(RU)
Головна  •  Послуги  •  Пластика повік (блефаропластика)
Пластика обличчя та шиї

Пластика повік (блефаропластика)

Шкіра в області очей є найбільш тонкою і чутливою до зовнішніх впливів. Як правило, з віком вона піддається процесам старіння в першу чергу. Досить часто «набряк» в області нижніх і верхній століття проявляється ще в молодому віці, це пов’язано з вродженою слабкістю м’язово-фасциального комплексу і проявляється контурирования жирових «гриж» у вигляді мішків під очима і важких верхніх повік. Пластика повік, або блефаропластика – це хірургічна процедура, яка може кардинально поліпшити зовнішній вигляд області очей, стерти ознаки старіння і повсякденних стресів на вашому обличчі. Також блефаропластика часто виконується як доповнення до фейсліфтингу. Підтяжка повік допоможе вам виглядати і відчувати себе більш молодою і впевненою у собі!
Тривалість операції:  30-60 хвилин
(RU) Период реабилитации после блефаропластики:  10-14 днів

Показання до блефаропластики


   
 • Мішкувата, або провисаюча шкіра верхніх повік.
   
 • Зайва шкіра і слабкість м’язів, що не дає повністю відкрити очі, погіршує зір.
   
 • Надлишкові жирові відкладення (жирові грижі), які з’являються як набряклість.
   
 • Виражені зморшки.
   
 • Вроджені дефекти розрізу очей і повік.
   
 • Незадоволеність розрізом і формою очей, виправлення азіатського розрізу очей.

Види пластики повік

Операція на верхніх і нижніх повіках може виконуватися як в поєднанні (кругова пластика повік, або квадрілатеральна блефаропластика), так, і ізольовано (пластика верхньої повіки, або верхня блефаропластика, пластика нижньої повіки, або нижня блефаропластика).

Основні вікові зміни верхніх повік пов’язані в першу чергу з нависаючою шкірною складкою і «мішечками» у внутрішніх кутах очей (внутрішні жирові грижі). У зв’язку з цим і операція спрямована на висічення надлишків шкіри верхніх повік з пластикою жирових гриж. Рубець найчастіше виглядає дуже косметично.

Зміни в області нижніх повік проявляються у вигляді виражених «мішків» під очима (жирові грижі) і множинних шкірних складках та зморшках. Нижня блефаропластика полягає в пластиці жирових гриж (внутрішня, серединна і зовнішня) і в висічення надлишків шкірного, або шкірно-м’язового клаптя. При необхідності виконується зовнішня кантопексія (зміцнення зовнішнього краю нижньої повіки). Рубець, як правило, високо косметичний і розташовується в складці під війковим краєм.

попередня консультація

При зустрічі ми обговоримо Вашу історію хвороби, особливо, що стосується попередніх травм (пошкоджень), алергічних реакцій і перенесених операцій на обличчі, якщо такі проводилися.

Обстеження перед проведенням блефаропластики починається з виявлення ступеня вікових змін шкіри також оцінюється її структура і колір.

Ми детально розглянемо всі проблеми, які, як ви вважаєте, є небажаними і повинні бути виправлені.

Після обстеження зовнішніх характеристик, ми докладно зупинимося на Ваших побажаннях і на тому, наскільки, на мою думку, операція буде їм відповідати.

Також ви будете проінформовані про всі деталі майбутньої операції з підтяжки повік, її тривалості, часу реабілітації і можливих ускладненнях.

Підготовка до операції


   
 • При підготовці до блефаропластиці обов’язково проводиться медичне обстеження для виявлення можливих протипоказань до операції. А також робляться передопераційні знімки. До операції ми всебічно проаналізуємо ці знімки, і будемо використовувати їх разом з даними, отриманими після обстеження для складання індивідуального плану операції.
   
 • За 14 днів до операції слід припинити прийом аспірину і аспірин-містять препаратів, оскільки вони впливають на нормальне згортання крові. Якщо Ви сумніваєтеся в будь – якому препараті, уважно прочитайте розпорядження, зазначені на етикетці або, проконсультуйтеся в нашій клініці. Повідомляйте нам про всі препарати, які ви будете приймати до операції.
   
 • Також за два тижні до хірургічного втручання необхідно відмовитися від сигарет або мінімізувати їх кількість, оскільки нікотин призводить до скорочення кров’яних судин і може погіршити кровообіг в тканинах під час і після операції.
   
 • За 7 днів до операції необхідно виключити з раціону гострі і жирні страви, а також припинити прийом алкоголю.
   
 • Не приймайте їжу і рідина за 8 годин до операції. Для безпечної анестезії Ваш шлунок повинен бути повністю порожнім перед операцією.
   
 • У день операції одягніть зручний, вільний одяг, яку не потрібно буде знімати через голову.

Післяопераційний період


   
 • Після виписки з клініки, Ви отримаєте рекомендації щодо застосування знеболюючих препаратів і антибіотиків. Строго дотримуйтесь їх приписами.
   
 • Перші 2-3 дні слід спати зі злегка піднятою головою. Підняте положення голови зведе до мінімуму післяопераційний набряк і дискомфорт.
   
 • Ви будете приїжджати на перев’язки і на огляд хірурга з тією частотою, яку призначить Вам лікуючий лікар, з урахуванням конкретного перебігу післяопераційного періоду.
   
 • Бажано обмежити перегляд телевізійних передач і фільмів і читання літератури в перший тиждень після операції.
   
 • У період 14 днів після хірургічного втручання знімаються шви.
   
 • У перебігу 2-у тижні необхідно відмовитися від сигарет, нікотин погіршує кровообіг в тканинах і як наслідок збільшує період реабілітації.
   
 • У перші 10-14 днів не рекомендується фарбувати повіки і накладати на них тіні, фарбувати вії небажано перші 2-3 тижні.
   
 • У перебігу перших 3-ох тижнів зайве перебування на сонячному світлі небажано, в цей період не користуйтеся контактними лінзами. Окулярами можна користуватися в будь-який час.
   
 • У перебігу 3-х тижнів після операції Не робіть вправ, що вимагають великого фізичного навантаження. Щоб звести до мінімуму шанс післяопераційного ускладнення, уникайте таких дій, як низькі нахили або підйом вантажів, а також положень, коли голова знаходиться нижче рівня тіла.
   
 • Після блефаропластики не рекомендується протягом 2-х тижнів здійснювати перельоти на літаках, а 4-х тижнів – відвідувати сауну або басейн.
   
 • Обов’язково повідомте нам, якщо після виписки зі стаціонару збільшиться дискомфорт або кровотеча, а також, якщо Вас морозить і у Вас температура вище 38 градусів С.
   
 • Під час реабілітаційного періоду в раціон слід включити багату вітамінами і мікроелементами їжу.

РИЗИКИ І МОЖЛИВІ УСКЛАДНЕННЯ після блефаропластики

В післяопераційному періоді можливий розвиток загальнохірургічних і відповідних даної операції ускладнень. Ризик виникнення перших (нагноєння, кровотеча, тромбофлебіт, тромбоемболія) знижується за допомогою відповідного обстеження до операції, а при необхідності і лікарської підготовкою.


   
 • Під шкірою може скупчуватися кров (гематома) та тканинна рідина (серома), також в жировій клітковині можуть утворюватися ущільнення (рубці), які поступово розсмоктуються протягом декількох тижнів і навіть місяців.
   
 • При виражених порушеннях харчування шкіри можлива її часткова загибель (некроз) з утворенням надалі рубців.
   
 • До ускладнень, характерних саме для цього виду пластики відносяться: виворіт обличчя (ектропіон), крововиливи в склеру, запальний процес склер або кон’юнктиви; тимчасове (рідко-стійке) порушення зору; гематома ретробульбарного простору.
   
 • Існує ймовірність травми гілочок лицьового нерва, в зв’язку, з чим виникає порушення міміки на стороні пошкодження. Проведене лікування, як правило, усуває дане ускладнення.

  Всі перераховані вище ускладнення після кругової пластики є винятками, які періодично виникають всупереч провідним стандартам хірургічної практики. Ми виклали їх з тією метою, щоб проінформувати Вас належним чином і ні в якому разі не залякати.

Відгуки

(RU) Вероника (Блефаропластика)

(RU) 27.02.2015

Вибачте цей текст доступний тільки в “Російська”.

(RU) Игорь (Пластика век)

(RU) 25.07.2016

Вибачте цей текст доступний тільки в “Російська”.

(RU) Лилия (Пластика век)

(RU) 11.10.2018

Вибачте цей текст доступний тільки в “Російська”.

(RU) Люба (Подтяжка век)

(RU) 05.02.2016

Вибачте цей текст доступний тільки в “Російська”.

(RU) Ольга (Пластика век)

(RU) 10.12.2007 р.

Вибачте цей текст доступний тільки в “Російська”.

Хочете записатись на
Першу консультацію