ПРЕЗИДЕНТ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ПЛАСТИЧНИХ реконструктивних і естетичних ХІРУРГІВ

Головна  •  Послуги  •  Ринопластика
Пластика носа

Ринопластика

в одного з кращих пластичних хірургів в м. Київ - Андрія Леонідовича Харькова

Ринопластика – це оперативне втручання метою якого є зміни форми і (або) розміру зовнішнього носа. Ніс – важливий естетичний елемент, який займає центральне положення на обличчі людини і грає ключову роль в симетричності та пропорційності обличчя. Невідповідний пропорціям обличчя ніс завдає естетичного дискомфорту і призводить до розвитку цілого ряду комплексів. Причиною для проведення ринопластики може бути як вроджена (порушення форми носа на ембріональній стадії розвитку) або набута деформація носа спричинена травмою. Також метою пластичної операції по корекції форми носа може бути відновлення носового дихання, або виправлення наслідків невдалої операції, що вимагає ретельного дослідження, ультра індивідуального підходу та найвищого професіоналізму хірурга.

Найчастіше ринопластика проводиться у комплексі з усуненням деформації носової перегородки (септопластикою) і називається риносептопластика .

На сьогодні існує можливість виправлення будь-якої деформації зовнішнього носа хірургічним шляхом. Сучасні методи операції в руках висококваліфікованого фахівця гарантують успішний і безпечний результат ринопластики.

Ринопластика – це пластична операція, що дозволяє невдоволеним своєю зовнішністю жінкам або чоловікам чи не найбільш виразно вдосконалити свій образ. А унікальні авторські методики хірурга з міжнародною репутацією Андрія Харькова – передбачають, що уже менш ніж через місяць після її успішного завершення – Ви зможете уперше або знову насолодитися недоступними чи втраченими внаслідок вікових змін перевагами «упевненої на всі 100%» самопрезентації.

Сучасні методи операції в руках висококваліфікованого фахівця гарантують успішний і безпечний результат ринопластики.

Тривалість операції:  60-120 хвилин
Період реабілітації після ринопластики:  2-3 тижні
Визначити точну вартість операції

Страхуємо від можливих післяопераційних ускладнень

Часті питання про Ринопластика

ПОКАЗИ ДО РИНОПЛАСТИКИ

 • Ніс, що порушує пропорції обличчя.
 • Горбинка носа.
 • Бічне викривлення носа.
 • Неправильна форма кінчика носа.
 • Сідлоподібна форма носа.
 • Неестетична форма крил носа і ніздрів.
 • Кирпатий ніс.
 • Утруднене носове дихання, хропіння.
 • Різні набуті деформації носа.

Попередня консультація

При зустрічі ми обговоримо Вашу історію хвороби, особливо, що стосується попередніх травм (пошкоджень), алергічних реакцій і перенесених операцій на носі, якщо такі проводилися.

Ми детально розглянемо всі проблеми, які, як ви вважаєте, є небажаними і повинні бути виправлені.

Після обстеження носа, ми докладно зупинимося на Ваших побажаннях і на тому, наскільки, на мою думку, операція буде їм відповідати.

Також Ви будете проінформовані про всі деталі майбутньої ринопластики носа, її тривалості, часу реабілітації і можливих ускладнень.

Підготовка до операції

 • При підготовці до ринопластики обов’язково проводиться медичне обстеження для виявлення можливих протипоказів до операції та передопераційні знімки. До операції, з метою створення індивідуального плану операції – ми всебічно проаналізуємо ці знімки і будемо використовувати їх разом з даними, отриманими після обстеження.
 • Також перед цією операцією необхідно виконати КТ (комп’ютерну томограму) кісток носа і придаткових пазух, що дозволить нам ідентифікувати рівень та масштаб існуючої у Вас проблеми.
 • Виконується 3D моделювання форми зовнішнього носа. Завдяки результату котрого – Ви зможете побачити зміни форми та об’єму зовнішнього носа ще до операції з відповідністю у 99.9%.
 • За 14 днів до операції слід припинити прийом аспірину і аспірин-вмісних медпрепаратів, оскільки вони впливають на нормальне згортання крові. У випадку, якщо Ви сумніваєтеся в будь-якому препараті, уважно прочитайте зазначені на етикетці інструкції та рекомендації або проконсультуйтеся в нашій клініці. Повідомляйте нам про всі препарати, які Ви будете приймати до операції.
 • Також за два тижні до хірургічного втручання необхідно відмовитися від сигарет або мінімізувати їх кількість, оскільки нікотин призводить до скорочення кров’яних судин і може погіршити кровообіг в тканинах під час і після операції.
 • За 7 днів до операції необхідно виключити з раціону гострі і жирні страви, а також – припинити прийом алкоголю.
 • Не вживайте їжі та рідини упродовж 8 годин до операції. Для безпечної анестезії – Ваш шлунок повинен бути повністю порожнім перед операцією.
 • Напередодні операції проведіть ретельну санацію носа. У разі необхідності, наша медсестра допоможе Вам провести санацію.
 • У день операції одягніть зручний і вільний одяг, який не потрібно буде знімати через голову

післяопераційний період

 • Після виписки з клініки, Ви отримаєте рекомендації щодо застосування знеболюючих препаратів і антибіотиків. Строго дотримуйтесь їх приписів.
 • Перші 2-3 дні слід спати зі злегка піднятою головою. Підняте положення голови зведе до мінімуму післяопераційний набряк і дискомфорт.
 • Ви будете приїжджати на перев’язки та огляд хірурга з тією частотою, яку призначить Вам лікуючий лікар керуючись індивідуальними особливостями конкретного перебігу післяопераційного періоду.
 • На 6-7 добу видаляються силіконові сплінти (трубочки) з носа.
 • Упродовж 2-х тижнів після операції необхідно відмовитися від сигарет, адже нікотин погіршує кровообіг у тканинах і, як наслідок, збільшує період реабілітації.
 • Протягом 2-х тижнів після операції не робіть вправ, що вимагають великого фізичного навантаження. Аби звести до мінімуму ймовірність післяопераційного ускладнення, уникайте таких дій, як низькі нахили або підйом вантажів, а також –положень, у яких голова знаходиться нижче рівня тіла.
 • Після пластики носа не рекомендується протягом 2-х тижнів здійснювати перельоти на літаках, а 4-х тижнів – займатися спортом, відвідувати сауну або басейн.
 • Вам не слід носити окуляри, принаймні, поки не минуть три тижні після операції. Найменший різкий видих або тиск оправи передаються на носові ділянки і можуть призвести до зміщення носових кісток.
 • Набряк і подразнення проходять через 6-8 тижнів.
 • Обов’язково повідомте нам, якщо після виписки зі стаціонару збільшиться дискомфорт або кровотеча, а також, якщо Вас «морозитиме» і температура буде вищою 38 градусів С.
 • Під час реабілітаційного періоду в раціон слід включити багату вітамінами та мікроелементами їжу.

РИЗИКИ І МОЖЛИВІ УСКЛАДНЕННЯ після ринопластики

 • Післяопераційний стан пацієнта дуже рідко супроводжується надмірною кровотечею. Якщо подібна ситуація виникне, ми вдамося до додаткових перев’язок носа, обстежень і спостережень.
 • Зараження – це одне з можливих ускладнень після будь-якої операції, але воно вкрай рідко виникає після операції на носі. Якщо сильне зараження певної ділянки все ж виникне, щоб провести належне дренування – може знадобитися додаткова операція.
 • Несподіваний різкий видих через ніс або недбале поведінка можуть призвести до зміщення носової структури і втрати бажаної форми та симетрії носа. Якщо подібні відхилення вчасно виявлені, їх успішно усувають без додаткової операції.
 • Нечастими бувають випадки, коли маленький орган на перегородці, що відповідає за запах, який асоціюється з сексуальним потягом, виявляється пошкодженим внаслідок ринопластики.

Всі перераховані вище ускладнення після ринопластики є винятками, які періодично виникають всупереч застосуванню провідних стандартів хірургічної практики. Ми виклали їх з метою проінформувати Вас належним чином, але жодним чином не залякати

(RU) Стоимость процедуры в клинике в г. Киев

(RU) Цена зависит от объёма хирургии. Операция проводиться в Киеве.

Запишіться на
Консультацію до Андрія Леонідовича Харькова
Мої досягнення
14620
Успішних операції
26 років
практики
10 клінік
в різних країнах світу
21
ліцензія
77
наукових публікацій
Гарантія
Конфіденційності та безпеки

3D МОДЕЛЮВАННЯ ФОРМИ НОСА

photo

Унікальне 3D моделювання майбутнього результату операції на апараті Vectra 3D XT дозволяє Вам, разом з лікарем підібрати максимально природний, натуральний та органічний результат пластики носу (змінюючи форму і розмір згідно індивідуальних пропорцій обличчя)

Моделювання проходить на очній консультації, де Ви маєте можливість проговорити з лікарем всі побажання щодо бажаного результату. По закінченню процедури, вам підготують повну презентацію до та після коррекції.

photo
loading

Персоналізований підхід до пацієнта дозволяє нам організувати он-лайн консультацію і визначити точний об’єм хірургічного втручання на основі представленої діагностики та досліджень, продемонструвати результати «до та після» по подібним операціям, визначити індивідуальні потреби та побажання.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ОНЛАЙН

У випадку, якщо їхати/ летіти в Київ Вам далеко чи
у Вас доволі щільний робочий графік й немає
вільного часу: Запишіться на онлайн-консультацію

ЦІНА ОПЕРАЦІЇ НА НОСІ

loading

Ринопластика і септопластика – одні із найскладніших функціональних операцій в пластичній хірургії.
Вибір пацієнта повинен бути на користь досвіду лікаря, ЛОР спеціалізації хірурга, його постійного навчання і удосконалення навиків та методик.

Враховуючи той факт, що більша половина звернень до пластичних хірургів в Україні визначена необхідністю проведення вторинної операції, так званої «secondary procedure», при визначенні з лікарем пацієнт повинен бути вкрай вибірковим та повністю інформованим.

Приймаючи настільки важливе рішення, як зміна форм чи коррекція зовнішності – уважно аналізуйте вартість операції в проекції можливих ускладнень від непрофесійного виконання.