ПРЕЗИДЕНТ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ПЛАСТИЧНИХ реконструктивних і естетичних ХІРУРГІВ

Головна  •  Послуги  •  Підтяжка грудей (мастопексія)
Пластика грудей

Підтяжка грудей (мастопексія)

в одного з кращих пластичних хірургів в м. Київ - Андрія Леонідовича Харькова

Підтяжка грудей (мастопексія) – хірургічний метод корекції форми молочної залози, що дозволяє усунути опущення грудей. Ця операція, разом з аугментаційною маммопластикою (збільшення грудей), редукційною маммопластикою (зменшення грудей) та ліпофілінгом – входить до переліку найбільш популярних методів корекції грудей в Україні.


Підтяжка грудей передбачає видалення надлишків обвислої шкіри і залозистої тканини з формуванням нових контурів, шляхом переміщення сосково-ареолярного комплексу на естетично належне місце.

Опущення (птоз) тканин молочної залози буває різного ступеня виразності. У сучасній медицині виділяють три ступеня птозу грудей. Залежно від стадії розвитку патологічних змін – застосовуються різні методики хірургічних втручань. Також нами використовується інноваційне обладнання, за допомогою якого здійснюється 3D-моделювання результатів пластичної операції. Досить часто, операцію з підтяжки грудей доцільно виконувати в комплексі зі збільшенням грудей.

Тривалість операції  60-120 хвилин
Період реабілітації після підтяжки грудей:  3-4 тижні
Визначити точну вартість операції

Страхуємо від можливих післяопераційних ускладнень

Часті питання про Підтяжка грудей (мастопексія)

ПОКАЗИ ДО ПІДТЯЖКИ ГРУДЕЙ

 • Птоз (опущення грудних залоз) різного ступеня виразності.
 • Асимметричність молочних залоз.
 • Зміни форми і діаметра ареол.
 • Зміни форми і об’єму молочних залоз в результаті годування або різкої зміни ваги.
 • Вікові зміни в наслідок втрати еластичності шкіри.

Попередня консультація

При зустрічі ми обговоримо Вашу історію хвороби, особливо, що стосується попередніх травм (пошкоджень), алергічних реакцій і перенесених пластичних операцій, якщо такі проводилися.

Ми детально розглянемо всі проблеми, які Ви відчуваєте через груди та їх естетичні властивості, які, як Ви вважаєте, є небажаними і повинні бути виправлені.

Після обстеження зовнішніх характеристик молочних залоз, ми докладно зупинимося на Ваших побажаннях і на тому, наскільки, на мою думку, операція буде їм відповідати.

Також Ви будете проінформовані про всі деталі майбутньої мастопексії, її тривалості, періоду реабілітації і можливих ускладнень.

Підготовка до операції

 • При підготовці до підтяжки грудей обов’язково проводиться медичне обстеження для виявлення можливих протипоказань до операції. А також робляться передопераційні знімки. До операції ми всебічно проаналізуємо ці знімки, і будемо використовувати їх разом з даними, отриманими після обстеження для складання індивідуального плану операції.
 • Пацієнтці виконується передопераційне 3D моделювання щоб створити точну модель грудей після підтяжки. А також побачити результат, який збігається на 99.9%.
 • За 14 днів до операції слід припинити прийом аспірину і аспірино-вмісних препаратів, оскільки вони впливають на нормальне згортання крові. Якщо Ви сумніваєтеся в будь-якому препараті, уважно прочитайте інструкцію, зазначену на етикетці або проконсультуйтеся в нашій клініці. Повідомляйте нам про всі препарати, які ви будете приймати до операції.
 • Також за два тижні до хірургічного втручання необхідно відмовитися від сигарет або мінімізувати їх кількість, оскільки нікотин призводить до скорочення кров’яних судин і може погіршити кровообіг в тканинах під час і після операції.
 • За 7 днів до операції необхідно виключити з раціону гострі і жирні страви, а також припинити прийом алкоголю.
 • Увечері перед операцією необхідно відмовитися від прийому їжі. Для безпечної анестезії шлунок повинен бути абсолютно порожнім перед операцією.
 •  У день операції одягніть зручний, вільний одяг, який не потрібно буде знімати через голову.

Післяопераційний період

 • Після виписки з клініки, Ви отримаєте рекомендації щодо застосування знеболюючих препаратів і антибіотиків. Строго дотримуйтесь їх приписів.
 • Ви будете приїжджати на перев’язки і на огляд хірурга з тією частотою, яку призначить Вам лікуючий лікар, з урахуванням конкретного перебігу післяопераційного періоду.
 • У перші 2-3 тижні бажано спати в положенні на спині.
 • Упродовж 2-х тижнів необхідно відмовитися від сигарет, нікотин погіршує кровообіг в тканинах і як наслідок збільшує період реабілітації.
 • 14 днів; не приймайте аспірин і аспірино-вмісні препарати.
 • Бажано виключити заняття сексом перші 2-3 тижні в зв’язку з високою ймовірністю розвитку гострої гематоми або інших ускладнень.
 • Протягом перших 2-3 тижнів після операції Вам бажано виключити з раціону харчування жирну, гостру, сильно солону і смажену їжу, а також спиртні напої і екзотичні фрукти.
 • Протягом 3-х тижнів після операції не робіть вправ, що вимагають великого фізичного навантаження. Щоб звести до мінімуму шанс післяопераційного ускладнення, уникайте таких дій, як низькі нахили, повороти тулуба або підйом вантажів.
 • Постійно носіть післяопераційну компресійну білизну стільки часу, скільки буде необхідно для нормального процесу загоєння (зазвичай близько 4 тижнів).
 • Після підтяжки грудей не рекомендується протягом 2-х тижнів здійснювати перельоти на літаках, а 4-х тижнів – відвідувати сауну або басейн.
 •  Не порадившись з нами, не приступайте до виконання фізичних вправ і занять спортом.
 •  Обов’язково повідомте нам, якщо після виписки зі стаціонару збільшиться дискомфорт або кровотеча, а також, якщо Вас морозить і у Вас температура вище 38 градусів С.
 • Наявність набряклості і зниження чутливості в зоні операції є нормальним станом і дані зміни, як правило, проходять в період від 1 до 4 місяців, в окремих випадках чутливість соска і ареоли може відновлюватися до 1 року і більше.
 • Під час реабілітаційного періоду в раціон слід включити багату вітамінами і мікроелементами їжу.
Ризики та можливі ускладнення після підтяжки грудей
 • У післяопераційному періоді можливий розвиток загальнохірургічних і відповідних даній операції ускладнень. Ризик виникнення перших (нагноєння, кровотеча, тромбофлебіт, тромбоемболія) знижується за допомогою відповідного обстеження до операції, а при необхідності і лікарської підготовкою.
 • До ускладнень, характерних для мастопексії, можна віднести: частковий або повний некроз (загибель) частини шкірних клаптів або сосково-ареолярного комплексу (пов’язано з недостатнім кровопостачанням).
 • Стійке зниження або повна відсутність чутливості соска і, дуже рідко, стійка болючість цієї зони.
 • Асиметрія, скупчення рідини в порожнинах (сірому) або гематом (в ранньому післяопераційному періоді).

Всі перераховані вище ускладнення після підтяжки грудей є винятками, які періодично виникають всупереч провідним стандартам хірургічної практики. Ми виклали їх з тією метою, щоб проінформувати Вас належним чином, але жодним чином не залякати

(RU) Стоимость процедуры в клинике в г. Киев

(RU) Операция проводится мной в г. Киев. Цена зависит от вида и объёма хирургии. Приходите на консультацию.

Запишіться на
Консультацію до Андрія Леонідовича Харькова
Мої досягнення
14620
Успішних операції
26 років
практики
10 клінік
в різних країнах світу
21
ліцензія
77
наукових публікацій
Гарантія
Конфіденційності та безпеки

3D МОДЕЛЮВАННЯ ГРУДЕЙ

photo

Унікальне 3D моделювання майбутнього результату операції на апараті Vectra 3D XT дозволяє Вам, разом з лікарем підібрати максимально природний, натуральний та органічний результат пластики грудей (змінюючи форму і розмір згідно Ваших побажань)

Моделювання проходить на очній консультації, де Ви маєте можливість проговорити з лікарем всі побажання щодо бажаного результату. По закінченню процедури, вам підготують повну презентацію до та після коррекції.

photo
Відгуки

Асія (Підтяжка грудей)

11.03.2015

Після вагітності груди втратили еластичність, опустились. Ми з чоловіком порадилися і вирішили, що все ж таки варто звернутися за допомогою до спеціалістів. Уже пройшло два роки як мені зробили підтяжку грудей, остаточний результат сформувався повністю і я ним задоволена. Дякую Вам Андрій Леонідович та всій Вашій команді.

Айнур (Підтяжка грудей)

21.07.2018

Кожен день змін не помічаєш, а коли порівнюєш на фото або відео себе років 10 назад і зараз, то розумієш, що час бере своє. У 48 я зробила підтяжку грудей, зараз мені 51, і я ні секунди не шкодую, що тоді віддала за операцію майже останні заощадження. Воно того варте, повірте! Андрій Леонідович - дуже добрий пластичний хірург, зробив все на відмінно!

loading

Персоналізований підхід до пацієнта дозволяє нам організувати он-лайн консультацію і визначити точний об’єм хірургічного втручання на основі представленої діагностики та досліджень, продемонструвати результати «до та після» по подібним операціям, визначити індивідуальні потреби та побажання.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ОНЛАЙН

У випадку, якщо їхати/летіти в Київ Вам далеко чи
у Вас доволі щільний робочий графік й немає
вільного часу: Запишіться на онлайн-консультацію

ЦІНА ПЛАСТИКИ ГРУДЕЙ

loading

Пластичні операції з корекції форми та об’єму грудей – одні із найпопулярніших в сучасній хірургії. Попри це, вибір пацієнтки повинен бути на користь досвіду лікаря, його постійного навчання і удосконалення навиків та методик.

Враховуючи факт, що більша половина звернень до пластичних хірургів в Україні визначена необхідністю проведення вторинної операції, так званої «secondary procedure», при визначенні з лікарем пацієнтка повинна бути вкрай вибірковою та повністю інформованою.

Приймаючи настільки важливе рішення, як зміна об’єму чи корекція форми грудей – уважно аналізуйте вартість операції в проекції можливих ускладнень від непрофесійного виконання.