ПРЕЗИДЕНТ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ПЛАСТИЧНИХ реконструктивних і естетичних ХІРУРГІВ

Головна  •  Послуги  •  Реконструкція носа (риносептопластика)
Пластика носа

Реконструкція носа (риносептопластика)

в одного з кращих пластичних хірургів в м. Київ - Андрія Леонідовича Харькова

Риносептопластика – це оперативне втручання, яке має на меті зміну форми зовнішнього носа з одночасним відновленням перегородки носа у нормальному анатомічному положенні.Септопластика носовой перегородки – хирургическая коррекция, которая позволяет исправлять деформации этого отдела носа разной сложности.

Ніс – функціональний елемент, що займає центральне положення на обличчі людини, виконує життєво необхідну функцію дихання, а також відіграє важливу естетичну роль.
Пошкодження носа, в тому числі після невдалих пластичних операцій, тягнуть за собою не тільки деформацію зовнішнього носа, але і зміщення анатомічних структур внутрішнього носа. Внаслідок цих порушень утруднюється носове дихання, а часом, стає зовсім неможливо вдихати й видихати через одну або дві ніздрі.
Недостатня вентиляція носових шляхів, у свою чергу, викликає хронічний нежить, риніти, хропіння, а також різні захворювання слухового апарату.
З метою одночасного відновлення зовнішніх і внутрішніх структур носа, зокрема тих, що виникли у підсумку неякісної пластичної операції, проводиться хірургічна операція під назвою – риносептопластика (реконструкція носа).
Інколи, саме риносептопластика, а не ринопластика чи септопластика є єдино можливим способом комплексної корекції форми носа, яка здатна забезпечити бажаний пацієнтом чи пацієнткою більш досконалий самопрезентаційний ефект.

Тривалість операції  60-120 хвилин
Період реабілітації після риносептопластики:  2-3 тижні
Визначити точну вартість операції

Страхуємо від можливих післяопераційних ускладнень

Часті питання про Реконструкція носа (риносептопластика)

Показання до риносептопластики

 • Ніс, що порушує пропорції обличчя (великий, довгий, широкий)
 • Горбинка носа
 • Бічне викривлення носа
 • Неправильна форма кінчика носа
 • Сідлоподібна форма носа
 • Неестетична форма крил носа і ніздрів
 • Кирпатий ніс
 • Утруднене носове дихання внаслідок вродженого викривлення носової перегородки.
 • Набуте внаслідок травми викривлення носової перегородки.
 • Патологічні утворення в носі, які спричиняють викривлення перегородки.

Попередня консультація

При зустрічі ми обговоримо Вашу історію хвороби, особливо, що стосується попередніх травм (пошкоджень), алергічних реакцій і перенесених операцій на носі, якщо такі проводилися.
Ми детально розглянемо всі проблеми, які, як Ви вважаєте, є небажаними і повинні бути виправлені.
Після обстеження носа, ми докладно зупинимося на Ваших побажаннях і на тому, наскільки, на мою думку, операція буде їм відповідати.
Також Ви будете проінформовані про всі деталі майбутньої пластики носової перегородки, її тривалості, періоду реабілітації і можливих ускладнень.

Підготовка до операції

 • При підготовці до риносептопластики обов’язково проводиться медичне обстеження для виявлення можливих протипоказань до операції. А також робляться передопераційні знімки. До операції ми всебічно проаналізуємо ці знімки, і будемо використовувати їх разом з даними, отриманими після обстеження для складання індивідуального плану операції.
 • Також перед цією операцією необхідно виконати КТ (комп’ютерну томограму) кісток носа і придаткових пазух з метою ідентифікації рівня і масштабу існуючої у Вас проблеми.
 • Проводиться 3D моделювання форми зовнішнього носа. В результаті якого – пацієнт чи пацієнтка може побачити зміни форми та об’єму зовнішнього носа ще до операції з результативністю в 99.9%.
 • За 14 днів до операції слід припинити прийом аспірину і аспірин-вмісних препаратів, оскільки вони впливають на нормальне згортання крові. Якщо Ви сумніваєтеся в будь-якому препараті, уважно прочитайте зазначені на етикетці інструкції або проконсультуйтеся в нашій клініці. Повідомляйте нам про всі препарати, які ви будете приймати до операції.
 • Також за два тижні до хірургічного втручання необхідно відмовитися від сигарет або мінімізувати їх кількість, оскільки нікотин призводить до звуження кров’яних судин і може погіршити кровообіг в тканинах під час і після операції.
 • За 7 днів до операції необхідно виключити з раціону гострі і жирні страви, а також припинити прийом алкоголю.
 • Не приймайте їжу і рідину за 8 годин до операції. Для безпечної анестезії Ваш шлунок повинен бути повністю порожнім перед операцією.
 • Напередодні операції проведіть ретельну санацію носа. У разі необхідності наша медсестра допоможе Вам провести санацію.

У день операції одягніть зручний, вільний одяг, який не потрібно буде знімати через голову.

Післяопераційний період

 • Після виписки з клініки, Ви отримаєте рекомендації щодо застосування знеболюючих препаратів і антибіотиків. Строго дотримуйтесь їх приписів.
 • Перші 2-3 дні слід спати зі злегка піднятою головою. Підняте положення голови зведе до мінімуму післяопераційний набряк і дискомфорт.
 • Ви будете приїжджати на перев’язки і на огляд хірурга з тією частотою, яку призначить Вам лікуючий лікар, з урахуванням конкретного перебігу післяопераційного періоду.
 • На 6-7 добу видаляються силіконові сплінти (трубочки) з носа.
 • Упродовж 2-х тижнів після операції необхідно відмовитися від сигарет, адже нікотин погіршує кровообіг в тканинах і, як наслідок, збільшує період реабілітації.
 • Протягом 2-х тижнів після операції не робіть вправ, що вимагають великого фізичного навантаження. Щоб звести до мінімуму шанс післяопераційного ускладнення, уникайте таких дій, як низькі нахили або підйом вантажів, а також положень, коли голова знаходиться нижче рівня тіла.
 • Після пластики перегородки носа не рекомендується протягом 2-х тижнів здійснювати перельоти на літаках, а 4-х тижнів – займатися спортом, відвідувати сауну або басейн.
 • Набряк і подразнення проходять через 6-8 тижнів.
 • Обов’язково повідомте нам, якщо після виписки зі стаціонару збільшиться дискомфорт або кровотеча, а також, якщо Вас морозитиме, а температура – підніметься вище 38 градусів С.
 • Під час реабілітаційного періоду в раціон слід включити багату вітамінами і мікроелементами їжу.

РИЗИКИ І МОЖЛИВІ УСКЛАДНЕННЯ після риносептопластики

 • Післяопераційний стан пацієнта дуже рідко супроводжується надмірною кровотечею. Якщо подібна ситуація виникне, ми вдамося до додаткових перев’язки носа, обстеження і спостереження.
 • Зараження – це одне з можливих ускладнень після будь-якої операції, але воно вкрай рідко виникає після операції на носі. Якщо виникне сильне зараження певної ділянки, може знадобитися додаткова операція з метою провести належне дренування.
 • Несподіваний різкий видих через ніс або недбала поведінка можуть призвести до зміщення носової структури і втрати бажаної форми та симетрії носа. Якщо подібні відхилення вчасно виявлені, їх успішно усувають без додаткової операції.
 • Оскільки перегородка носа виконує функцію опори носової триноги, то ми повинні дотримуватися балансу між виправлення неприродного положення і збереженням опорної функції. Тому іноді корекція може виявитися неповною, а оперовані дефекти залишаться неповністю усунутими.
 • Рідко внаслідок неповного загоєння утворюються перфорації або «отвори» в носовій перегородці, але ці ускладнення дуже рідкісні і легко піддаються усуненню під час повторної операції.
 • Нечасто бувають випадки, коли маленький орган на перегородці, що відповідає за запах, який асоціюється з сексуальним потягом, виявляється пошкодженим внаслідок риносептопластичної операції.

Всі перелічені вище ускладнення після риносептопластики є винятками, які періодично виникають всупереч провідним стандартам хірургічної практики. Ми виклали їх з тією метою, щоб проінформувати Вас належним чином, але жодним чином не залякати.

(RU) Стоимость процедуры в клинике в г. Киев

(RU) Операция проводится мной в г. Киев. Цена зависит от вида и объёма хирургии. Приходите на консультацию.

Запишіться на
Консультацію до Андрія Леонідовича Харькова
Мої досягнення
14620
Успішних операції
26 років
практики
10 клінік
в різних країнах світу
21
ліцензія
77
наукових публікацій
Гарантія
Конфіденційності та безпеки

3D МОДЕЛЮВАННЯ ФОРМИ НОСА

photo

Унікальне 3D моделювання майбутнього результату операції на апараті Vectra 3D XT дозволяє Вам, разом з лікарем підібрати максимально природний, натуральний та органічний результат пластики носу (змінюючи форму і розмір згідно індивідуальних пропорцій обличчя)

Моделювання проходить на очній консультації, де Ви маєте можливість проговорити з лікарем всі побажання щодо бажаного результату. По закінченню процедури, вам підготують повну презентацію до та після коррекції.

photo
loading

Персоналізований підхід до пацієнта дозволяє нам організувати он-лайн консультацію і визначити точний об’єм хірургічного втручання на основі представленої діагностики та досліджень, продемонструвати результати «до та після» по подібним операціям, визначити індивідуальні потреби та побажання.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ОНЛАЙН

У випадку, якщо їхати/ летіти в Київ Вам далеко чи
у Вас доволі щільний робочий графік й немає
вільного часу: Запишіться на онлайн-консультацію

ЦІНА ОПЕРАЦІЇ НА НОСІ

loading

Ринопластика і септопластика – одні із найскладніших функціональних операцій в пластичній хірургії.
Вибір пацієнта повинен бути на користь досвіду лікаря, ЛОР спеціалізації хірурга, його постійного навчання і удосконалення навиків та методик.

Враховуючи той факт, що більша половина звернень до пластичних хірургів в Україні визначена необхідністю проведення вторинної операції, так званої «secondary procedure», при визначенні з лікарем пацієнт повинен бути вкрай вибірковим та повністю інформованим.

Приймаючи настільки важливе рішення, як зміна форм чи коррекція зовнішності – уважно аналізуйте вартість операції в проекції можливих ускладнень від непрофесійного виконання.