ПРЕЗИДЕНТ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ПЛАСТИЧНИХ реконструктивних і естетичних ХІРУРГІВ

Головна  •  Послуги  •  Пластика вух (отопластика)
Пластика обличчя та шиї

Пластика вух (отопластика)

в одного з кращих пластичних хірургів в м. Київ - Андрія Леонідовича Харькова

Отопластика (пластика вух) – це операція, яка проводиться з метою корекції форми вушних раковин, для усунення вроджених (капловухість, асиметрія вушних раковин) або придбаних дефектів.

Отопластику рекомендується проводити, починаючи з 6-7 років, тобто в тому віці, коли вушна раковина вже повністю сформована.

Пластика вух може бути, як односторонньої, так і двосторонньої залежно від показань і анатомічних особливостей будови вушних раковин.

Отопластика – це естетична корекція вушних раковин, не впливає на середнє і внутрішньо вухо і не впливає на якість слуху пацієнта.

Тривалість операції  30-120 хвилин
Період реабілітації після отопластики:  2-3 неделі
Визначити точну вартість операції

Страхуємо від можливих післяопераційних ускладнень

Часті питання про Пластика вух (отопластика)

Показання до пластики вух


   
 • Відстовбурчені вушні раковини.
   
 • Асиметрія вушних раковин.
   
 • Придбані дефекти вушних раковин.
   
 • Уроджених дефекти вушних раковин.

Попередня консультація

При зустрічі ми обговоримо Вашу історію хвороби, особливо, що стосується попередніх травм (пошкоджень), алергічних реакцій і перенесених пластичних операцій, якщо такі проводилися.

Ми детально розглянемо всі проблеми, які Ви відчуваєте через вух їх естетичних властивостей, які, як Ви вважаєте, є небажаними і повинні бути виправлені.

Після обстеження вушних раковин, ми докладно зупинимося на Ваших побажаннях і на те, наскільки, на мою думку, операція буде їм відповідати.

Також ви будете проінформовані про всі деталі майбутньої отопластика, її тривалості, період реабілітації і можливі ускладнення.

Підготовка до операції


   
 • При підготовці до отопластиці обов’язково проводиться медичне обстеження для виявлення можливих протипоказань до операції. А також робляться передопераційні фотознімки. До операції ми всебічно проаналізуємо ці знімки, і будемо використовувати їх разом з даними, отриманими після обстеження для складання індивідуального плану операції.
   
 • За 14 днів до операції слід припинити прийом аспірину і аспірин-містять препаратів, оскільки вони впливають на нормальне згортання крові. Якщо Ви сумніваєтеся в будь – якому препараті, уважно прочитайте розпорядження, зазначені на етикетці або, проконсультуйтеся в нашій клініці. Повідомляйте нам про всі препарати, які ви будете приймати до операції.
   
 • Також за два тижні до хірургічного втручання необхідно відмовитися від сигарет або мінімізувати їх кількість, оскільки нікотин призводить до скорочення кров’яних судин і може погіршити кровообіг в тканинах під час і після операції.
   
 • За 7 днів до операції необхідно виключити з раціону гострі і жирні страви, а також припинити прийом алкоголю.
   
 • Не приймайте їжу і рідина за 8 годин до операції. Для безпечної анестезії Ваш шлунок повинен бути повністю порожнім перед операцією.
   
 • У день операції одягніть зручний, вільний одяг, яку не потрібно буде знімати через голову.

Післяопераційний період


   
 • Після виписки з клініки, Ви отримаєте рекомендації щодо застосування знеболюючих препаратів і антибіотиків. Строго дотримуйтесь їх приписами.
   
 • Ви будете приїжджати на перев’язки і на огляд хірурга з тією частотою, яку призначить Вам лікуючий лікар, з урахуванням конкретного перебігу післяопераційного періоду.
   
 • Хворобливість в значній мірі зменшується в перші 7-10 днів.
   
 • Протягом перших 10 днів необхідно носити спеціальну еластичну кругову пов’язку.
   
 • 14 днів; не приймайте аспірин і аспірин-містять препарати.
   
 • Основні післяопераційні зміни у вигляді набряклості і крововиливів зникнуть за 2-4 тижні.
   
 • Порушення чутливості (оніміння) в області розрізу поступово піде за кілька місяців.
   
 • У перебігу 2-у тижні необхідно відмовитися від сигарет, нікотин погіршує кровообіг в тканинах і як наслідок збільшує період реабілітації.
   
 • У перебігу 2-х тижнів після операції Не робіть вправ, що вимагають великого фізичного навантаження. Щоб звести до мінімуму шанс післяопераційного ускладнення, уникайте таких дій, як низькі нахили або підйом вантажів, а також положень, коли голова знаходиться нижче рівня тіла.
   
 • Після пластики вух не рекомендується протягом 2-х тижнів здійснювати перельоти на літаках, а 4-х тижнів – займатися спортом, відвідувати сауну або басейн.
   
 • Обов’язково повідомте нам, якщо після виписки зі стаціонару збільшиться дискомфорт або кровотеча, а також, якщо Вас морозить і у Вас температура вище 38 градусів С.
   
 • Під час реабілітаційного періоду в раціон слід включити багату вітамінами і мікроелементами їжу.

Ризики та можливі ускладнення після корекції вушних раковин


   
 • У післяопераційному періоді можливий розвиток загальнохірургічних і відповідних даної операції ускладнень. Ризик виникнення перших (нагноєння, кровотеча, тромбофлебіт, тромбоемболія) знижується за допомогою відповідного обстеження до операції, а при необхідності і лікарської підготовкою.
   
 • Ускладненнями, характерними для отопластика, є: стійке зниження або відсутність чутливості в області хірургічного втручання; утворення вогнищ нерівномірного рубцювання, що деформують вухо.

  Всі перераховані вище ускладнення після корекції вушних раковин є винятками, які періодично виникають всупереч провідним стандартам хірургічної практики. Ми виклали їх з тією метою, щоб проінформувати Вас належним чином і ні в якому разі не залякати.

(RU) Стоимость процедуры в клинике в г. Киев

(RU) Операция проводится мной в г. Киев. Цена зависит от вида и объёма хирургии. Приходите на консультацию.

Запишіться на
Консультацію до Андрія Леонідовича Харькова
Мої досягнення
14620
Успішних операції
26 років
практики
10 клінік
в різних країнах світу
21
ліцензія
77
наукових публікацій
Гарантія
Конфіденційності та безпеки

3D МОДЕЛЮВАННЯ ФОРМИ ОБЛИЧЧЯ

photo

Унікальне 3D моделювання майбутнього результату операції на апараті Vectra 3D XT дозволяє Вам, разом з лікарем підібрати максимально природний, натуральний та органічний результат пластики обличчя (змінюючи форму і розмір згідно індивідуальних пропорцій обличчя)

Моделювання проходить на очній консультації, де Ви маєте можливість проговорити з лікарем всі побажання щодо бажаного результату. По закінченню процедури, вам підготують повну презентацію до та після коррекції.

photo
Відгуки

Анна (Пластика вух)

10.04.2011

Мені 35 років і все життя мене переслідував комплекс лопоухої дівчинки, над якою знущаються. У школі я була предметом для насмішок, в інституті на мене не звертали уваги хлопці і на роботі, маючи свій бізнес, співробітники позаочі дражнили мавпою. Подруга порадила звернутися до пластичного хірурга. Порадила Андрія Леонідовича, оскільки сама в нього робила ринопластику, за що я їй безмежно вдячна. Після операції я довго відходила, але результатом я задоволена. Рекомендую не відкладати цю справу, інакше життя почнеться в 35, як у мене!

Артем (Пластика вух)

20.11.2012

Я соромився своїх вух все життя. Навіть не знаю, як мене дружина полюбила, що б я без неї робив?! Саме вона порадила мені звернутися за допомогою до пластичного хірурга. А також знайшла чудового доктора, звуть його Андрій Леонідович Харьков. Дякую йому і команді за результат пластики вух - це щось неймовірне!

Катя (Пластика вух)

12.12.2014

Дякую Андрію Леонідовичу Харькову за вміння знайти потрібний підхід до дітей і за відмінний результат. У моєї доньки Каті була проблема з вушками, в школі діти дражнились,  через капловухість. Ми з чоловіком вирішили, що потрібно робити пластику і звернулися до Вас. Спасибі Вам велике! Наша проблема вирішена і дуже якісно! Реабілітація прошла дуже швидко.

Марго (Пластика вух)

11.06.2016

Я за професією - журналіст, телеведуча. Зовнішність - це моя візитна картка. Погано, коли в візитній картці є помилки у вигляді великих вух) Під ніж лягати завжди страшно ... це була моя друга операція після пластики носа. Але, благо, я довіряю Андрію Леонідовичу і його анестезіології! Результатом я задоволена, отримую масу компліментів від подруг та чоловіків.

Сергій (Отопластика)

20.04.2008

Ви мій чарівник. Ще в 18 років (зараз 25) він позбавив мене від найбільшого і "капловухого" страху дитинства. Я щоранку прокидалася в страху, що мене знову будуть дражнити, так і провела шкільні роки. перед інститутом ми з батьками порадилися і вирішили зробити операцію. Все пройшло швидко і безпечно. Реабілітація була дуже швидкою, все таки, молода була. Побачила в інтернеті сайт хірурга, вирішила розповісти свою історію. Доктору ще раз спасибі. Рекомендую Вас усім.

loading

Персоналізований підхід до пацієнта дозволяє нам організувати он-лайн консультацію і визначити точний об’єм хірургічного втручання на основі представленої діагностики та досліджень, продемонструвати результати «до та після» по подібним операціям, визначити індивідуальні потреби та побажання.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ОНЛАЙН

У випадку, якщо їхати/летіти в Київ Вам далеко чи
у Вас доволі щільний робочий графік й немає
вільного часу: Запишіться на онлайн-консультацію

ЦІНА ОПЕРАЦІЇ НА ОБЛИЧЧІ

loading

Пластичні операції на обличчі – одні із найбільш складних по хірургічному функціоналу і технікам оперування в індивідуальному підборі оптимального поєднання різних об’ємів корекцій для досягнення неоперованого вигляду пацієнта. Саме тому, вибір має бути на користь досвіду, постійного навчання доктора та вдосконалення навичок і методик.

Враховуючи той факт, що більше половини звернень до пластичних хірургів в Україні визначені необхідністю проведення вторинної операції, так званої «secondary procedure», при визначенні з лікарем пацієнт повинен бути вкрай вибірковим та повністю інформованим.

Приймаючи настільки важливе рішення, як зміна форм чи корекція зовнішності – уважно аналізуйте вартість операції в проекції можливих ускладнень від непрофесійного виконання.

Виберіть потрібну операцію: