ПРЕЗИДЕНТ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ПЛАСТИЧНИХ реконструктивних і естетичних ХІРУРГІВ

Головна  •  Послуги  •  Підтяжка брів
Пластика обличчя та шиї

Підтяжка брів

в одного з кращих пластичних хірургів в м. Київ - Андрія Леонідовича Харькова

Підтяжка брів разом з підтяжкою чола є складовим компонентом такої пластичної операції, як фронтліфтінг. Основною метою даного різновиду контурної пластики є корекція і омолодження обличчя. Якщо при погляді на власне відображення ви помічаєте опускання лінії брів, що робить вираз обличчя похмурим, ліфтинг брів допоможе розгойдати життєвий маятник в зворотному напрямку, повертаючи втрачену молодість. Така операція відноситься до розряду естетичних, часто проводиться в поєднанні з корекцією повік. Проводиться, як для жінок, так і для чоловіків.
Під час процедури пластичний хірург здійснює розрізи волосистої частини голови, надаючи бровам бажане положення, після чого лицьові тканини фіксуються на скронях. В ході виконання процедури візуальний контроль проводиться за допомогою ендоскопа. Операція сама по собі відноситься до розряду малотравматичних, характеризується нетривалої реабілітацією.

Тривалість операції:  до 2 годин
РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ПЕРІОД:  до 2 місяців
Визначити точну вартість операції

Страхуємо від можливих післяопераційних ускладнень

Часті питання про Підтяжка брів

Для чого застосовується процедура? Її особливості.

Підняття брів (підтяжка брів) необхідна в разі, коли в зв’язку з віковими змінами опущені бровні дуги надають особі втомлений і сумний вигляд. До цього виду пластики вдаються для нівелювання глибоких міжбрівних зморшок або при наявності надлишку жирової тканини над очима.

Причиною звернення до пластичного хірурга може стати в’ялість шкіри скроневої області або утворення глибоких, яскраво виражених зморшок навколо очей, коли не залишається нічого іншого, окрім як підняти брови.

Форма і довжина хірургічного надрізу в процесі операції визначає її різновид. Виділяють наступні види фронтліфтінга (підняття брів):

  • Ендоскопічний і скроневий здійснюються із застосуванням спеціальних ниток. Така підтяжка брів нитками відмінно підійде для тих пацієнтів, які мають високе чоло або мають залисини. В ході контурної пластики здійснюються надрізи волосистої частини голови, через які під шкіру вводиться нитка, підтягує тканини. При необхідності надлишки тканини січуться хірургічно. </ Li>
  • Коронарний вид фронтліфтінга характеризується значним розрізом на відстані пари сантиметрів від лінії росту волосся. Після підтягування шкіри (підтяжки брів) на рани накладаються шви, які при необхідності додатково скріплюються скобами. Саме тому власникам малої рослинності на голові такий різновид омолодження верхньої третини особи не підходить. </ Li>
    </ Ul>
    У проведенні процедури вам можуть відмовити при наявності хронічних або інфекційних захворювань, при захворюваннях нервової або серцево-судинної систем. До протипоказань також відносять цукровий діабет.

попередня консультація

З огляду на індивідуальні особливості кожного пацієнта, перед проведенням операції потрібна індивідуальна зустріч з пластичним хірургом. Вона не тільки допоможе вибрати найбільш підходящий вид процедури, але і дасть можливість мінімізувати негативні наслідки і прискорити реабілітаційний період.

В ході попередньої консультації спеціально для вас буде розроблений хід операції і дані відповідні рекомендації з підготовки до її проведення. Хірург детально опише і пояснить, чого саме вам слід очікувати після підтяжки брів і як саме вона буде проходити.

Підготовка до операції

У Києві, як і по всій Україні, операція здійснюється під загальним наркозом, тому вимагає дотримання певної дієти напередодні (виключити прийом їжі за 8 годин до підтяжки брів). Крім цього, даний вид анестезії зажадає здачі набору аналізів і проведення обстеження. Ще за кілька тижнів (як правило, 3-4) до ліфтингу брів рекомендується відмовитись від куріння і алкоголю, прийому аспіріновмістних препаратів, що негативно впливають на згортання крові. Перед самою процедурою рекомендується уникати нанесення косметичних засобів на шкіру обличчя.

Післяопераційний період

Перша ніч після ліфтингу брів найчастіше проходить в стаціонарі. Після цього пацієнт може йти додому, де ще тиждень потрібно дотримуватися певного режиму і приймати відповідні лікарські препарати. Буде краще, якщо протягом цього часу за вами буде цілодобовий догляд когось із родичів, друзів або медичного персоналу.

Перші п’ять днів після операції не рекомендується робити різких рухів головою, приймати душ, використовувати фен. Тиждень пацієнт проводить в еластичній пов’язці, не знімаючи з ран лейкопластири. Півтора місяці після проведення пластики слід уникати активних фізичних навантажень, протягом трьох місяців необхідно відмовитися від сауни, басейну та солярію.

РИЗИКИ І МОЖЛИВІ УСКЛАДНЕННЯ

Після операції на другий день можливий набряк, який спадає, через кілька діб. Істотні ускладнення після проведення підтяжки брів жодного разу не були відзначені, однак, як при будь-якому оперативному втручанні можуть бути алергічні реакції на анестезію, утворення гематом, тимчасова зміна шкірної чутливості. При неякісному хірургічному втручанні і недостатньої кваліфікації медичного персоналу можливе інфікування, а також незадоволення кінцевим результатом. Саме тому до вибору клініки варто підходити з усією серйозністю і не ігноруючи попередньої бесіди з лікарем.

Вартість процедури

Вартість підтяжки брів в Києві, як і на всій території України, залежить від конкретної ситуації кожного пацієнта. Складність і обсяг оперативного втручання, які визначаються на первинній консультації, визначають кінцеву ціну операції. Підсумкова сума залежить також і від професійного рівня лікаря, що виконує процедуру, від наявності в клініці сучасного дорогого обладнання, задіяного в операційному процесі.

Запишіться на
Консультацію до Андрія Леонідовича Харькова
Мої досягнення
14620
Успішних операції
26 років
практики
10 клінік
в різних країнах світу
21
ліцензія
77
наукових публікацій
Гарантія
Конфіденційності та безпеки

3D МОДЕЛЮВАННЯ ФОРМИ ОБЛИЧЧЯ

photo

Унікальне 3D моделювання майбутнього результату операції на апараті Vectra 3D XT дозволяє Вам, разом з лікарем підібрати максимально природний, натуральний та органічний результат пластики обличчя (змінюючи форму і розмір згідно індивідуальних пропорцій обличчя)

Моделювання проходить на очній консультації, де Ви маєте можливість проговорити з лікарем всі побажання щодо бажаного результату. По закінченню процедури, вам підготують повну презентацію до та після коррекції.

photo
Відгуки

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/krast/md-kharkov.com.ua/www/wp-content/themes/surgeon/operation-head.php on line 692
loading

Персоналізований підхід до пацієнта дозволяє нам організувати он-лайн консультацію і визначити точний об’єм хірургічного втручання на основі представленої діагностики та досліджень, продемонструвати результати «до та після» по подібним операціям, визначити індивідуальні потреби та побажання.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ОНЛАЙН

У випадку, якщо їхати/летіти в Київ Вам далеко чи
у Вас доволі щільний робочий графік й немає
вільного часу: Запишіться на онлайн-консультацію

ЦІНА ОПЕРАЦІЇ НА ОБЛИЧЧІ

loading

Пластичні операції на обличчі – одні із найбільш складних по хірургічному функціоналу і технікам оперування в індивідуальному підборі оптимального поєднання різних об’ємів корекцій для досягнення неоперованого вигляду пацієнта. Саме тому, вибір має бути на користь досвіду, постійного навчання доктора та вдосконалення навичок і методик.

Враховуючи той факт, що більше половини звернень до пластичних хірургів в Україні визначені необхідністю проведення вторинної операції, так званої «secondary procedure», при визначенні з лікарем пацієнт повинен бути вкрай вибірковим та повністю інформованим.

Приймаючи настільки важливе рішення, як зміна форм чи корекція зовнішності – уважно аналізуйте вартість операції в проекції можливих ускладнень від непрофесійного виконання.

Виберіть потрібну операцію: