ПРЕЗИДЕНТ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ПЛАСТИЧНИХ реконструктивних і естетичних ХІРУРГІВ

Головна  •  Послуги  •  Пластика повік (блефаропластика)
Пластика обличчя та шиї

Пластика повік (блефаропластика)

в одного з кращих пластичних хірургів в м. Київ - Андрія Леонідовича Харькова

Пластика повік, або блефаропластика – це хірургічна процедура, яка може кардинально поліпшити зовнішній вигляд області очей, стерти ознаки старіння і повсякденних стресів на вашому обличчі. Також блефаропластика часто виконується як доповнення до фейсліфтингу.

Шкіра в області очей є найбільш тонкою і чутливою до зовнішніх впливів. Як правило, з віком вона піддається процесам старіння в першу чергу.

Досить часто «набряк» в області нижніх і верхніх повік проявляється ще в молодому віці, це пов’язано з вродженою слабкістю м’язово-фасціального комплексу і проявляється контуруванням жирових «гриж» у вигляді мішків під очима і важких верхніх повік.

Підтяжка повік допоможе вам виглядати і відчувати себе більш молодою і впевненою у собі!

Тривалість операції:  30-60 хвилин
Період реабілітації після операції:  10-14 днів
Визначити точну вартість операції

Страхуємо від можливих післяопераційних ускладнень

Часті питання про Пластика повік (блефаропластика)

Показання до блефаропластики

 • Мішкувата, або провисаюча шкіра верхніх повік.
 • Зайва шкіра і слабкість м’язів, що не дає повністю відкрити очі, погіршує зір.
 • Надлишкові жирові відкладення (жирові грижі), які з’являються як набряклість.
 • Виражені зморшки.
 • Вроджені дефекти розрізу очей і повік.
 • Незадоволеність розрізом і формою очей, виправлення азіатського розрізу очей.

Види пластики повік

Операція на верхніх і нижніх повіках може виконуватися як в поєднанні (кругова пластика повік, або квадрілатеральна блефаропластика), так, і ізольовано (пластика верхньої повіки, або верхня блефаропластика, пластика нижньої повіки, або нижня блефаропластика).

Основні вікові зміни верхніх повік пов’язані в першу чергу з нависаючою шкірною складкою і «мішечками» у внутрішніх кутах очей (внутрішні жирові грижі). У зв’язку з цим і операція спрямована на висічення надлишків шкіри верхніх повік з пластикою жирових гриж. Рубець найчастіше виглядає дуже косметично.

Зміни в області нижніх повік проявляються у вигляді виражених «мішків» під очима (жирові грижі) і множинних шкірних складках та зморшках. Нижня блефаропластика полягає в пластиці жирових гриж (внутрішня, серединна і зовнішня) і у висіченні надлишків шкірного, або шкірно-м’язового клаптя. При необхідності виконується зовнішня кантопексія (зміцнення зовнішнього краю нижньої повіки). Рубець, як правило, високо косметичний і розташовується в складці під війковим краєм.

попередня консультація

При зустрічі ми обговоримо Вашу історію хвороби, особливо, що стосується попередніх травм (пошкоджень), алергічних реакцій і перенесених операцій на обличчі, якщо такі проводилися.

Обстеження перед проведенням блефаропластики починається з виявлення ступеня вікових змін шкіри також оцінюється її структура і колір.

Ми детально розглянемо всі проблеми, які, як ви вважаєте, є небажаними і повинні бути виправлені.

Після обстеження зовнішніх характеристик, ми докладно зупинимося на Ваших побажаннях і на тому, наскільки, на мою думку, операція буде їм відповідати.

Також ви будете проінформовані про всі деталі майбутньої операції з підтяжки повік, її тривалості, часу реабілітації і можливих ускладненнях.

Підготовка до операції

   

 • При підготовці до блефаропластики обов’язково проводиться медичне обстеження для виявлення можливих протипоказань до операції. А також робляться передопераційні знімки. До операції ми всебічно проаналізуємо ці знімки, і будемо використовувати їх разом з даними, отриманими після обстеження для складання індивідуального плану операції.
 •  

 • За 14 днів до операції слід припинити прийом аспірину і аспірин-вмісних препаратів, оскільки вони впливають на нормальне згортання крові. Якщо Ви сумніваєтеся в будь-якому препараті, уважно прочитайте інструкції, зазначені на етикетці або, проконсультуйтеся в нашій клініці. Повідомляйте нам про всі препарати, які ви будете приймати до операції.
 •  

 • Також за два тижні до хірургічного втручання необхідно відмовитися від сигарет або мінімізувати їх кількість, оскільки нікотин призводить до скорочення кров’яних судин і може погіршити кровообіг в тканинах під час і після операції.
 •  

 • За 7 днів до операції необхідно виключити з раціону гострі і жирні страви, а також припинити прийом алкоголю.
 •  

 • Не приймайте їжу і рідини за 8 годин до операції. Для безпечної анестезії Ваш шлунок повинен бути повністю порожнім перед операцією.
 •  

 • У день операції одягніть зручний, вільний одяг, який не потрібно буде знімати через голову.

Післяопераційний період

 • Після виписки з клініки, Ви отримаєте рекомендації щодо застосування знеболюючих препаратів і антибіотиків. Строго дотримуйтесь їх приписами.
 • Перші 2-3 дні слід спати зі злегка піднятою головою. Підняте положення голови зведе до мінімуму післяопераційний набряк і дискомфорт.
 • Ви будете приїжджати на перев’язки і на огляд хірурга з тією частотою, яку призначить Вам лікуючий лікар, з урахуванням конкретного перебігу післяопераційного періоду.
 • Бажано обмежити перегляд телевізійних передач і фільмів та читання літератури в перший тиждень після операції.
 • У період 14 днів після хірургічного втручання знімаються шви.
 • Впродовж 2-х тижнів необхідно відмовитися від сигарет, адже нікотин погіршує кровообіг в тканинах і як наслідок збільшує період реабілітації.
 • У перші 10-14 днів не рекомендується фарбувати повіки і накладати на них тіні, фарбувати вії небажано перші 2-3 тижні.
 • Протягом перших 3-х тижнів зайве перебування на сонячному світлі небажано, в цей період не користуйтеся контактними лінзами. Окулярами можна користуватися в будь-який час.
 • Впродовж 3-х тижнів після операції не робіть вправ, що вимагають великого фізичного навантаження. Щоб звести до мінімуму шанс післяопераційного ускладнення, уникайте таких дій, як низькі нахили або підйом вантажів, а також положень, коли голова знаходиться нижче рівня тіла.
 • Після блефаропластики не рекомендується протягом 2-х тижнів здійснювати перельоти на літаках, а 4-х тижнів – відвідувати сауну або басейн.
 • Обов’язково повідомте нам, якщо після виписки зі стаціонару збільшиться дискомфорт або кровотеча, а також, якщо Вас морозить і у Вас температура вище 38 градусів С.
 • Під час реабілітаційного періоду в раціон слід включити багату вітамінами і мікроелементами їжу.

РИЗИКИ І МОЖЛИВІ УСКЛАДНЕННЯ після блефаропластики

В післяопераційному періоді можливий розвиток загальнохірургічних і відповідних даній операції ускладнень. Ризик виникнення перших (нагноєння, кровотеча, тромбофлебіт, тромбоемболія) знижується за допомогою відповідного обстеження до операції, а при необхідності і лікарської підготовкою.

    

 • Під шкірою може скупчуватися кров (гематома) та тканинна рідина (сірома), також в жировій клітковині можуть утворюватися ущільнення (рубці), які поступово розсмоктуються протягом декількох тижнів і навіть місяців.
 •  

 • При виражених порушеннях живлення шкіри можлива її часткове відмирання (некроз) з утворенням надалі рубців.
 •  

 • До ускладнень, характерних саме для цього виду пластики відносяться: виворіт повік (ектропіон), крововиливи в склеру, запальний процес склер або кон’юнктиви; тимчасове (рідко — стійке) порушення зору; гематома ретробульбарного простору.
 •  

 • Існує ймовірність травми гілочок лицьового нерва, в зв’язку з чим виникає порушення міміки на стороні пошкодження. Проведене лікування, як правило, усуває дане ускладнення.

Всі перераховані вище ускладнення після кругової пластики є винятками, які періодично виникають всупереч провідним стандартам хірургічної практики. Ми виклали їх з тією метою, щоб проінформувати Вас належним чином, але жодним чином не залякати.

Період реабілітації після блефаропластики:

(RU) Операция блефаропластика проводится мной в г. Киев. Цена зависит от вида и объёма хирургии. Приходите на консультацию.

Запишіться на
Консультацію до Андрія Леонідовича Харькова
Мої досягнення
14620
Успішних операції
26 років
практики
10 клінік
в різних країнах світу
21
ліцензія
77
наукових публікацій
Гарантія
Конфіденційності та безпеки

3D МОДЕЛЮВАННЯ ФОРМИ ОБЛИЧЧЯ

photo

Унікальне 3D моделювання майбутнього результату операції на апараті Vectra 3D XT дозволяє Вам, разом з лікарем підібрати максимально природний, натуральний та органічний результат пластики обличчя (змінюючи форму і розмір згідно індивідуальних пропорцій обличчя)

Моделювання проходить на очній консультації, де Ви маєте можливість проговорити з лікарем всі побажання щодо бажаного результату. По закінченню процедури, вам підготують повну презентацію до та після коррекції.

photo
Відгуки

Вероніка (Блефаропластика)

12.12.2018

Мені було 27 років, а шкіра вже обвисала ... сказали, що це пов'язано з тим, що шкіра тонка, а у мене не один раз траплялися гормональні збої. Благо, мама вмовила зробити блефаропластику. Я страшенно боялася, але лікар своїм позитивом і спокоєм вселив довіру. Звичайно, відходити було неприємно, але зате сьогодні я можу без відрази дивитися в дзеркало, величезне Вам спасибі!

Ігор (Пластика повік)

25.07.2016

Зважився на пластику вік, хоча все життя був переконаний, що ніколи не ляжу під ніж. Але довелося, шкіра навколо очей так нависла, що навіть заважала! Операція тривала десь годину під анестезією. Лікар А. Л. зробив все чудово, я дуже задоволений! Щиро вдячний йому особисто і всьому персоналу клініки.

Лілія (Пластика повік)

11.10.2018

Мама ще в далекому 2009 -му робила блефаропластику, у неї була дуже сильно обвисла шкіра під очима з-за різкого схуднення, була дуже задоволена і результатом і лікарем Андрієм Леонідовичем. Минуло майже 10 років, а результат ще тримається, як ніби тільки зробили. Ось прийшов і мій час йти на операцію. Вже була на 2х консультаціях. Дата призначена. Буду робити підтяжку обличчя і шиї, про особистий досвід обов'язково розповім.

Люба (Підтяжка повік)

05.02.2016

Якщо чесно, спочатку подумала, що доктор відлюдник якийсь або людей не любить :) Але після першої ж консультації думку свою змінила, це він на вигляд колючий їжак, а насправді виявився дуже чуйною і доброю людиною. Він зробив мені підтяжку повік, не знаю, як це називається "лікарською" мовою, головне, що все якісно і добре. Минуло вже 2,5 місяці, я спеціально вирішила почекати ще місяць після повної реабілітації, щоб писати відгук коли точно була всім задоволена.

loading

Персоналізований підхід до пацієнта дозволяє нам організувати он-лайн консультацію і визначити точний об’єм хірургічного втручання на основі представленої діагностики та досліджень, продемонструвати результати «до та після» по подібним операціям, визначити індивідуальні потреби та побажання.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ОНЛАЙН

У випадку, якщо їхати/летіти в Київ Вам далеко чи
у Вас доволі щільний робочий графік й немає
вільного часу: Запишіться на онлайн-консультацію

ЦІНА ОПЕРАЦІЇ НА ОБЛИЧЧІ

loading

Пластичні операції на обличчі – одні із найбільш складних по хірургічному функціоналу і технікам оперування в індивідуальному підборі оптимального поєднання різних об’ємів корекцій для досягнення неоперованого вигляду пацієнта. Саме тому, вибір має бути на користь досвіду, постійного навчання доктора та вдосконалення навичок і методик.

Враховуючи той факт, що більше половини звернень до пластичних хірургів в Україні визначені необхідністю проведення вторинної операції, так званої «secondary procedure», при визначенні з лікарем пацієнт повинен бути вкрай вибірковим та повністю інформованим.

Приймаючи настільки важливе рішення, як зміна форм чи корекція зовнішності – уважно аналізуйте вартість операції в проекції можливих ускладнень від непрофесійного виконання.

Виберіть потрібну операцію: