носі, якщо такі проводилися.

Ми детально розглянемо всі проблеми, які, як ви вважаєте, є небажаними і повинні бути виправлені.

Після обстеження носа, ми докладно зупинимося на Ваших побажаннях і на те, наскільки, на мою думку, операція буде їм відповідати.

Також ви будете проінформовані про всі деталі майбутньої пластиці носової перегородки, її тривалості, період реабілітації і можливі ускладнення.

Підготовка до операції


   
 • При підготовці до септопластика обов’язково проводиться медичне обстеження для виявлення можливих протипоказань до операції. А також робляться передопераційні знімки. До операції ми всебічно проаналізуємо ці знімки, і будемо використовувати їх разом з даними, отриманими після обстеження для складання індивідуального плану операції.
   
 • Також перед цією операцією не обходимо виконати КТ (комп’ютерну томограму) кісток носа і придаткових пазух з метою ідентифікації рівня і масштабу існуючої у Вас проблеми.
   
 • За 14 днів до операції слід припинити прийом аспірину і аспірин-містять препаратів, оскільки вони впливають на нормальне згортання крові. Якщо Ви сумніваєтеся в будь – якому препараті, уважно прочитайте розпорядження, зазначені на етикетці або, проконсультуйтеся в нашій клініці. Повідомляйте нам про всі препарати, які ви будете приймати до операції.
   
 • Також за два тижні до хірургічного втручання необхідно відмовитися від сигарет або мінімізувати їх кількість, оскільки нікотин призводить до скорочення кров’яних судин і може погіршити кровообіг в тканинах під час і після операції.
   
 • За 7 днів до операції необхідно виключити з раціону гострі і жирні страви, а також припинити прийом алкоголю.
   
 • Не приймайте їжу і рідина за 8 годин до операції. Для безпечної анестезії Ваш шлунок повинен бути повністю порожнім перед операцією.
   
 • Напередодні операції проведіть ретельне санацію носа. У разі необхідності наша медсестра допоможе Вам провести санацію.
   
 • У день операції одягніть зручний, вільний одяг, яку не потрібно буде знімати через голову.

Післяопераційний період


   
 • Після виписки з клініки, Ви отримаєте рекомендації щодо застосування знеболюючих препаратів і антибіотиків. Строго дотримуйтесь їх приписами.
   
 • Перші 2-3 дні слід спати зі злегка піднятою головою. Підняте положення голови зведе до мінімуму післяопераційний набряк і дискомфорт.
   
 • Ви будете приїжджати на перев’язки і на огляд хірурга з тією частотою, яку призначить Вам лікуючий лікар, з урахуванням конкретного перебігу післяопераційного періоду.
   
 • На 6-7 добу видаляються силіконові Сплінт (трубочки) з носа.
   
 • У перебігу 2-у тижні необхідно відмовитися від сигарет, нікотин погіршує кровообіг в тканинах і як наслідок збільшує період реабілітації.
   
 • У перебігу 2-х тижнів після операції Не робіть вправ, що вимагають великого фізичного навантаження. Щоб звести до мінімуму шанс післяопераційного ускладнення, уникайте таких дій, як низькі нахили або підйом вантажів, а також положень, коли голова знаходиться нижче рівня тіла.
   
 • Після пластика перегородки носа не рекомендується протягом 2-х тижнів здійснювати перельоти на літаках, а 4-х тижнів – займатися спортом, відвідувати сауну або басейн.
   
 • Набряк і роздратування проходять через 6-8 тижнів.
   
 • Обов’язково повідомте нам, якщо після виписки зі стаціонару збільшиться дискомфорт або кровотеча, а також, якщо Вас морозить і у Вас температура вище 38 градусів С.
   
 • Під час реабілітаційного періоду в раціон слід включити багату вітамінами і мікроелементами їжу.

РИЗИКИ І МОЖЛИВІ УСКЛАДНЕННЯ після септопластики


   
 • Післяопераційний стан пацієнта дуже рідко супроводжується надмірним кровотечею. Якщо подібна ситуація виникне, ми вдамося до додаткових перев’язки носа, обстеження і спостереження.
   
 • Зараження – це одне з можливих ускладнень після будь-якої операції, але воно вкрай рідко виникає після операції на носі. Якщо виникне сильне зараження певної ділянки, може знадобитися додаткова операція з тим, щоб провести належне дренування.
   
 • Несподіваний різкий видих через ніс або недбале поводження можуть призвести до зміщення носової структури і втрати бажаної форми і симетрії носа. Якщо подібні відхилення вчасно виявлені, їх успішно усувають без додаткової операції.
   
 • Оскільки перегородка носа виконує функцію опори носової триноги, то ми повинні дотримуватися балансу між виправлення неприродного положення і збереженням опорної функції. Тому іноді корекція може виявитися неповною, а оперовані дефекти залишаться усунутий.
   
 • Рідко внаслідок неповного загоєння утворюються перфорації або «отвори» в носовій перегородці, дані ускладнення дуже рідкісні і легко піддаються усуненню під час повторної операції.
   
 • Чи не частими бувають випадки, коли маленький орган на перегородці, що відповідає за запах, що асоціюється з сексуальним потягом, виявляється пошкодженим внаслідок септопластіческой операції.

  Всі перераховані вище ускладнення після септопластики є винятками, які періодично виникають всупереч провідним стандартам хірургічної практики. Ми виклали їх з тією метою, щоб проінформувати Вас належним чином і ні в якому разі не залякати.

Запишіться на
Консультацію до Андрія Леонідовича Харькова
Мої досягнення
14620
Успішних операції
26 років
практики
10 клінік
в різних країнах світу
21
ліцензія
77
наукових публікацій
Гарантія
Конфіденційності та безпеки

Дізнайтеся яким буде Ваш ніс після пластики!


Залиште заявку на 3D моделювання носу:

Унікальне 3D моделювання майбутніх результатів операції на апараті Vectra 3D XT дозволяє Вам і мені, як Вашому лікарю, на 100% зрозуміти можливий і бажаний Вами результат пластичної операції.

photo
Відгуки

Валентин (Пластика носової перегородки)

22.09.2012

Я не міг нормально дихати, спочатку думали, що гайморит або щось в цьому роді! Але звернувшись до лікаря, зрозуміли, що якісь проблеми з носовою перегородкою. Операцію два роки тому зробив Андрій Леонідович Харьков у своїй клініці в Києві, результат дуже хороший, мою проблему вирішено. Рекомендую.

Євген (Пластика носової перегородки)

15.06.2018

Робили синові пластику носової перегородки. Через бійку з однолітками отримав травму носу. Дякуємо Андрію Леонідовичу! Справді професійний і відповідальний лікар. Результат пластики дуже добрий!

Юліанна (Пластика носової перегородки)

11.07.2014

Спасибі доктору за можливість дихати на повні груди! Через травму носа я не могла дихати, як виявилося деформувалася носова перегородка. Звернулася по допомогу в клініку Андрія Леонідовича Харькова в Києві. Тепер дихаю вільно. Окрема подяка його колективу, дуже приємні люди. Дякуємо!

Хочете записатись на
Першу консультацію