ПРЕЗИДЕНТ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ПЛАСТИЧНИХ реконструктивних і естетичних ХІРУРГІВ

Головна  •  Послуги  •  Пластика вилиць (малярпластіка)
Пластика обличчя та шиї

Пластика вилиць (малярпластіка)

в одного з кращих пластичних хірургів в м. Київ - Андрія Леонідовича Харькова

Пластика вилиць (малярпластіка) – це хірургічне втручання, яке спрямоване на корекцію контурів обличчя. Дана пластична операція дозволяє позбутися від зайвої округлості, внаслідок чого обличчя набуває більш виразну і витончену форму.


Для досягнення ідеальної форми обличчя необхідно підібрати оптимальне співвідношення виличної (малярська зона) і щічної області.


Виличні зони формують за допомогою імплантів різних форм і розмірів. А також за допомогою малоінвазивних втручань: липофилинга (ін’єкції власних жирових тканин, переміщених з інших областей тіла) або з використанням філерів (ведення в скуловую область спеціальних хімічних препаратів). А в разі присутності зайвих жирових тканин (грудок Біша) їх видаляють хірургічним шляхом.

Тривалість операції  1-2,5 часа
Період реабілітації після пластики скул:  7-10 днів
Визначити точну вартість операції

Страхуємо від можливих післяопераційних ускладнень

Часті питання про Пластика вилиць (малярпластіка)

Методи збільшення скул


   
 • Постановка силіконових імплантів.
   
 • Філлери.
   
 • Ліпофілінг.
   
 • Видалення комків Біша.

Попередня консультація

При зустрічі ми обговоримо Вашу історію хвороби, особливо що стосується попередніх травм (пошкоджень), алергічних реакцій і попередніх пластичних операцій, якщо такі проводилися.

Обстеження перед проведенням операції з пластики скул починається з виявлення ступеня вікових змін шкіри також оцінюється її структура і колір.

Ми детально розглянемо всі проблеми, які Ви відчуваєте через скул, які, Ви вважаєте, є небажаними і повинні бути виправлені.

Після обстеження зовнішніх характеристик скул, ми докладно зупинимося на Ваших побажаннях і на те, наскільки, на мою думку, операція буде їм відповідати.

Також ви будете проінформовані про всі деталі майбутньої малярпластіке, її тривалості, період реабілітації і можливі ускладнення.

Підготовка до операції


   
 • При підготовці до малярпластіке обов’язково проводиться медичне обстеження для виявлення можливих протипоказань до операції. А також робляться передопераційні знімки. До операції ми всебічно проаналізуємо ці знімки, і будемо використовувати їх разом з даними, отриманими після обстеження для складання індивідуального плану операції.
   
 • За 14 днів до операції слід припинити прийом аспірину і аспірин-містять препаратів, оскільки вони впливають на нормальне згортання крові. Якщо Ви сумніваєтеся в будь – якому препараті, уважно прочитайте розпорядження, зазначені на етикетці або, проконсультуйтеся в нашій клініці. Повідомляйте нам про всі препарати, які ви будете приймати до операції.
   
 • Також за два тижні до хірургічного втручання необхідно відмовитися від сигарет або мінімізувати їх кількість, оскільки нікотин призводить до скорочення кров’яних судин і може погіршити кровообіг в тканинах під час і після операції.
   
 • За 7 днів до операції необхідно виключити з раціону гострі і жирні страви, а також припинити прийом алкоголю.
   
 • Не приймайте їжу і рідина за 8 годин до операції. Для безпечної анестезії Ваш шлунок повинен бути повністю порожнім перед операцією.
   
 • У день операції одягніть зручний, вільний одяг, яку не потрібно буде знімати через голову.

Післяопераційний період


   
 • Після виписки з клініки, Ви отримаєте рекомендації щодо застосування знеболюючих препаратів і антибіотиків. Строго дотримуйтесь їх приписами.
   
 • Перші 2-3 дні слід спати зі злегка піднятою головою. Підняте положення голови зведе до мінімуму післяопераційний набряк і дискомфорт.
   
 • Ви будете приїжджати на перев’язки і на огляд хірурга з тією частотою, яку призначить Вам лікуючий лікар, з урахуванням конкретного перебігу післяопераційного періоду.
   
 • Набряклість, як правило, на 90% йде через 4-6 тижнів, а синці розсмоктуються в період від 2-х до 3-х тижнів.
   
 • У перебігу 2-у тижні необхідно відмовитися від сигарет, нікотин погіршує кровообіг в тканинах і як наслідок збільшує період реабілітації.
   
 • У перебігу 3-х тижнів після операції Не робіть вправ, що вимагають великого фізичного навантаження. Щоб звести до мінімуму шанс післяопераційного ускладнення, уникайте таких дій, як низькі нахили або підйом вантажів, а також положень, коли голова знаходиться нижче рівня тіла.
   
 • Після пластики скул не рекомендується протягом 2-х тижнів здійснювати перельоти на літаках, а 4-х тижнів – відвідувати сауну або басейн, також протягом місяця заборонено фарбувати волосся.
   
 • Обов’язково повідомте нам, якщо після виписки зі стаціонару збільшиться дискомфорт або кровотеча, а також, якщо Вас морозить і у Вас температура вище 38 градусів С.
   
 • Під час операції відбувається часткова травма маленьких нервів, що йдуть в шкірі, тому чутливість в деяких зонах шкіри Вашого обличчя відновлюється тільки через кілька, іноді навіть місяців.
   
 • Під час реабілітаційного періоду в раціон слід включити багату вітамінами і мікроелементами їжу.

РИЗИКИ І МОЖЛИВІ УСКЛАДНЕННЯ після пластики скул


   
 • У післяопераційному періоді можливий розвиток загальнохірургічних і відповідних даної операції ускладнень. Ризик виникнення перших (нагноєння, кровотеча, тромбофлебіт, тромбоемболія) знижується за допомогою відповідного обстеження до операції, а при необхідності і лікарської підготовкою.
   
 • Під шкірою може скупчуватися кров (гематома) та тканинна рідина (серома), також в жировій клітковині можуть утворюватися ущільнення (рубці), які поступово розсмоктуються протягом декількох тижнів і навіть місяців.
   
 • При виражених порушеннях харчування шкіри можлива її часткова загибель (некроз) з утворенням надалі рубців.
   
 • Існує ймовірність травми гілочок лицьового нерва, в зв’язку, з чим виникає порушення міміки на стороні пошкодження. Проведене лікування, як правило, усуває дане ускладнення.

  Всі перераховані вище ускладнення після малярпластікі є винятками, які періодично виникають всупереч провідним стандартам хірургічної практики. Ми виклали їх з тією метою, щоб проінформувати Вас належним чином і ні в якому разі не залякати.

(RU) Стоимость процедуры в клинике в г. Киев

(RU) Операция проводится мной в г. Киев. Цена зависит от вида и объёма хирургии. Приходите на консультацию.

Запишіться на
Консультацію до Андрія Леонідовича Харькова
Мої досягнення
14620
Успішних операції
26 років
практики
10 клінік
в різних країнах світу
21
ліцензія
77
наукових публікацій
Гарантія
Конфіденційності та безпеки

3D МОДЕЛЮВАННЯ ФОРМИ ОБЛИЧЧЯ

photo

Унікальне 3D моделювання майбутнього результату операції на апараті Vectra 3D XT дозволяє Вам, разом з лікарем підібрати максимально природний, натуральний та органічний результат пластики обличчя (змінюючи форму і розмір згідно індивідуальних пропорцій обличчя)

Моделювання проходить на очній консультації, де Ви маєте можливість проговорити з лікарем всі побажання щодо бажаного результату. По закінченню процедури, вам підготують повну презентацію до та після коррекції.

photo
Відгуки

Августина (Пластика скул)

13.09.2018

Зараз багато моделей для того, щоб мати можливість працювати на показах у відомих дизайнерів повинні мати характерні риси обличчя. Особливо затребувані ті, у яких виділяються вилиці. А якщо скул немає - робіть як я - зверніться до пластичного хірурга.) Я боялася, що з віком доведеться робити повторну операцію, але доктор мене запевнив, що все буде добре. Спасибі професіоналам, я дуже задоволена своїми новими скулами.

Анастасія (Пластика скул)

12.10.2016

Буду чесна, у мене від природи не дуже гарне обличчя. Тому я зробила пластику носа і скул. Мій хлопець довго умовляв мене на операцію, оскільки я завжди мріяла бути ідеальною і подобатися собі, але не шляхом пластичної хірургії. Клініку нам порадила мама Артема (мого хлопця), яка користувалася послугами доктора Харькова і залишилася дуже задоволена. Я тепер теж. Не бійтеся змінюватися і вибирайте професіоналів. Дякую Вам Андрія Леонідович, за цей результат.

Світлана (Пластика скул)

21.04.2012

Завжди мріяла про красивий контур обличчя. У мене воно кругле, а після вагітності взагалі форма загубилася, ще й щоки обвисли. Звернулася по допомогу до Андрія Харькова, мені доктор сформував вилиці і поправив обвислі щоки за допомогою ліпофілінгу. Дякую Господу, що не довелося використовувати імпланти, а обійшлися ліпофілінгом. Дякую за це доктору і його команді. До речі, персоналу клініки окремий респект!

Юлія (Пластика скул)

15.12.2014

Видаляла комки Біша в клініці Андрія Харькова. Я дуже хотіла красиві і виразні вилиці, але сумнівалася і боялася чи не буде проблем і обвислого обличчя через кілька десятків років! Доктор пояснив, що кожен організм індивідуальний і по-різному на все реагує. Коротше, в моєму випадки всі аналізи були гарні, а за професіоналізм Андрія Леонідовича не переживайте, тому і зважилася на пластику скул у нього, бо вже робила в нього пластику. Спасибі Вам!

loading

Персоналізований підхід до пацієнта дозволяє нам організувати он-лайн консультацію і визначити точний об’єм хірургічного втручання на основі представленої діагностики та досліджень, продемонструвати результати «до та після» по подібним операціям, визначити індивідуальні потреби та побажання.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ОНЛАЙН

У випадку, якщо їхати/летіти в Київ Вам далеко чи
у Вас доволі щільний робочий графік й немає
вільного часу: Запишіться на онлайн-консультацію

ЦІНА ОПЕРАЦІЇ НА ОБЛИЧЧІ

loading

Пластичні операції на обличчі – одні із найбільш складних по хірургічному функціоналу і технікам оперування в індивідуальному підборі оптимального поєднання різних об’ємів корекцій для досягнення неоперованого вигляду пацієнта. Саме тому, вибір має бути на користь досвіду, постійного навчання доктора та вдосконалення навичок і методик.

Враховуючи той факт, що більше половини звернень до пластичних хірургів в Україні визначені необхідністю проведення вторинної операції, так званої «secondary procedure», при визначенні з лікарем пацієнт повинен бути вкрай вибірковим та повністю інформованим.

Приймаючи настільки важливе рішення, як зміна форм чи корекція зовнішності – уважно аналізуйте вартість операції в проекції можливих ускладнень від непрофесійного виконання.

Виберіть потрібну операцію: