Головна  •  Послуги  •  Підтяжка шиї (платізмопластика)
Пластика обличчя та шиї

Підтяжка шиї (платізмопластика)

в одного з кращих пластичних хірургів в м. Київ - Андрія Леонідовича Харькова

Підтяжка шиї (платізмопластіка) – хірургічне втручання, коригувальні вікові зміни в області шиї.

В’яла шкіра на шиї дуже видає вік і доставляє масу естетичного дискомфорту у жінок.

В’ялість і втрата тонусу шкіри є наслідком фізіологічного процесу старіння або різкого схуднення і прекрасно піддається корекції за допомогою даної операції.

Хірургічне втручання з підтяжки шиї може виконуватися як окрема операція, так і в комбінації з підтяжкою обличчя.

Основними цілями операції з підтяжки шиї є: поліпшення контуру нижньої третини обличчя, профілепластика (зміни кута підборіддя і шиї), усунення обвислої шкіри шиї та зайвих жирових відкладень.

Тривалість операції  30-40 хвилин
Період реабілітації після підтяжки шиї:  14 днів

Показання до підтяжки шиї


   
 • наявність «другого підборіддя»;
   
 • локальне жирове відкладення шиї;
   
 • вікові зміни шкіри в області шиї в результаті втрати тонусу і еластичності шкіри;
   
 • розбіжність країв підшкірної м’язи шиї.

Попередня консультація

При зустрічі ми обговоримо Вашу історію хвороби, особливо що стосується попередніх травм (пошкоджень), алергічних реакцій і попередніх пластичних операцій, якщо такі проводилися.

Обстеження перед проведенням операції з підтяжки шиї починається з виявлення ступеня вікових змін шкіри також оцінюється її структура і колір.

Ми детально розглянемо всі проблеми, які Ви відчуваєте через вікових змін шиї, які, Ви вважаєте, є небажаними і повинні бути виправлені.

Після обстеження зовнішніх характеристик шиї, ми докладно зупинимося на Ваших побажаннях і на те, наскільки, на мою думку, операція буде їм відповідати.

Також ви будете проінформовані про всі деталі майбутньої платізмопластікі, її тривалості, період реабілітації і можливі ускладнення.

Підготовка до операції


   
 • При підготовці до платізмопластікі обов’язково проводиться медичне обстеження для виявлення можливих протипоказань до операції. А також робляться передопераційні знімки. До операції ми всебічно проаналізуємо ці знімки, і будемо використовувати їх разом з даними, отриманими після обстеження для складання індивідуального плану операції.
   
 • За 14 днів до операції слід припинити прийом аспірину і аспірин-містять препаратів, оскільки вони впливають на нормальне згортання крові. Якщо Ви сумніваєтеся в будь – якому препараті, уважно прочитайте розпорядження, зазначені на етикетці або, проконсультуйтеся в нашій клініці. Повідомляйте нам про всі препарати, які ви будете приймати до операції.
   
 • Також за два тижні до хірургічного втручання необхідно відмовитися від сигарет або мінімізувати їх кількість, оскільки нікотин призводить до скорочення кров’яних судин і може погіршити кровообіг в тканинах під час і після операції.
   
 • За 7 днів до операції необхідно виключити з раціону гострі і жирні страви, а також припинити прийом алкоголю.
   
 • Не приймайте їжу і рідина за 8 годин до операції. Для безпечної анестезії Ваш шлунок повинен бути повністю порожнім перед операцією.
   
 • У день операції одягніть зручний, вільний одяг, яку не потрібно буде знімати через голову.

Післяопераційний період


   
 • Після виписки з клініки, Ви отримаєте рекомендації щодо застосування знеболюючих препаратів і антибіотиків. Строго дотримуйтесь їх приписами.
   
 • Перші 2-3 дні слід спати зі злегка піднятою головою. Підняте положення голови зведе до мінімуму післяопераційний набряк і дискомфорт.
   
 • Протягом перших 10 днів необхідно носити спеціальну елластіческіх кругову пов’язку.
   
 • У період 12-14 днів після хірургічного втручання знімаються шви.
   
 • У перебігу 2-у тижні необхідно відмовитися від сигарет, нікотин погіршує кровообіг в тканинах і як наслідок збільшує період реабілітації.
   
 • У перебігу 3-х тижнів після операції Не робіть вправ, що вимагають великого фізичного навантаження. Щоб звести до мінімуму шанс післяопераційного ускладнення, уникайте таких дій, як низькі нахили або підйом вантажів, а також положень, коли голова знаходиться нижче рівня тіла.
   
 • Після платізмопластікі не рекомендується протягом 2-х тижнів здійснювати перельоти на літаках, а 4-х тижнів – відвідувати сауну або басейн, також протягом місяця заборонено фарбувати волосся.
   
 • Обов’язково повідомте нам, якщо після виписки зі стаціонару збільшиться дискомфорт або кровотеча, а також, якщо Вас морозить і у Вас температура вище 38 градусів С.
   
 • Під час операції відбувається часткова травма маленьких нервів, що йдуть в шкірі, тому чутливість в деяких зонах шиї відновлюється тільки через кілька, іноді навіть місяців.
   
 • Під час реабілітаційного періоду в раціон слід включити багату вітамінами і мікроелементами їжу.

Ризики та можливі ускладнення після платізмопластікі


   
 • У післяопераційному періоді можливий розвиток загальнохірургічних і відповідних даної операції ускладнень. Ризик виникнення перших (нагноєння, кровотеча, тромбофлебіт, тромбоемболія) знижується за допомогою відповідного обстеження до операції, а при необхідності і лікарської підготовкою.
   
 • Під шкірою може скупчуватися кров (гематома) та тканинна рідина (серома), також в жировій клітковині можуть утворюватися ущільнення (рубці), які поступово розсмоктуються протягом декількох тижнів і навіть місяців.
   
 • При виражених порушеннях харчування шкіри можлива її часткова загибель (некроз) з утворенням надалі рубців.
   
 • Стійке зниження або відсутність чутливості в області хірургічного втручання.

  Всі перераховані вище ускладнення після підтяжки шиї є винятками, які періодично виникають всупереч провідним стандартам хірургічної практики. Ми виклали їх з тією метою, щоб проінформувати Вас належним чином і ні в якому разі не залякати.

Запишіться на
Консультацію до Андрія Леонідовича Харькова
Мої досягнення
14620
Успішних операції
26 років
практики
10 клінік
в різних країнах світу
21
ліцензія
77
наукових публікацій
Гарантія
Конфіденційності та безпеки
Відгуки

Олег (Пластика шиї)

22.03.2018

Пластику шиї робив після значної втрати ваги, шкіра дуже провисла і збиралася складками. Оперував мене Андрій Леонідович Харьков у своїй клініці в Києві, він дуже хороший лікар, знає і любить свою справу. Мені він сподобався, головне, щоб роботу свою якісно зробив - це він уміє. Більше нічого і не потрібно. Дякую йому за хороший результат та швидку реабілітацію.

Вікторія (Пластика шиї)

11.04.2016

Моя мама - стоматолог, має постійне навантаження на хребет, з віком шия дала про себе знати. Я довго вмовляла її звернутися до Харькова Андрія Леонідовича, оскільки це єдиний лікар, якому особисто я довіряю свою зовнішність і не задаю зайвих питань, а результат завжи дуже добрий. Операція тривала кілька годин, потім - ми вже очікували помолодшовшу з квітами в палаті. Ми задоволені результатом на 100%. Спасибі величезне за професіоналізм!

Оксана (Пластика шиї)

11.12.2009

Дякую Андрію Харькову за чудовий результат операції з пластики шиї. Це моя перша, і сподіваюся, єдина пластична операція. На мій вік (51) обличчям задоволена, але шия безжально видавала роки. Звернулася до Андрія Леонідовича і лікар виправив цей недолік. Тепер шкіра на шиї еластична і виглядає більш природно ніж до операції!

Влада (Пластика шиї)

27.03.2014

Підтяжку шиї мені робив Андрій Харьков. Я результатом дуже задоволена, все добре, але ціни кусаються, і навіть дуже, але воно того варте! Персонал приємно здивував, всі ввічливі і коректні люди!

Хочете записатись на
Першу консультацію