ПРЕЗИДЕНТ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ПЛАСТИЧНИХ реконструктивних і естетичних ХІРУРГІВ

Головна  •  Послуги  •  Збільшення грудей (аугментаційна маммопластика)
Пластика грудей

Збільшення грудей (аугментаційна маммопластика)

в одного з кращих пластичних хірургів в м. Київ - Андрія Леонідовича Харькова

Аугментаційна маммопластика – хірургічна операція яка проводиться для збільшення розміру молочних залоз за допомогою імпланту, який встановлюється під молочну залозу або під великий грудний м’яз.

Види і методи збільшення грудей

Красиві груди – бажана мрія будь-якої жінки, а кожна жінка, незалежно від віку, хоче виглядати привабливо, впевнено, гармонійно, і природно – почувається некомфортно, якщо все частіше помічає вікові зміни форми та об’єму грудей. Пластика молочних залоз – це операція, показана в будь-якому віці після 18 років, яка призначена виправити будь-які вади і деформації форми грудей.

Для аугментації (збільшення) молочних залоз я використовую різні техніки і методики оперування: аугментаційна маммопластика (збільшення молочної залози за допомогою імплантів), ліпофілінг (корекція або незначне збільшення за допомогою введення жирової очищеної клітковини, взятої в певній донорської області пацієнта) і мастопексія (підтяжка молочних залоз), коли імплант може не використовуватись.

Найбільш часто використовуваний метод збільшення грудей – аугментація, збільшення за допомогою круглих або каплеподібних імплантів. Останнім часом, натуральність, природна форма і профіль грудей – найбільш затребувані серед пацієнтів і саме каплеподібна форма та професіоналізм пластичного хірурга здатні забезпечити бажаний результат.

увеличение груди Киев

При постановці імплантів, аналізуючи кожну індивідуальну ситуацію, я визначаю метод установки ендопротеза. Виходячи з анатомічних і фізіологічних даних пацієнтки, визначається спосіб, яким буде проведена операція і обирається місце входу, де, враховуючи всі ці особливості, буде розміщений сам імплант.

Можу Вас запевнити, аугментаційна маммопластика – абсолютно безпечний для здоров’я метод збільшення грудей. Наявність імпланта ніяк не впливає на планування вагітності та годування дитини, адже молочні протоки і сама залоза ніяк не зазнають жодної шкоди під час операції.

Збільшення грудей із застосуванням імплантів

Головною складовою сучасного ендопротеза є силікон. Силікон покривається декількома оболонками (капсулами) для запобігання розриву або пошкодження. Імпланти за формою ділять на: анатомічні (у формі краплі) і круглі (в формі сфери). В анатомічному імпланті вся наповненість сконцентрована в нижній частині грудей, і саме ця особливість – робить груди більш природними. Сферичний імплант – має точку проекції посередині залози, роблячи наповненою верхню частину. На консультації, за допомогою спеціального обладнання Vectra XT, яке сканує всі векторні точки тіла, я разом з пацієнтом підбираю найбільш підходящі форми і розмір молочних залоз, які будуть гармоніювати з Вашим образом в цілому.

3д моделирование увеличения груди

3D моделювання Ваших грудей на унікальному апараті Vectra 3D XT дає мені розуміння бажаного Вами результату від аугментаційної маммопластики. Це допоможе нам підібрати ідеальну форму та розмір імплантів.

Більшість імплантів, які сьогодні використовуються в пластичній хірургії – складаються з силікону. Силікон або силіконовий гель «запам’ятовують» форму і навіть при розриві зовнішньої оболонки залишається на місці. Такий імплант не деформується і він абсолютно нешкідливий для організму. Поверхня ендопротезу може бути як гладка, так і шорстка (текстурована). Я вважаю, що анатомічні імпланти з шорсткою оболонкою краще приживаються, адаптуючись до сполучної тканини і проникаючи в її пори. Гладкий імплант – з більшою ймовірністю може призвести до капсулярною контрактури (деформації контуру грудей).

Мої техніки проведення операції:

Операції зі збільшення грудей в пластичній хірургії вважаються одними з відносно найлегших, адже, як правило, не спричиняють особливих ускладнень. В середньому, операція триватиме 40- 60 хвилин, в залежності від обсягу лікування. Операція проводиться насухо, без крові, що гарантує легку реабілітацію без дренажів і рухових обмежень.

Метод установки імплантів визначає хірург, грунтуючись на фізіології пацієнтки, первинності чи повторності операції, наявності птозу (провисання шкіри) тазалежно від необхідності додаткових корекцій (ареол, сосок). При будь-якому методі встановлення імплантів пацієнтка обов’язково повинна носити спеціальну білизну для правильної фіксації імпланту ~ 4 тижні після операції.

аугментационная маммопластика

Існують три техніки збільшення грудей:

 • 1) аксілярна (пахвова);
 • 2) субмаммарна (підгрудна);
 • 3) Періареолярна (по контурах сосково-ареолярного комплексу).

У кожної техніки є переваги і недоліки, покази та протипокази. Збільшення грудей через пахву – приховує рубець, де був доступ до постановки імпланта, але з огляду на шлях, який повинен виконати імплант до місця його постановки, немає гарантії, що не відбудеться його деформація або пошкодження. Друга техніка – під залозу, більш прогнозована для виконання хірурга, адже має хороший доступ для установки і фіксації імпланта будь-якої форми під залозу. Операція з доступом через сосково-ареолярний комплекс підходить жінкам, які не планують вагітність і вигодовування дитини, адже під час процедури доступ може проходити через протоки на межі ареоли і може їх торкнутися.

При будь-якому методі постановки імплантів, пацієнтки обов’язково повинні носити спеціальну білизну для компресії тканин і фіксації імпланта.

Довірте свої груди тільки найкращим – приходьте на консультацію до мене в клініку в Києві! Ваш пластичний хірург з 25 річним досвідом – Андрій Леонідович Харьков.

Буду дуже радий знайомству, дякую за довіру!

Тривалість операції:  30-40 хвилин
Період реабілітації після операції:  20-30 днів
Визначити точну вартість операції

Страхуємо від можливих післяопераційних ускладнень

Часті питання про Збільшення грудей (аугментаційна маммопластика)

ПРОТИПОКАЗИ ДО АУГМЕНТАЦІЙНОЇ МАММОПЛАСТИКИ

Операція категорично протипоказана, коли у пацієнтки: присутні захворювання серцево-судинної системи, загострюються захворювання внутрішніх органів і хронічні хвороби, протікають інфекційні та/чи онкологічні недуги або спостерігаються порушення згортання крові.

Також заборонено хірургічне втручання в період годування груддю.

Не можна оперуватися використавши імплант, і дівчаткам, які не досягли повноліття без письмового дозволу батьків. У цей період – молочна залоза ще не сформувалася повністю, тому така операція небезпечна для здоров’я.

Досвідчений і професійний хірург не візьметься за операцію, якщо жінка з такими хворобами як цукровий діабет, глаукома, ревматизм, червоний вовчак, ожиріння, мастопатія або іншими хронічними чи аутоімунними захворюваннями не пройде комплексне обстеження. При таких захворюваннях – є суттєвий ризик ускладнень.

Покази до аугментаційної маммопластики

 • коли груди маленького розміру або відсутні з різних причин (наприклад, через вилучення молочних залоз в результаті онкологічних захворювань);
 • коли молочна залоза «провисає»;
 • коли сама жінка вважає груди маленькими і бажає їх збільшити;
 • коли присутня вроджена чи набута асиметрія молочних залоз;
 • коли груди втратили або змінили розмір, обсяг і форму, опустилися (птоз);
 • коли присутні негативні наслідки попередньої операції (або жінка просто не задоволена результатом);
 • коли груди змінилася внаслідок пологів і лактації (втратила об’єм);
 • коли розмір грудей зменшився внаслідок операцій або захворювань;
 • коли жінка різко втрачає вагу.

Відзначимо, що збільшення грудей – це вірне рішення, коли жінка відчуває себе некомфортно або невпевнено, соромиться своєї зовнішності, набуваючи занижену самооцінку і комплекси. Коли Ви отримуєте ідеальні груди – психологічні проблеми зникають і підвищується впевненість у собі.

Види імплантів

Форма імплантів
На ринку присутні дві основні форми імплантів: круглі і краплеподібні (імпланти анатомічної форми). Круглі ендопротези надають більш наповнений вид і формують кулясту форму грудей. Грудні імплантати анатомічної форми забезпечують більш натуральні і природні лінії молочній залозі, однак коштують дорожче і складніше в установці.

Оболонка імплантів
Поверхня грудних ендопротезів буває гладка і текстурована. Використання текстурованих імплантів – зменшує ймовірність їх обертання після імплантації. Крім того, вони мають більш товсту оболонку, що знижує ризик розривів, але такі ендопротези вимагають розрізів більшої величини у порівнянні з гладкими. Гладкі імпланти простіше в установці, вимагають менших розрізів, але мають більш тонку оболонку, що збільшує ризик її розриву.

Наповнювачі імплантів
Залежно від використовуваного наповнювача, імпланти діляться на сольові і силіконові. В якості наповнювача в сольових імплантах використовується фізіологічний сольовий розчин. Сольові ендопротези мають як переваги, так і недоліки. До переваг можна віднести: нешкідливість наповнювача для організму (фізрозчин абсорбується навколишніми тканинами), вони набагато дешевше силіконових, оскільки імпланти наповнюються рідиною вже після установки, для них необхідні розрізи менші за розміром. Мінуси: менший термін служби через проникнення фізрозчину в навколишні тканини попри оболонку імпланта. Силіконові імпланти заповнені когизивним гелем, який забезпечує досить високу пружність і зберігає форму навіть у випадках пошкодження оболонки ендопротезу

Попередня консультація

При зустрічі ми обговоримо Вашу історію хвороби, особливо, що стосується попередніх травм (пошкоджень), алергічних реакцій і перенесених пластичних операцій, якщо такі проводилися.

Ми детально розглянемо всі проблеми, які Ви відчуваєте через груди і їх естетичні властивості, які, як Ви вважаєте, є небажаними і повинні бути виправлені.
Після обстеження зовнішніх характеристик молочних залоз, ми докладно зупинимося на Ваших побажаннях і на тому, наскільки, на мою думку, операція буде їм відповідати.

Також Ви будете проінформовані про всі деталі майбутньої аугментаційної маммопластики, її тривалість, період реабілітації та можливі ускладнення.

Підготовка до операції

 • При підготовці до пластики грудей обов’язково проводиться медичне обстеження для виявлення можливих протипоказів до операції. А також робляться передопераційні знімки. До операції ми всебічно проаналізуємо ці знімки, і будемо використовувати їх разом з даними, отриманими після обстеження для складання індивідуального плану операції.
 • Пацієнтці виконується передопераційне 3D моделювання що дозволяє визначити і необхідний розмір і обсяг імплантів враховуючи анатомо-фізіологічні особливості і будову грудної клітки (всілякі асиметрії). 3D-моделювання дозволяє побачити результат, який збігається на 99.9%.
 • За 14 днів до операції слід припинити прийом аспірину і аспірино-вмісних препаратів, оскільки вони впливають на нормальне згортання крові. Якщо Ви сумніваєтеся в будь-якому препараті, уважно прочитайте інструкцію, зазначену на етикетці або проконсультуйтеся в нашій клініці. Повідомляйте нам про всі препарати, які ви будете приймати до операції.
 • Також за два тижні до хірургічного втручання необхідно відмовитися від сигарет або мінімізувати їх кількість, оскільки нікотин призводить до скорочення кров’яних судин і може погіршити кровообіг в тканинах під час і після операції.
 • За 7 днів до операції необхідно виключити з раціону гострі і жирні страви, а також припинити прийом алкоголю.
 • Увечері перед операцією необхідно відмовитися від прийому їжі. Для безпечної анестезії шлунок повинен бути абсолютно порожнім перед операцією.
 • В день операції одягніть зручний, вільний одяг, який не потрібно буде знімати через голову

Післяопераційний період

Після виписки з клініки, Ви отримаєте рекомендації щодо застосування знеболюючих препаратів і антибіотиків. Строго дотримуйтесь їх приписів.

 • Ви будете приїжджати на перев’язки і на огляд хірурга з тією частотою, яку призначить Вам лікуючий лікар з урахуванням конкретного перебігу післяопераційного періоду.
 • У перші 2-3 тижні бажано спати в положенні на спині.
 • Упродовж 2-х тижнів необхідно відмовитися від сигарет, адже нікотин погіршує кровообіг в тканинах і як наслідок збільшує період реабілітації.
 • Протягом 14 днів не слід приймати аспірин та аспірино-вмісні медпрепарати.
 • Бажано виключити заняття сексом перші 2-3 тижні в зв’язку з високою ймовірністю розвитку гострої гематоми або інших ускладнень.
 • Протягом перших 2-3 тижнів після операції Вам бажано виключити з раціону харчування жирну, гостру, сильно солону і смажену їжу, а також – спиртні напої і екзотичні фрукти.
 • Упродовж 3-х тижнів після операції не робіть вправ, що вимагають великого фізичного навантаження. Щоб звести до мінімуму шанс післяопераційного ускладнення, уникайте таких дій, як низькі нахили, повороти тулуба або підйом вантажів.
 • Постійно носіть післяопераційну компресійну білизну стільки часу, скільки буде необхідно для нормального процесу загоєння (зазвичай близько 4 тижнів).
 • Після аугментаційної маммопластики не рекомендується протягом 2-х тижнів здійснювати перельоти на літаках, а 4-х тижнів – відвідувати сауну або басейн.
 • Не порадившись з нами – не приступайте до виконання фізичних вправ і занять спортом.
 • Обов’язково повідомте нам, якщо після виписки зі стаціонару збільшиться дискомфорт або кровотеча, а також, якщо Вас «морозитиме», а температура підніметься вище 38 градусів С.
 • Наявність набряклості і зниження чутливості в зоні операції є нормальним станом і дані зміни, як правило, зникають у період від 1 до 4 місяців, і лише в окремих випадках – чутливість соска та ареоли може відновлюватися до 1 року і більше.
 • Під час реабілітаційного періоду в раціон слід включити багату вітамінами та мікроелементами їжу.
РИЗИКИ ТА МОЖЛИВІ УСКЛАДНЕННЯ ПІСЛЯ АУГМЕНТАЦІЙНОЇ МАММОПЛАСТИКИ
 • У післяопераційному періоді можливий розвиток загальнохірургічних і відповідних даній операції ускладнень. Ризик виникнення перших (нагноєння, кровотеча, тромбофлебіт, тромбоемболія) знижується за допомогою відповідного обстеження до операції, а при необхідності і лікарської підготовки.
 • До ускладнень, характерних для маммопластики, можна віднести: частковий або повний некроз (загибель) частини шкірних клаптів або сосково-ареолярного комплексу (пов’язаний з недостатнім кровопостачанням);
 • Стійке зниження або повна відсутність чутливості соска і, дуже рідко, стійка болючість цієї зони;
 • Асиметрія, скупчення рідини в порожнинах (сірому) або гематоми (в ранньому післяопераційному періоді).

Всі перераховані вище ускладнення після пластики грудей є винятками, які періодично виникають всупереч провідним стандартам хірургічної практики. Ми виклали їх з тією метою, щоб проінформувати Вас належним чином, але жодним чином не залякати.

Запишіться на
Консультацію до Андрія Леонідовича Харькова
Мої досягнення
14620
Успішних операції
26 років
практики
10 клінік
в різних країнах світу
21
ліцензія
77
наукових публікацій
Гарантія
Конфіденційності та безпеки

3D МОДЕЛЮВАННЯ ГРУДЕЙ

photo

Унікальне 3D моделювання майбутнього результату операції на апараті Vectra 3D XT дозволяє Вам, разом з лікарем підібрати максимально природний, натуральний та органічний результат пластики грудей (змінюючи форму і розмір згідно Ваших побажань)

Моделювання проходить на очній консультації, де Ви маєте можливість проговорити з лікарем всі побажання щодо бажаного результату. По закінченню процедури, вам підготують повну презентацію до та після коррекції.

photo
Відгуки

Олена (Збільшення грудей)

03.02.2017

Після пологів у мене почався якийсь гормональний Армагеддон! Мало того, що не можу скинути вагу, так ще й груди підводять - обвисли і занадто збільшилися. Я в паніці зверталася до багатьох лікарів, ходила на консультації! Як добре, що знайома порадила Андрія Леонідовича! Ми зійшлися на тому, що потрібно в першу чергу зробити зменшення та підтяжку грудей, а потім вирішувати всі інші проблеми. Зараз я ще на післяреабілітаціонному періоді і вирішую інші проблеми.

Златослава (Збільшення грудей)

12.12.2012

Андрій Леонідович, спасибі, що зробили груди моєї мрії! Просто величезне людське спасибі!

Ліда (Збільшення грудей)

20.08.2014

Все життя у мене майже не було грудей! Розумієте, її взагалі не було, площину. Ясна річ, були жарти з цього приводу і навіть дуже грубі. Коли я почала пристойно заробляти, вирішила раз і назавжди покінчити з цією проблемою. Зробила збільшення грудей в кращого в Києві та всій Україні пластичного хірурга А. Харькова, з кращими імплантами. Я вдячна долі за таку можливість і що знайшла Вас!

Марго (Збільшення грудей)

12.01.2019

Я балерина, яка нещодавно стала мамою! Проблем із зайвою вагою, Слава Богу, у мене немає, а ось за грудьми, які була під час вагітності - дуже сумувала. Ось уже дитині три роки, а я ніяк заспокоїтися не можу. Зважилася на збільшення! Операцію по збільшенню грудей робив пластичний хірург - Андрій Харьков, я результатом дуже задоволена, груди природно виглядають і пропорційні з тілом. Воно того варте!

Ніна (Збільшення грудей)

05.01.2019

Два роки тому зробила операцію по збільшенню грудей. Ну зробила, і забула вже. А ось недавно мої фани (я відеоблогер) почали закидати мене компліментами, мовляв дуже гарні груди, і не схожі на зроблені! Так приємно стало! Тому хочу ще раз подякувати доктора Андрія Леонідовича за мої нові груди! ДЯКУЮ!

loading

Персоналізований підхід до пацієнта дозволяє нам організувати он-лайн консультацію і визначити точний об’єм хірургічного втручання на основі представленої діагностики та досліджень, продемонструвати результати «до та після» по подібним операціям, визначити індивідуальні потреби та побажання.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ОНЛАЙН

У випадку, якщо їхати/летіти в Київ Вам далеко чи
у Вас доволі щільний робочий графік й немає
вільного часу: Запишіться на онлайн-консультацію

ЦІНА ПЛАСТИКИ ГРУДЕЙ

loading

Пластичні операції з корекції форми та об’єму грудей – одні із найпопулярніших в сучасній хірургії. Попри це, вибір пацієнтки повинен бути на користь досвіду лікаря, його постійного навчання і удосконалення навиків та методик.

Враховуючи факт, що більша половина звернень до пластичних хірургів в Україні визначена необхідністю проведення вторинної операції, так званої «secondary procedure», при визначенні з лікарем пацієнтка повинна бути вкрай вибірковою та повністю інформованою.

Приймаючи настільки важливе рішення, як зміна об’єму чи корекція форми грудей – уважно аналізуйте вартість операції в проекції можливих ускладнень від непрофесійного виконання.