ПРЕЗИДЕНТ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ПЛАСТИЧНИХ реконструктивних і естетичних ХІРУРГІВ

Головна  •  Послуги  •  Пластика живота (абдомінопластика)
Пластика тіла

Пластика живота (абдомінопластика)

в одного з кращих пластичних хірургів в м. Київ - Андрія Леонідовича Харькова

Абдомінопластика (пластика живота, підтяжка живота) є однією з найбільш складних і об’ємних пластичних операцій, з естетичних міркувань все більше входить в сферу пластичної хірургії як найбільш часте хірургічне втручання по формуванню фігури (контурів тіла).

Виражена деформація живота, що виявляється відвисання шкіри у вигляді складок, зайвим відкладенням жиру, післяпологовими розтяжками і в’ялістю шкіри передньої черевної стінки змушує все частіше звертатися до пластичного хірурга за допомогою.

Абдомінопластика націлена на видалення надлишків шкіри і жирових тканин, на корекцію розійшлися м’язів і видалення пупкових гриж.

Найчастіше абдоминопластика проводитися в комплексі з ліпосакцією живота.

Довіряйте свою красу лише найкращим – приходьте на консультацію до мене у клініку у м. Київ! Ваш пластичний хірург – Андрій Леонідович Харків.

Буду дуже радий знайомству, дякую за довіру!

Тривалість операції:  60-90 хвилин
ПЕРІОД РЕАБІЛІТАЦІЇ ПІСЛЯ АБДОМІНОПЛАСТИКИ  2-4 неділі
Визначити точну вартість операції

Страхуємо від можливих післяопераційних ускладнень

Часті питання про Пластика живота (абдомінопластика)

Медичні показання до абдомінопластики

 • наявність в нижній частині живота шкірно-жирового «фартуха»;
 • наявність смуг розтягування шкіри, розташованих переважно в підчеревній області, в поєднанні з в’ялістю шкіри;
 • значне розходження прямих м’язів живота;
 • в’ялість шкіри в поєднанні з пупковою грижою;
 • великі післяопераційні рубці.

попередня консультація

На консультації ми обговоримо Вашу історію хвороби, особливо те, що стосується попередніх травм (пошкоджень), алергічних реакцій і перенесених пластичних операцій, якщо такі проводилися.

Ми детально розглянемо всі проблеми, які Ви відчуваєте через живота і його естетичних властивостей, які, як Ви вважаєте, є небажаними і повинні бути виправлені.

Після обстеження зовнішніх характеристик живота, ми докладно зупинимося на Ваших побажаннях і на те, наскільки, на мою думку, операція буде їм відповідати.

Також ви будете проінформовані про всі деталі майбутньої абдоминопластики, її тривалості, період реабілітації і можливі ускладнення.

Підготовка до операції

 • Після того, як рішення про проведення операції вже прийнято, робляться передопераційні знімки. Ці знімки зберігаються як складова частина Вашої медичної картки. До операції я всебічно проаналізую ці знімки, і буду використовувати їх разом з даними, отриманими після обстеження для складання індивідуального плану операції. (Розписати етап досліджень)
 • За 14 днів до операції слід припинити прийом гормональних і аспіринових препаратів. У разі, якщо це зробити неможливо, необхідно розповісти хірургу про систематичний прийом ліків. Одночасно слід відмовитися від сигарет або мінімізувати їх до 2-х в день.
 • За 7 днів до операції необхідно виключити з раціону гострі і жирні страви, а також припинити прийом алкоголю.
 • Увечері перед операцією необхідно відмовитися від прийому їжі. Для безпечної анестезії шлунок повинен бути абсолютно порожнім перед операцією.
 • Вранці в день операції по прибуттю в клініку у Пацієнта при собі повинна бути зручний одяг, що не здавлює живіт і який не потрібно знімати через голову, засоби особистої гігієни, змінну білизну, всі необхідні документи і результати аналізів.

Післяопераційний період

 • Перші 2 дні пацієнтам показаний стаціонар і спокійний відпочинок. Починається достатньо інтенсивне лікування із застосуванням знеболюючих препаратів, антибіотиків і внутрішньовенних розчинів, що сприяють загоєнню ран.
 • Протягом 2-3-х тижнів після операції бажано виключити з раціону харчування жирну, гостру, сильно солону і смажену їжу, а також спиртні напої і екзотичні фрукти. Також заборонений прийом аспірінвмістних препаратів. Слід уникати таких дій, як різкі нахили і повороти тулуба або підйом важких предметів, так як це може привести до збільшення набряклості і хворобливості.
 • Протягом місяця постійно носіть післяопераційне компресійну білизну (або пояс).
 • Протягом 2-х місяців після операції заборонено відвідування лазні, сауни, солярію, а також прийом сонячних ванн. Також в даний період протипоказані активні види спорту, плавання.
 • Протягом 2-х років жінкам не рекомендується планувати вагітність, тривалий час не можна вдаватися до дієт.
 • Під час реабілітації в раціон Пацієнтів слід включити багату вітамінами, мікроелементами і всіма необхідними речовинами їжу.

РИЗИКИ І МОЖЛИВІ УСКЛАДНЕННЯ ПІСЛЯ АБДОМІНОПЛАСТИКИ

 • Перші 2 дні пацієнтам показаний стаціонар і спокійний відпочинок. Виробляється достатньо інтенсивне лікування із застосуванням знеболюючих препаратів, антибіотиків і внутрішньовенних розчинів, що сприяють загоєнню ран.
 • Протягом 2-3-х тижнів після операції бажано виключити з раціону харчування жирну, гостру, сильно солону і смажену їжу, а також спиртні напої і екзотичні фрукти. Також заборонений прийом аспірінсодержащіх препаратів. Слід уникати таких дій, як різкі нахили і повороти тулуба або підйом вантажів, так як це може привести до збільшення набряклості і хворобливості.
 • Протягом місяця постійно носіть післяопераційне компресійну білизну (або пояс).
 • Протягом 2-х місяців після операції заборонено відвідування лазні, сауни, солярію, а також прийом сонячних ванн. Також в даний період протипоказані активні види спорту, плавання.
 • Протягом 2-х років жінкам не рекомендується планувати вагітність, тривалий час не можна вдаватися до дієт.
 • Під час реабілітації в раціон Пацієнтів слід включити багату вітамінами, мікроелементами і всіма необхідними речовинами їжу.

(RU) Стоимость процедуры в клинике в г. Киев

(RU) Цена зависит от объёма хирургии. Операция проводиться в Киеве.

Запишіться на
Консультацію до Андрія Леонідовича Харькова
Мої досягнення
14620
Успішних операції
26 років
практики
10 клінік
в різних країнах світу
21
ліцензія
77
наукових публікацій
Гарантія
Конфіденційності та безпеки
Відгуки

Ольга (Пластика живота)

27.08.2018

Скажу одразу, щоб наважитися на пластичну операцію, треба мати неабиякий силу волі й мужність, щоб витримати период РЕАБІЛІТАЦІЇ. Для мене То був жах. Пройшло вже півтора роки, а я ще з острахів згадую всі ті муки! Загально результатом післе пластики живота я дуже задоволена, але все тіло так боліло, наче мене довго били грубими палицями.

Єва (Пластика живота)

15.01.2018

Пластика живота після пологів - те, що треба, якщо є проблема, з якою самостійно не можеш впоратися. Спасибі доктору Андрію Харькову за мою нову зовнішність! Всі подружки в шоці з такого перевтілення! Дуже задоволена сьогоднішнім емоційним та зовнішнім станом!

loading

Персоналізований підхід до пацієнта дозволяє нам організувати он-лайн консультацію і визначити точний об’єм хірургічного втручання на основі представленої діагностики та досліджень, продемонструвати результати «до та після» по подібним операціям, визначити індивідуальні потреби та побажання.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ОНЛАЙН

У випадку, якщо їхати/летіти в Київ Вам далеко чи
у Вас доволі щільний робочий графік й немає
вільного часу: Запишіться на онлайн-консультацію

ЦІНА ПЛАСТИКИ ТІЛА

loading

Пластичні операції з корекції частин тіла – дуже популярні в сучасній хірургії. Попри це, вибір пацієнта повинен бути на користь досвіду лікаря, його постійного навчання і удосконалення навиків та методик.

Враховуючи факт, що більша половина звернень до пластичних хірургів в Україні визначена необхідністю проведення вторинної операції, так званої «secondary procedure», при визначенні з лікарем пацієнтка повинна бути вкрай вибірковою та повністю інформованою.

Приймаючи настільки важливе рішення, як пластика тіла – уважно аналізуйте вартість операції в проекції можливих ускладнень від непрофесійного виконання.