Андрій Леонідович Харьков

Пластичний хірург
світового рівня в Києві

Виберіть потрібну операцію:

ПРЕЗИДЕНТ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ПЛАСТИЧНИХ реконструктивних і естетичних ХІРУРГІВ

Досягнення
14090
Успішні операції
25років
практики
10 клінік
в різних країнах світу
21
ліцензія
77
наукових публікацій
Гарантія
Конфіденційності та безпеки
Освіта
Жовтень 2019
Почесний член, викладач та координатор по партнерським проектам в Україні від всесвітньої організації косметичної хірургії WAOCS (м Лондон).
Квітень 2017
9-й Міжнародний майстер-клас, м. Мілан, проф. Паоло Костельнуово, проф. Пєтро Палма, м. Мілан, Італія. Організатори: Європейська Академія Лицьової пластичної хірургії, Європейське Співтовариство ринології, Італійська Академія ринології, Італійська Асоціація естетичної пластичної хірургії, Італійська Отоларингологічна Асоціація Лицьової пластичної хірургії.
Лютий 2017
Практичний курс по ринопластиці на трупному матеріалі, м Стамбул, Туреччина. Організатор: Європейське Співтовариство ринопластики.
Квітень 2017Лютий 2017
Щорічне наукове зібрання 2017, Американська Академія косметичної хірургії, Сан Дієго, США.
Листопад-Грудень 2016
ТУ «Пластична хірургія кінцівок», Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, м. Київ, Україна.
Травень-червень 2017
ТУ «Пластична хірургія тулуба», Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, м. Київ, Україна.
Вересень-Грудень 2016
Спеціалізація «Хірургічна стоматологія», Українська військово-медична академія, м. Київ, Україна.
Листопад-грудень 2015
ТУ «Пластична хірургія молочної залози», Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, м Київ, Україна.
Жовтень-листопад 2015
ТУ «Мініінвазивні техніки в пластичної хірургії», Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, м. Київ, Україна.
Квітень-серпень 2014
Спеціалізація «Онкохірургія», Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, м. Київ, Україна.
Лютий 2014
Extreme Live Surgery Arena Course, проф. Паоло Костельнуово, проф. Петро Палма, м Варес, Італія.
Вересень-січень 2013-2014
Спеціалізація «Оториноларингологія», Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, м. Київ, Україна.
Січень 2012
Сучасний метод омолодження обличчя (Advanced Facial Rejuvination), проф. Пітер Гроссман, м. Лос-Анджелес, США.
Листопад 2010
Індивідуальний курс професійного удосконалення «Естетична хірургія грудей» (Individual professional improvement course «Esthetical breast surgery»), проф. Пер Хеден, Академічна клініка, м. Стокгольм, Швеція.
Січень 2008
4-й Міжнародний курс по септопластика - ринопластиці, м. Лінц, Австрія; організатор: Європейська академія лицьової пластичної хірургії.
2005-2007
Міжнародний інститут бізнесу (MBA). Президент: Олександр В. Мертенс, д-р філософії. Програма: Виконавче ділове адміністрування Ступінь: Магістр ділового адміністрування.
Лютий 2006
Учасник симпозіуму, присвяченого естетичної реконструктивної хірургії обличчя дорослих та дітей, Таксон, штат Арізона, США, організований Американською асоціацією пластичних хірургів.
Квітень 2003-листопад 2006
Очна Докторантура при Інституті хірургії та трансплантології АМН України (директор, член-кореспондент АМН України, доктор медичних наук, професор В.Ф. Саєнко), відділ мікрохірургії та пластичної хірургії (завідувач професор Н.Ф. Дрюк), г. Київ, Україна.
Лютий 2000
Курс по технікам лицьової пластичної хірургії, Коледж при Університеті Лондона, Інститут Ларингологія і отіатрії в асоціації з Королівським Національним госпіталем горла, носа і слухового апарату, м. Лондон, Англія. Голова Відділення: Тоні Райт.
Травень 1999
Курс по ринопластиці проф. Монастеріо. Курс по хірургії старіючої особи проф. МакКінні, Ягеллонський університет, м. Краків, Польща.
Січень-Лютий 1999
ПАЦ «Хірургічна стоматологія», кафедра щелепно-лицьвої хірургії, Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, м Київ, Україна.
Грудень 1998
Курс «Сучасна ринопластика», Королівська школа хірургів Англії, Лондон (Керівник курсів: Чарльз Іст).
Червень 1997
Курс сучасної ендоназальной хірургії (Проф. Козлов і Пшеніснов). Центр мікроендоскопічної отоларингології, м. Ярославль, Росія.
Червень 1997
Інтернатура за спеціальністю «Хірургія», кафедра факультетської хірургії №1. Український Національний медичний університет ім. Богомольця, м Київ, Україна.
Лютий 1996
Перший навчальний курс реконструктивної та естетичної хірургії (проф. Хіндерер), EURAPS, ISPRAS, м. Москва, Росія.
Червень 1996
Почесний диплом «з відзнакою» Українського Національного медичного університету ім. Богомольця, м. Київ, Україна, спеціальність «Лікувальна справа».
Досвід роботи
2019
Член президії ВАПРЕХ (Всеукраїнської асоціації пластичних і реконструктивних хірургів).
2019
Завідувач кафедри естетичної та реконструктивної пластичної хірургії і хірургічної косметології при КМУ.
2017
Автор і ідеолог концепції Perfecto Room, ідеального простору для удосконалення самих себе, шляхом синергії пластичної хірургії, психологічного і генетичного здоровя, м.Київ, Україна.
2017
Керівник Медичного центру лікування, навчання і наукової діяльності «Українська академія пластичної хірургії», м Київ, Україна
Вересень 2007 – 2017
Науковий керівник Клініки пластичної реконструктивної та естетичної хірургії «Медікал Клаб», м.Київ, Україна.
Вересень 2006 – Вересень 2007
Директор приватної Клініки пластичної реконструктивної та естетичної хірургії «Медікал Клаб», м.Київ, Україна.
2001-2006
Пластичний хірург. Клініка пластичної хірургії «Візит - косметик», реконструктивна та естетична хірургія, м.Київ, Україна.
Травень1999
Пластичний хірург. Центр естетичної хірургії, Національний медичний університет, м Київ, Україна.
Травень 1997
Практикуючий хірург. Клініка пластичної хірургії «Віртус». Реконструктивна та естетична хірургія, Державний університет, м Одеса, Україна.
Хірург. Хірургічний госпіталь, Національний медичний університет, м Київ, Україна.
Науковий ступінь і членство
Листопад 2006
Ступінь доктора медичних наук (спеціальність 14.01.03- хірургія) відповідно до рішення Вищої атестаційної комісії України. Дисертація на тему: «Патогенетичні аспекти вікових та естетичних змін обличчя і шиї, обгрунтування комплексного лікування і методів профілактики ускладнень».
Лютий 1999
Ступінь кандидата медичних наук (спеціальність 14.01.03 - хірургія) відповідно до рішення Вищої атестаційної комісії України. Дисертація на тему: «Критерії діагностики ступеня тяжкості ендогенної інтоксикації та прогнозу перебігу післяопераційного періоду при гострому холециститі у хворих похилого та старечого віку».
Член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів.
Член Американської Академії косметичної хірургії.
Дійсний член Європейської Академії Особовий пластичної хірургії.
Дійсний член Європейського Товариства ринопластики.
Про хірурга
Професор, доктор медичних наук, завідувач кафедри естетичної та реконструктивної пластичної хірургії і хірургічної косметології при КМУ.
Почесний член, викладач та координатор по партнерським проектам в Україні від всесвітньої організації косметологічної хірургії WAOCS (м. Лондон).
Президент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів.
Член Американської Академії косметичної хірургії.
Дійсний член Європейської Академії пластичної хірургії обличчя.
Ціль будь-якої медичної операції —
не зміна рис обличчя або конфігурації тіла, а
відновлення душевного комфорту пацієнта
Сертифікати та ліцензії
Хочете записатись на
Професійну консультацію

Про мене і мою клініку пластичної хірургії в Києві

Що для Вас пластична хірургія? Оперативне втручання з метою удосконалення своєї зовнішності або позбавлення від наслідків вроджених / придбаних дефектів? Для мене і всієї нашої команди пластична хірургія – це справжнє мистецтво. Мистецтво робити людей щасливими.

Андрій Харьков – провідний пластичний хірург зі світовим ім’ям. Це підтверджує зразковий послужний список, більше 25-ти років практики, десятки наукових праць і патентів, дисертації і монографії.

Андрій Леонідович приніс в сферу української та світової пластичної хірургії інноваційні методики. Один з перших почав розглядати вдосконалення людини як синергію трьох напрямків: пластичної хірургії, генетичного і психологічного здоров’я.

Пластична хірургія в Києві завдяки зусиллям Андрія Харкова і його професійної команди нічим не поступається ТОП-клінікам Європи та світу. Бездоганний сервіс, індивідуальний підхід до кожного клієнта, новітнє обладнання, все це – клініка пластичної хірургії Андрія Харькова в Києві.

Не забувайте одну просту істину: впевнена у власній привабливості людина приречена на успіх. Зробіть перший крок на шляху до досконалості, довіртеся справжнім профі в області якісних перетворень – запишіться на консультацію з пластичної хірургії до професіонала своєї справи!

Відео про хірурга:

Відгуки

Валерія (Видалення імлантов / пластика сосків)

07.08.2019

Раніше у мене були імпланти Allergan, але коли пішла інформація про те, що вони більшою мірою виявилися неякісні і викликають новоутворення, я вирішила замінити. Поставила Ментор, якісні і надійний виробник !!

Марго (Збільшення грудей)

12.01.2019

Я балерина, яка нещодавно стала мамою! Проблем із зайвою вагою, Слава Богу, у мене немає, а ось за грудьми, які була під час вагітності - дуже сумувала. Ось уже дитині три роки, а я ніяк заспокоїтися не можу. Зважилася на збільшення! Операцію по збільшенню грудей робив пластичний хірург - Андрій Харьков, я результатом дуже задоволена, груди природно виглядають і пропорційні з тілом. Воно того варте!

Яна (риносептопластика)

22.12.2018

Доньці 17 років, вона вже працює моделлю. Була у нас проблема, що заважала її подальшій кар'єрі. Вона у мене дівчина східної зовнішності, і носик був трохи з горбинкою + ще останнім часом скаржилася, що не може нормально дихати. Вирішили вирішувати всі проблеми скопом! На консультації лікар порадив робити риносептопластику. Ми не довго думаючи, погодилися. Поки пройшло ще мало часу, але результат вже  видно. Дочка дуже задоволена!

Вероніка (Блефаропластика)

12.12.2018

Мені було 27 років, а шкіра вже обвисала ... сказали, що це пов'язано з тим, що шкіра тонка, а у мене не один раз траплялися гормональні збої. Благо, мама вмовила зробити блефаропластику. Я страшенно боялася, але лікар своїм позитивом і спокоєм вселив довіру. Звичайно, відходити було неприємно, але зате сьогодні я можу без відрази дивитися в дзеркало, величезне Вам спасибі!

Жанна

22.10.2019

Прибирала рубці після операції (абдомінопластика), щоб не комплексувати. Провела 3 процедури в розрізі 4 місяців, результат мені подобається, рубець розм'як, за фактурою потоншав і став в кольору тіла, і ніби як розмився, тобто якщо дивитися в загальному на тіло, то загальне враження його відсутності. Для мене це перемога, я перестала зациклюватися на цьому дефекті.

loading

Персоналізований підхід до пацієнта дозволяє нам організувати он-лайн консультацію і визначити точний об’єм хірургічного втручання на основі представленої діагностики та досліджень, продемонструвати результати «до та після» по подібним операціям, визначити індивідуальні потреби та побажання.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ОНЛАЙН

У випадку, якщо їхати/ летіти в Київ Вам далеко чи
у Вас доволі щільний робочий графік й немає
вільного часу: Запишіться на онлайн-консультацію

Виберіть потрібну операцію: