Головна  •  Послуги  •  Збільшення грудей (аугментаційна маммопластика)
Пластика грудей

Збільшення грудей (аугментаційна маммопластика)

в одного з кращих пластичних хірургів в м. Київ - Андрія Леонідовича Харькова

Аугментаційеа маммопластика – хірургічна операція яка проводиться для збільшення розміру молочних залоз за допомогою імпланту, який встановлюється під молочну залозу або під великий грудний м’яз. Ендопротезування молочних залоз (збільшує маммопластика) проводиться з метою збільшення обсягу грудей, для корекції асиметрії молочних залоз, для додання їм більш естетичної форми, з метою усунення птозу (опущення провисання грудей) в післяпологовому періоді. Пластична операція по збільшенню грудей проводитися за допомогою спеціальних імплантів, які відрізняються за формою, розміром, оболонці (текстурі) і наповнювача. Вибір того чи іншого типу імплантату залежить від того, яку форму грудей необхідно надати, від методів розрізів, а також від фізіологічних особливостей молочних залоз пацієнта. Також нами використовується інноваційне обладнання, за допомогою якого здійснюється 3D-моделювання результатів пластичної операції. Досить часто збільшення грудей проводитися одночасно з операцією по підтяжці грудей (мастопексія).
Тривалість операції:  30-40 хвилин
Період реабілітації після операції:  20-30 днів

Показання до аугментаційної маммопластики

 • Недостатній обсяг молочних залоз.
 • Асиметрія молочних залоз.
 • Аномальний розвиток грудних залоз.
 • Опущення (птоз) молочних залоз.
 • Втрата об’єму і втрата форми грудей після грудного вигодовування.
 • Реконструкція молочної залози, наступна за видаленням грудей (мастектомію), або травмою.
 • Заміна імплантів за медичними показаннями.
 • Зменшення молочних залоз у слідстві схуднення.

Види імплантів

Форма імплантів На ринку присутні дві основні форми імплантів: круглі і краплеподібні (імпланти анатомічної форми). Круглі ендопротези надають більш наповнений вид і формують кулясту форму грудей. Грудні імплантати анатомічної форми забезпечують більш натуральні і природні лінії молочній залозі, однак коштують дорожче і складніше в установці.

Оболонка імплантів. Поверхность грудних ендопротезів буває гладка і текстуроване. Використання текстурованих імплантів зменшує ймовірність їх обертання після імплантації. Крім того, вони мають більш товсту оболонку, що знижує ризик розривів, але такі ендопротези вимагають розрізів більшої величини в порівнянні з гладкими. Гладкі імпланти простіше в установці, вимагають менших розрізів, але мають більш тонку оболонку, що збільшує ризик її розриву.

Наповнювачі імплантів. Залежно від використовуваного наповнювача, імпланти діляться на сольові і силіконові. В якості наповнювача в сольових імплантатах використовується фізіологічний сольовий розчин. Сольові ендопротези мають як переваги, так і недоліки. До переваг можна віднести: нешкідливість наповнювача для організму (фізрозчин абсорбується навколишніми тканинами), вони набагато дешевше силіконових, оскільки імпланти наповнюються рідиною вже після установки, для них необхідні розрізи менші за розміром. Мінуси: менший термін служби через проникнення фізрозчину в навколишні тканини через оболонку імпланта. Силіконові імпланти заповнені когізівним гелем, який забезпечує досить високу пружність і зберігає форму, навіть у випадках пошкодження оболонки ендопротеза.

Попередня консультація

При зустрічі ми обговоримо Вашу історію хвороби, особливо, що стосується попередніх травм (пошкоджень), алергічних реакцій і перенесених пластичних операцій, якщо такі проводилися.

Ми детально розглянемо всі проблеми, які Ви відчуваєте через грудей і її естетичних властивостей, які, як Ви вважаєте, є небажаними і повинні бути виправлені.

Після обстеження зовнішніх характеристик молочних залоз, ми докладно зупинимося на Ваших побажаннях і на те, наскільки, на мою думку, операція буде їм відповідати.

Також ви будете проінформовані про всі деталі майбутньої аугментационной маммопластике, її тривалості, період реабілітації і можливі ускладнення.

Підготовка до операції

 • При подготовке к пластике груди обязательно проводится медицинское обследование для выявления возможных противопоказаний к операции. А также делаются предоперационные снимки. До операции мы всесторонне проанализируем эти снимки, и будем использовать их вместе с данными, полученными после обследования для составления индивидуального плана операции.
 • Пациентке выполняется предоперационное 3D моделирование что позволяет определить и необходимый размер и объем имплантов учитывая анатомо-физиологические особенности и строение грудной клетки (всевозможные асимметрии). 3D-моделирование позволяет увидеть результат, который совпадает на 99.9%.
 • За 14 дней до операции следует прекратить прием аспирина и аспирин-содержащих препаратов, поскольку они влияют на нормальную свертываемость крови. Если Вы сомневаетесь в каком – либо препарате, внимательно прочитайте предписания, указанные на этикетке или, проконсультируйтесь в нашей клинике. Сообщайте нам о всех препаратах, которые вы будете принимать до операции.
 • Также за две недели до хирургического вмешательства необходимо отказаться от сигарет либо минимизировать их количество, поскольку никотин приводит к сокращению кровяных сосудов и может ухудшить кровообращение в тканях во время и после операции.
 • За 7 дней до операции необходимо исключить из рациона острые и жирные блюда, а также прекратить прием алкоголя.
 • Вечером перед операцией необходимо отказаться от приема пищи. Для безопасной анестезии желудок должен быть абсолютно пустым перед операцией.
 • В день операции оденьте удобную, свободную одежду, которую не нужно будет снимать через голову.

Післяопераційний період

 • Після виписки з клініки, Ви отримаєте рекомендації щодо застосування знеболюючих препаратів і антибіотиків. Строго дотримуйтесь їх приписами.
 • Ви будете приїжджати на перев’язки і на огляд хірурга з тією частотою, яку призначить Вам лікуючий лікар, з урахуванням конкретного перебігу післяопераційного періоду.
 • У перші 2-3 тижні бажано спати в положенні на спині.
 • У перебігу 2-у тижні необхідно відмовитися від сигарет, нікотин погіршує кровообіг в тканинах і як наслідок збільшує період реабілітації.
 • 14 днів; не приймайте аспірин і аспірин-містять препарати.
 • Бажано виключити заняття сексом перші 2-3 тижні в зв’язку з високою ймовірністю розвитку гострої гематоми або інших ускладнень.
 • Протягом перших 2-3 тижнів після операції Вам бажано виключити з раціону харчування жирну, гостру, сильно солону і смажену їжу, а також спиртні напої і екзотичні фрукти.
 • У перебігу 3-х тижнів після операції Не робіть вправ, що вимагають великого фізичного навантаження. Щоб звести до мінімуму шанс післяопераційного ускладнення, уникайте таких дій, як низькі нахили повороти тулуба, або підйом вантажів.
 • Постійно носіть післяопераційне компресійну білизну стільки часу, скільки буде необхідно для нормального процесу загоєння (зазвичай близько 4 тижнів).
 • Після аугментационной маммопластики не рекомендується протягом 2-х тижнів здійснювати перельоти на літаках, а 4-х тижнів – відвідувати сауну або басейн.
 • Чи не порадившись з нами, не приступайте до виконання фізичних вправ і занять спортом.
 • Обов’язково повідомте нам, якщо після виписки зі стаціонару збільшиться дискомфорт або кровотеча, а також, якщо Вас морозить і у Вас температура вище 38 градусів С.
 • Наявність набряклості і зниження чутливості в зоні операції є нормальним станом і дані зміни, як правило, проходять в період від 1 до 4 місяців, в окремих випадках чутливість соска і ареоли може відновлюватися до 1 року і більше.
 • Під час реабілітаційного періоду в раціон слід включити багату вітамінами і мікроелементами їжу.
Ризики та можливі ускладнення після аугментаційної маммопластики
  • У післяопераційному періоді можливий розвиток загальнохірургічних і відповідних даної операції ускладнень. Ризик виникнення перших (нагноєння, кровотеча, тромбофлебіт, тромбоемболія) знижується за допомогою відповідного обстеження до операції, а при необхідності і лікарської підготовкою.
  • До ускладнень, характерним для маммопластики, можна віднести: частковий або повний некроз (загибель) частини шкірних клаптів або сосково-ареолярного комплексу (пов’язане з недостатнім кровопостачанням);
  • Стійке зниження або повна відсутність чутливості соска і дуже рідко стійка болючість цієї зони;
  • Асиметрія, скупчення рідини в порожнинах (сірому) або гематом (в ранньому післяопераційному періоді).

Всі перераховані вище ускладнення після пластики живота є винятками, які періодично виникають всупереч провідним стандартам хірургічної практики. Ми виклали їх з тією метою, щоб проінформувати Вас належним чином і ні в якому разі не залякати.

Запишіться на
Консультацію до Андрія Леонідовича Харькова
Мої досягнення
14620
Успішних операції
26 років
практики
10 клінік
в різних країнах світу
21
ліцензія
77
наукових публікацій
Гарантія
Конфіденційності та безпеки

Дізнайтеся якими будуть Ваші груди після пластики!


Залиште заявку на 3D моделювання грудей:

Унікальне 3D моделювання майбутніх результатів операції на апараті Vectra 3D XT дозволяє Вам і мені, як Вашому лікарю, на 100% зрозуміти можливий і бажаний Вами результат пластичної операції.

photo
Відгуки

Олена (Збільшення грудей)

03.02.2017

Після пологів у мене почався якийсь гормональний Армагеддон! Мало того, що не можу скинути вагу, так ще й груди підводять - обвисли і занадто збільшилися. Я в паніці зверталася до багатьох лікарів, ходила на консультації! Як добре, що знайома порадила Андрія Леонідовича! Ми зійшлися на тому, що потрібно в першу чергу зробити зменшення та підтяжку грудей, а потім вирішувати всі інші проблеми. Зараз я ще на післяреабілітаціонному періоді і вирішую інші проблеми.

Златослава (Збільшення грудей)

12.12.2012

Андрій Леонідович, спасибі, що зробили груди моєї мрії! Просто величезне людське спасибі!

Ліда (Збільшення грудей)

20.08.2014

Все життя у мене майже не було грудей! Розумієте, її взагалі не було, площину. Ясна річ, були жарти з цього приводу і навіть дуже грубі. Коли я почала пристойно заробляти, вирішила раз і назавжди покінчити з цією проблемою. Зробила збільшення грудей в кращого в Києві та всій Україні пластичного хірурга А. Харькова, з кращими імплантами. Я вдячна долі за таку можливість і що знайшла Вас!

Марго (Збільшення грудей)

12.01.2019

Я балерина, яка нещодавно стала мамою! Проблем із зайвою вагою, Слава Богу, у мене немає, а ось за грудьми, які була під час вагітності - дуже сумувала. Ось уже дитині три роки, а я ніяк заспокоїтися не можу. Зважилася на збільшення! Операцію по збільшенню грудей робив пластичний хірург - Андрій Харьков, я результатом дуже задоволена, груди природно виглядають і пропорційні з тілом. Воно того варте!

Ніна (Збільшення грудей)

05.01.2019

Два роки тому зробила операцію по збільшенню грудей. Ну зробила, і забула вже. А ось недавно мої фани (я відеоблогер) почали закидати мене компліментами, мовляв дуже гарні груди, і не схожі на зроблені! Так приємно стало! Тому хочу ще раз подякувати доктора Андрія Леонідовича за мої нові груди! ДЯКУЮ!

Хочете записатись на
Першу консультацію