Головна  •  Послуги  •  Пластика вилиць (малярпластіка)
Пластика обличчя та шиї

Пластика вилиць (малярпластіка)

в одного з кращих пластичних хірургів в м. Київ - Андрія Леонідовича Харькова

Пластика вилиць (малярпластіка) – це хірургічне втручання, яке спрямоване на корекцію контурів обличчя. Дана пластична операція дозволяє позбутися від зайвої округлості, внаслідок чого обличчя набуває більш виразну і витончену форму.

Для досягнення ідеальної форми обличчя необхідно підібрати оптимальне співвідношення виличної (малярська зона) і щічної області.

Виличні зони формують за допомогою імплантів різних форм і розмірів. А також за допомогою малоінвазивних втручань: липофилинга (ін’єкції власних жирових тканин, переміщених з інших областей тіла) або з використанням філерів (ведення в скуловую область спеціальних хімічних препаратів). А в разі присутності зайвих жирових тканин (грудок Біша) їх видаляють хірургічним шляхом.

Тривалість операції  1-2,5 часа
Період реабілітації після пластики скул:  7-10 днів

Методи збільшення скул


   
 • Постановка силіконових імплантів.
   
 • Філлери.
   
 • Ліпофілінг.
   
 • Видалення комків Біша.

Попередня консультація

При зустрічі ми обговоримо Вашу історію хвороби, особливо що стосується попередніх травм (пошкоджень), алергічних реакцій і попередніх пластичних операцій, якщо такі проводилися.

Обстеження перед проведенням операції з пластики скул починається з виявлення ступеня вікових змін шкіри також оцінюється її структура і колір.

Ми детально розглянемо всі проблеми, які Ви відчуваєте через скул, які, Ви вважаєте, є небажаними і повинні бути виправлені.

Після обстеження зовнішніх характеристик скул, ми докладно зупинимося на Ваших побажаннях і на те, наскільки, на мою думку, операція буде їм відповідати.

Також ви будете проінформовані про всі деталі майбутньої малярпластіке, її тривалості, період реабілітації і можливі ускладнення.

Підготовка до операції


   
 • При підготовці до малярпластіке обов’язково проводиться медичне обстеження для виявлення можливих протипоказань до операції. А також робляться передопераційні знімки. До операції ми всебічно проаналізуємо ці знімки, і будемо використовувати їх разом з даними, отриманими після обстеження для складання індивідуального плану операції.
   
 • За 14 днів до операції слід припинити прийом аспірину і аспірин-містять препаратів, оскільки вони впливають на нормальне згортання крові. Якщо Ви сумніваєтеся в будь – якому препараті, уважно прочитайте розпорядження, зазначені на етикетці або, проконсультуйтеся в нашій клініці. Повідомляйте нам про всі препарати, які ви будете приймати до операції.
   
 • Також за два тижні до хірургічного втручання необхідно відмовитися від сигарет або мінімізувати їх кількість, оскільки нікотин призводить до скорочення кров’яних судин і може погіршити кровообіг в тканинах під час і після операції.
   
 • За 7 днів до операції необхідно виключити з раціону гострі і жирні страви, а також припинити прийом алкоголю.
   
 • Не приймайте їжу і рідина за 8 годин до операції. Для безпечної анестезії Ваш шлунок повинен бути повністю порожнім перед операцією.
   
 • У день операції одягніть зручний, вільний одяг, яку не потрібно буде знімати через голову.

Післяопераційний період


   
 • Після виписки з клініки, Ви отримаєте рекомендації щодо застосування знеболюючих препаратів і антибіотиків. Строго дотримуйтесь їх приписами.
   
 • Перші 2-3 дні слід спати зі злегка піднятою головою. Підняте положення голови зведе до мінімуму післяопераційний набряк і дискомфорт.
   
 • Ви будете приїжджати на перев’язки і на огляд хірурга з тією частотою, яку призначить Вам лікуючий лікар, з урахуванням конкретного перебігу післяопераційного періоду.
   
 • Набряклість, як правило, на 90% йде через 4-6 тижнів, а синці розсмоктуються в період від 2-х до 3-х тижнів.
   
 • У перебігу 2-у тижні необхідно відмовитися від сигарет, нікотин погіршує кровообіг в тканинах і як наслідок збільшує період реабілітації.
   
 • У перебігу 3-х тижнів після операції Не робіть вправ, що вимагають великого фізичного навантаження. Щоб звести до мінімуму шанс післяопераційного ускладнення, уникайте таких дій, як низькі нахили або підйом вантажів, а також положень, коли голова знаходиться нижче рівня тіла.
   
 • Після пластики скул не рекомендується протягом 2-х тижнів здійснювати перельоти на літаках, а 4-х тижнів – відвідувати сауну або басейн, також протягом місяця заборонено фарбувати волосся.
   
 • Обов’язково повідомте нам, якщо після виписки зі стаціонару збільшиться дискомфорт або кровотеча, а також, якщо Вас морозить і у Вас температура вище 38 градусів С.
   
 • Під час операції відбувається часткова травма маленьких нервів, що йдуть в шкірі, тому чутливість в деяких зонах шкіри Вашого обличчя відновлюється тільки через кілька, іноді навіть місяців.
   
 • Під час реабілітаційного періоду в раціон слід включити багату вітамінами і мікроелементами їжу.

РИЗИКИ І МОЖЛИВІ УСКЛАДНЕННЯ після пластики скул


   
 • У післяопераційному періоді можливий розвиток загальнохірургічних і відповідних даної операції ускладнень. Ризик виникнення перших (нагноєння, кровотеча, тромбофлебіт, тромбоемболія) знижується за допомогою відповідного обстеження до операції, а при необхідності і лікарської підготовкою.
   
 • Під шкірою може скупчуватися кров (гематома) та тканинна рідина (серома), також в жировій клітковині можуть утворюватися ущільнення (рубці), які поступово розсмоктуються протягом декількох тижнів і навіть місяців.
   
 • При виражених порушеннях харчування шкіри можлива її часткова загибель (некроз) з утворенням надалі рубців.
   
 • Існує ймовірність травми гілочок лицьового нерва, в зв’язку, з чим виникає порушення міміки на стороні пошкодження. Проведене лікування, як правило, усуває дане ускладнення.

  Всі перераховані вище ускладнення після малярпластікі є винятками, які періодично виникають всупереч провідним стандартам хірургічної практики. Ми виклали їх з тією метою, щоб проінформувати Вас належним чином і ні в якому разі не залякати.

Запишіться на
Консультацію до Андрія Леонідовича Харькова
Мої досягнення
14620
Успішних операції
26 років
практики
10 клінік
в різних країнах світу
21
ліцензія
77
наукових публікацій
Гарантія
Конфіденційності та безпеки
Відгуки

Августина (Пластика скул)

13.09.2018

Зараз багато моделей для того, щоб мати можливість працювати на показах у відомих дизайнерів повинні мати характерні риси обличчя. Особливо затребувані ті, у яких виділяються вилиці. А якщо скул немає - робіть як я - зверніться до пластичного хірурга.) Я боялася, що з віком доведеться робити повторну операцію, але доктор мене запевнив, що все буде добре. Спасибі професіоналам, я дуже задоволена своїми новими скулами.

Анастасія (Пластика скул)

12.10.2016

Буду чесна, у мене від природи не дуже гарне обличчя. Тому я зробила пластику носа і скул. Мій хлопець довго умовляв мене на операцію, оскільки я завжди мріяла бути ідеальною і подобатися собі, але не шляхом пластичної хірургії. Клініку нам порадила мама Артема (мого хлопця), яка користувалася послугами доктора Харькова і залишилася дуже задоволена. Я тепер теж. Не бійтеся змінюватися і вибирайте професіоналів. Дякую Вам Андрія Леонідович, за цей результат.

Світлана (Пластика скул)

21.04.2012

Завжди мріяла про красивий контур обличчя. У мене воно кругле, а після вагітності взагалі форма загубилася, ще й щоки обвисли. Звернулася по допомогу до Андрія Харькова, мені доктор сформував вилиці і поправив обвислі щоки за допомогою ліпофілінгу. Дякую Господу, що не довелося використовувати імпланти, а обійшлися ліпофілінгом. Дякую за це доктору і його команді. До речі, персоналу клініки окремий респект!

Юлія (Пластика скул)

15.12.2014

Видаляла комки Біша в клініці Андрія Харькова. Я дуже хотіла красиві і виразні вилиці, але сумнівалася і боялася чи не буде проблем і обвислого обличчя через кілька десятків років! Доктор пояснив, що кожен організм індивідуальний і по-різному на все реагує. Коротше, в моєму випадки всі аналізи були гарні, а за професіоналізм Андрія Леонідовича не переживайте, тому і зважилася на пластику скул у нього, бо вже робила в нього пластику. Спасибі Вам!

Хочете записатись на
Першу консультацію