Головна  •  Послуги  •  Пластика вух (отопластика)
Пластика обличчя та шиї

Пластика вух (отопластика)

в одного з кращих пластичних хірургів в м. Київ - Андрія Леонідовича Харькова

Отопластика (пластика вух) – це операція, яка проводиться з метою корекції форми вушних раковин, для усунення вроджених (капловухість, асиметрія вушних раковин) або придбаних дефектів. Отопластику рекомендується проводити, починаючи з 6-7 років, тобто в тому віці, коли вушна раковина вже повністю сформована. Пластика вух може бути, як односторонньої, так і двосторонньої залежно від показань і анатомічних особливостей будови вушних раковин. Отопластика – це естетична корекція вушних раковин, не впливає на середнє і внутрішньо вухо і не впливає на якість слуху пацієнта.
Тривалість операції  30-120 хвилин
Період реабілітації після отопластики:  2-3 неделі

Показання до пластики вух


   
 • Відстовбурчені вушні раковини.
   
 • Асиметрія вушних раковин.
   
 • Придбані дефекти вушних раковин.
   
 • Уроджених дефекти вушних раковин.

Попередня консультація

При зустрічі ми обговоримо Вашу історію хвороби, особливо, що стосується попередніх травм (пошкоджень), алергічних реакцій і перенесених пластичних операцій, якщо такі проводилися.

Ми детально розглянемо всі проблеми, які Ви відчуваєте через вух їх естетичних властивостей, які, як Ви вважаєте, є небажаними і повинні бути виправлені.

Після обстеження вушних раковин, ми докладно зупинимося на Ваших побажаннях і на те, наскільки, на мою думку, операція буде їм відповідати.

Також ви будете проінформовані про всі деталі майбутньої отопластика, її тривалості, період реабілітації і можливі ускладнення.

Підготовка до операції


   
 • При підготовці до отопластиці обов’язково проводиться медичне обстеження для виявлення можливих протипоказань до операції. А також робляться передопераційні фотознімки. До операції ми всебічно проаналізуємо ці знімки, і будемо використовувати їх разом з даними, отриманими після обстеження для складання індивідуального плану операції.
   
 • За 14 днів до операції слід припинити прийом аспірину і аспірин-містять препаратів, оскільки вони впливають на нормальне згортання крові. Якщо Ви сумніваєтеся в будь – якому препараті, уважно прочитайте розпорядження, зазначені на етикетці або, проконсультуйтеся в нашій клініці. Повідомляйте нам про всі препарати, які ви будете приймати до операції.
   
 • Також за два тижні до хірургічного втручання необхідно відмовитися від сигарет або мінімізувати їх кількість, оскільки нікотин призводить до скорочення кров’яних судин і може погіршити кровообіг в тканинах під час і після операції.
   
 • За 7 днів до операції необхідно виключити з раціону гострі і жирні страви, а також припинити прийом алкоголю.
   
 • Не приймайте їжу і рідина за 8 годин до операції. Для безпечної анестезії Ваш шлунок повинен бути повністю порожнім перед операцією.
   
 • У день операції одягніть зручний, вільний одяг, яку не потрібно буде знімати через голову.

Післяопераційний період


   
 • Після виписки з клініки, Ви отримаєте рекомендації щодо застосування знеболюючих препаратів і антибіотиків. Строго дотримуйтесь їх приписами.
   
 • Ви будете приїжджати на перев’язки і на огляд хірурга з тією частотою, яку призначить Вам лікуючий лікар, з урахуванням конкретного перебігу післяопераційного періоду.
   
 • Хворобливість в значній мірі зменшується в перші 7-10 днів.
   
 • Протягом перших 10 днів необхідно носити спеціальну еластичну кругову пов’язку.
   
 • 14 днів; не приймайте аспірин і аспірин-містять препарати.
   
 • Основні післяопераційні зміни у вигляді набряклості і крововиливів зникнуть за 2-4 тижні.
   
 • Порушення чутливості (оніміння) в області розрізу поступово піде за кілька місяців.
   
 • У перебігу 2-у тижні необхідно відмовитися від сигарет, нікотин погіршує кровообіг в тканинах і як наслідок збільшує період реабілітації.
   
 • У перебігу 2-х тижнів після операції Не робіть вправ, що вимагають великого фізичного навантаження. Щоб звести до мінімуму шанс післяопераційного ускладнення, уникайте таких дій, як низькі нахили або підйом вантажів, а також положень, коли голова знаходиться нижче рівня тіла.
   
 • Після пластики вух не рекомендується протягом 2-х тижнів здійснювати перельоти на літаках, а 4-х тижнів – займатися спортом, відвідувати сауну або басейн.
   
 • Обов’язково повідомте нам, якщо після виписки зі стаціонару збільшиться дискомфорт або кровотеча, а також, якщо Вас морозить і у Вас температура вище 38 градусів С.
   
 • Під час реабілітаційного періоду в раціон слід включити багату вітамінами і мікроелементами їжу.

Ризики та можливі ускладнення після корекції вушних раковин


   
 • У післяопераційному періоді можливий розвиток загальнохірургічних і відповідних даної операції ускладнень. Ризик виникнення перших (нагноєння, кровотеча, тромбофлебіт, тромбоемболія) знижується за допомогою відповідного обстеження до операції, а при необхідності і лікарської підготовкою.
   
 • Ускладненнями, характерними для отопластика, є: стійке зниження або відсутність чутливості в області хірургічного втручання; утворення вогнищ нерівномірного рубцювання, що деформують вухо.

  Всі перераховані вище ускладнення після корекції вушних раковин є винятками, які періодично виникають всупереч провідним стандартам хірургічної практики. Ми виклали їх з тією метою, щоб проінформувати Вас належним чином і ні в якому разі не залякати.

Запишіться на
Консультацію до Андрія Леонідовича Харькова
Мої досягнення
14620
Успішних операції
26 років
практики
10 клінік
в різних країнах світу
21
ліцензія
77
наукових публікацій
Гарантія
Конфіденційності та безпеки
Відгуки

Анна (Пластика вух)

10.04.2011

Мені 35 років і все життя мене переслідував комплекс лопоухої дівчинки, над якою знущаються. У школі я була предметом для насмішок, в інституті на мене не звертали уваги хлопці і на роботі, маючи свій бізнес, співробітники позаочі дражнили мавпою. Подруга порадила звернутися до пластичного хірурга. Порадила Андрія Леонідовича, оскільки сама в нього робила ринопластику, за що я їй безмежно вдячна. Після операції я довго відходила, але результатом я задоволена. Рекомендую не відкладати цю справу, інакше життя почнеться в 35, як у мене!

Артем (Пластика вух)

20.11.2012

Я соромився своїх вух все життя. Навіть не знаю, як мене дружина полюбила, що б я без неї робив?! Саме вона порадила мені звернутися за допомогою до пластичного хірурга. А також знайшла чудового доктора, звуть його Андрій Леонідович Харьков. Дякую йому і команді за результат пластики вух - це щось неймовірне!

Катя (Пластика вух)

12.12.2014

Дякую Андрію Леонідовичу Харькову за вміння знайти потрібний підхід до дітей і за відмінний результат. У моєї доньки Каті була проблема з вушками, в школі діти дражнились,  через капловухість. Ми з чоловіком вирішили, що потрібно робити пластику і звернулися до Вас. Спасибі Вам велике! Наша проблема вирішена і дуже якісно! Реабілітація прошла дуже швидко.

Марго (Пластика вух)

11.06.2016

Я за професією - журналіст, телеведуча. Зовнішність - це моя візитна картка. Погано, коли в візитній картці є помилки у вигляді великих вух) Під ніж лягати завжди страшно ... це була моя друга операція після пластики носа. Але, благо, я довіряю Андрію Леонідовичу і його анестезіології! Результатом я задоволена, отримую масу компліментів від подруг та чоловіків.

Сергій (Отопластика)

20.04.2008

Ви мій чарівник. Ще в 18 років (зараз 25) він позбавив мене від найбільшого і "капловухого" страху дитинства. Я щоранку прокидалася в страху, що мене знову будуть дражнити, так і провела шкільні роки. перед інститутом ми з батьками порадилися і вирішили зробити операцію. Все пройшло швидко і безпечно. Реабілітація була дуже швидкою, все таки, молода була. Побачила в інтернеті сайт хірурга, вирішила розповісти свою історію. Доктору ще раз спасибі. Рекомендую Вас усім.

Хочете записатись на
Першу консультацію