Головна  •  Послуги  •  Заміна і видалення імплантів молочних залоз
Пластика грудей

Заміна і видалення імплантів молочних залоз

в одного з кращих пластичних хірургів в м. Київ - Андрія Леонідовича Харькова

Заміна імплантів грудей дає можливість виправити ті помилки, які були допущені при попередній установці імплантатів, і отримати бажаний результат. Сучасні і якісні грудні протези не вимагають заміни. Виробники часто дають на них довічну гарантію. Однак, бувають ситуації, в яких здійснення реендопротезування просто необхідне. З огляду на те, що маммопластика користується підвищеною популярністю, заміна імплантів молочних залоз також користується попитом. Подібне хірургічне втручання вирішує цілий ряд проблем як естетичного, так і медичного характеру. Незважаючи на те, що за роки проведення пластичних операцій хірурги давно відточили свою майстерність за частиною коригування розмірів і форми грудей, одержуваний результат не завжди влаштовує пацієнток. Часто заміна грудних імплантів потрібно саме з їхньої вини через недотримання приписів лікаря в післяопераційний період і період реабілітації. Ризик виникнення інфікування в таких випадках нерідко змушує і зовсім відмовитися від імплантатів, або ж здійснити видалення грудних імплантів на певний термін до повного лікування.
Тривалість операції:  до 2 годин
Повний період відновлення:  декілька місяців

Чому важливо все робити вчасно?

Крім естетичних причин, видалення імплантів молочних залоз може знадобитися за медичними показаннями. При цьому оперативне втручання необхідно проводити терміново, щоб уникнути серйозних ускладнень. До випадків, які вимагають обов’язкового видалення або заміни відносять:

  • Зайве формування капсулярної контрактури, що відбувається навколо імплантату, що призводить до ущільнень тканини грудей і викликає больові відчуття. В такому випадку імплантат видаляють, а надлишки тканини січуть хірургічно. </ Li>
  • Розрив протеза і потрапляння його вмісту в тканини, причиною чого часто служать механічні травми грудей. Якщо не зреагувати вчасно, не уникнути серйозного запального процесу, набряклості і, як наслідок, гострих больових відчуттів. В цьому випадку необхідно видалення протеза і наповнювача, і відмовитись від повторної маммопластики до повного одужання. </ Li>
  • Виникнення запалення або відкривта кровотеча на місці проведення оперативного втручання через розвиток інфекції або через індивідуальні особливості клієнтки. Як і в попередньому випадку, імплантат виддаляється без повторної операції до повного лікування. </ Li>
    </ Ul>

Для чого застосовується процедура?

Реендопротезування проводиться в випадках, коли пацієнтка незадоволена зовнішнім виглядом молочних залоз – кінцевий результат не збігається з очікуваннями через неправильно підібрану форму грудей. Крім цього, з плином часу у жінки може виникнути бажання змінити розмір або форму імплантатів. Обвисання, видозміна, залоз може також статися через перенесену вагітності, коливань ваги або з віком. Заміна може бути необхідна через закінчення терміну придатності імплантатів (близько 15-25 років) або появи сучаснішого ендопротеза. Щоб мінімізувати ризик невдоволення остаточним результатом імплантації, в нашій клініці використовується метод 3D моделювання грудей, що дозволяє до дрібниць підібрати форму і розмір молочних залоз з урахуванням індивідуальних особливостей і побажань клієнтки.

Проте, в операції реендопротезування (але не видалення) може бути відмовлено в зв’язку з наявними захворюваннями серцево-судинної системи, при гормональних збоях, хронічних захворюваннях, цукровому діабеті, вагітності або в період лактації.

Попередня консультація

Записавшись на індивідуальну консультацію до досвідченого пластичного хірурга, ви отримуєте можливість звести до мінімуму не тільки можливі ускладнення, а й незадоволеність кінцевим результатом реендопротезування. Всі ваші особливості і побажання відносного зовнішнього вигляду молочних залоз, формування 3D моделі грудей ще до початку оперативного втручання, ознайомлення з вашою історією хвороби дозволяє в кінцевому результаті прийти до виключно позитивних емоцій від проведеного оперативного втручання. Лікар обов’язково ознайомить вас з усіма нюансами процедури, проінформує про підготовку до неї, проведення та реабілітаційний термін.

Підготовка до операції

За пару тижнів до проведення процедури знадобиться здача комплексу аналізів (кров, сеча, флюорографія).

Реендопротезування проводиться виключно під загальним наркозом. При цьому в разі, коли необхідно видалення імплантатів без подальшої заміни на інші, хірург витратить більше часу, так як необхідно буде відновити симетричність молочних залоз, провести висічення зайвої тканини, відкоригувати форму грудей.

Загальний наркоз потребуює дотримання дієти (відмови від їжі і пиття за 8 годин до операції).

Сама процедура пройде в три етапи: витяг старих імплантатів, видалення капсули (щільної фіброзної тканини навколо імпланта) і установка нових ендопротезів. Разом із заміною грудних імплантатів часто проводять ліпосакцію і підтяжку молочних залоз.

Післяопераційний період

Залежно від складності оперативного втручання, індивідуальних особливостей пацієнтки відновний період триває від одного місяця до півроку. При цьому перший місяць обов’язковим є носіння спеціальної компресійної білизни. Протягом решти терміну заборонено відвідування сауни, солярію, басейну, прийом гарячих ванн і активний спорт. Більш точні терміни реабілітації позначить хірург.

Вартість процедури

На видалення грудних імплантів ціна коливається в залежності від складності конкретної ситуації і наявних свідчень до проведення даного оперативного втручання. Вартість буде залежати від наявності або відсутності подальшої заміни імплантатів на нові, наявності додаткових процедур (підтяжка тканин, ліпосакція). Питання ціни найкраще обговорювати на попередніх консультаціях з пластичним хірургом, який зможе врахувати всі нюанси майбутньої операції.

Запишіться на
Консультацію до Андрія Леонідовича Харькова
Мої досягнення
14620
Успішних операції
26 років
практики
10 клінік
в різних країнах світу
21
ліцензія
77
наукових публікацій
Гарантія
Конфіденційності та безпеки

Дізнайтеся якими будуть Ваші груди після пластики!


Залиште заявку на 3D моделювання грудей:

Унікальне 3D моделювання майбутніх результатів операції на апараті Vectra 3D XT дозволяє Вам і мені, як Вашому лікарю, на 100% зрозуміти можливий і бажаний Вами результат пластичної операції.

photo
Відгуки
Хочете записатись на
Першу консультацію