ПРЕЗИДЕНТ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ПЛАСТИЧНИХ реконструктивних і естетичних ХІРУРГІВ

Головна  •  Послуги  •  Ліпосакція підборіддя
Пластика обличчя та шиї

Ліпосакція підборіддя

в одного з кращих пластичних хірургів в м. Київ - Андрія Леонідовича Харькова

Ліпосакція підборіддя – хірургічне втручання метою якого є корекція контурів особи шляхом видалення зайвої жирової клітковини в області підборіддя.


В результаті фізіологічного процесу старіння в області підборіддя втрачається еластичність шкіри, а також погіршується кровообіг і сповільнюються метаболічні процеси, що призводить до відкладення жирових тканин і появи другого підборіддя.


Також друге підборіддя формується у пацієнтів, у яких порушений обмін речовин в організмі або у пацієнтів з надмірною вагою.


Ліпосакція підборіддя проводитися спеціальним обладнанням за допомогою якого руйнуються і витягуються зайві жирові тканини.


Часто ця операція проводитися в комплексі з підтяжкою обличчя, підтяжкою шиї і пластикою підборіддя .

Тривалість операції  1-2,5 години
Період реабілітації після пластики підборіддя:  10-14 днів
Визначити точну вартість операції

Страхуємо від можливих післяопераційних ускладнень

Часті питання про Ліпосакція підборіддя

Показання до ліпосакції підборіддя

 • Наявність жирових відкладень в області підборіддя. </ Li>
  </ Ul>

Попередня консультація

При зустрічі ми обговоримо Вашу історію хвороби, особливо що стосується попередніх травм (пошкоджень), алергічних реакцій і попередніх пластичних операцій, якщо такі проводилися.

Ми детально розглянемо всі проблеми, які Ви відчуваєте через підборіддя, які, Ви вважаєте, є небажаними і повинні бути виправлені.

Після обстеження зовнішніх характеристик підборіддя, ми докладно зупинимося на Ваших побажаннях і на те, наскільки, на мою думку, операція буде їм відповідати.

Також ви будете проінформовані про всі деталі майбутньої ліпосакції, її тривалості, період реабілітації і можливі ускладнення.

Підготовка до операції


   
 • При підготовці до ліпосакції підборіддя обов’язково проводиться медичне обстеження для виявлення можливих протипоказань до операції. А також робляться передопераційні знімки. До операції ми всебічно проаналізуємо ці знімки, і будемо використовувати їх разом з даними, отриманими після обстеження для складання індивідуального плану операції.
   
 • За 14 днів до операції слід припинити прийом аспірину і аспірин-містять препаратів, оскільки вони впливають на нормальне згортання крові. Якщо Ви сумніваєтеся в будь – якому препараті, уважно прочитайте розпорядження, зазначені на етикетці або, проконсультуйтеся в нашій клініці. Повідомляйте нам про всі препарати, які ви будете приймати до операції.
   
 • Також за два тижні до хірургічного втручання необхідно відмовитися від сигарет або мінімізувати їх кількість, оскільки нікотин призводить до скорочення кров’яних судин і може погіршити кровообіг в тканинах під час і після операції.
   
 • За 7 днів до операції необхідно виключити з раціону гострі і жирні страви, а також припинити прийом алкоголю.
   
 • Не приймайте їжу і рідина за 8 годин до операції. Для безпечної анестезії Ваш шлунок повинен бути повністю порожнім перед операцією.
   
 • У день операції одягніть зручний, вільний одяг, яку не потрібно буде знімати через голову.

Післяопераційний період


   
 • Після виписки з клініки, Ви отримаєте рекомендації щодо застосування знеболюючих препаратів і антибіотиків. Строго дотримуйтесь їх приписами.
   
 • Перші 2-3 дні слід спати зі злегка піднятою головою. Підняте положення голови зведе до мінімуму післяопераційний набряк і дискомфорт.
   
 • Ви будете приїжджати на перев’язки і на огляд хірурга з тією частотою, яку призначить Вам лікуючий лікар, з урахуванням конкретного перебігу післяопераційного періоду.
   
 • Набряклість, як правило, на 90% йде через 4-6 тижнів, а синці розсмоктуються в період від 2-х до 3-х тижнів.
   
 • У перебігу 2-у тижні необхідно відмовитися від сигарет, нікотин погіршує кровообіг в тканинах і як наслідок збільшує період реабілітації.
   
 • У перебігу 3-х тижнів після операції Не робіть вправ, що вимагають великого фізичного навантаження. Щоб звести до мінімуму шанс післяопераційного ускладнення, уникайте таких дій, як низькі нахили або підйом вантажів, а також положень, коли голова знаходиться нижче рівня тіла.
   
 • Після ліпосакції підборіддя не рекомендується протягом 2-х тижнів здійснювати перельоти на літаках, а 4-х тижнів – відвідувати сауну або басейн, також протягом місяця заборонено фарбувати волосся.
   
 • Обов’язково повідомте нам, якщо після виписки зі стаціонару збільшиться дискомфорт або кровотеча, а також, якщо Вас морозить і у Вас температура вище 38 градусів С.
   
 • Під час операції відбувається часткова травма маленьких нервів, що йдуть в шкірі, тому чутливість в деяких зонах шкіри Вашого обличчя відновлюється тільки через кілька, іноді навіть місяців.
   
 • Під час реабілітаційного періоду в раціон слід включити багату вітамінами і мікроелементами їжу.

РИЗИКИ І МОЖЛИВІ УСКЛАДНЕННЯ після ліпосакції підборіддя


   
 • У післяопераційному періоді можливий розвиток загальнохірургічних і відповідних даної операції ускладнень. Ризик виникнення перших (нагноєння, кровотеча, тромбофлебіт, тромбоемболія) знижується за допомогою відповідного обстеження до операції, а при необхідності і лікарської підготовкою.
   
 • Під шкірою може скупчуватися кров (гематома) та тканинна рідина (серома), також в жировій клітковині можуть утворюватися ущільнення (рубці), які поступово розсмоктуються протягом декількох тижнів і навіть місяців.
   
 • При виражених порушеннях харчування шкіри можлива її часткова загибель (некроз) з утворенням надалі рубців.
   
 • Існує ймовірність травми гілочок лицьового нерва, в зв’язку, з чим виникає порушення міміки на стороні пошкодження. Проведене лікування, як правило, усуває дане ускладнення.

  Всі перераховані вище ускладнення після малярпластікі є винятками, які періодично виникають всупереч провідним стандартам хірургічної практики. Ми виклали їх з тією метою, щоб проінформувати Вас належним чином і ні в якому разі не залякати.

(RU) Стоимость процедуры в клинике в г. Киев

(RU) Операция проводится мной в г. Киев. Цена зависит от вида и объёма хирургии. Приходите на консультацию.

Запишіться на
Консультацію до Андрія Леонідовича Харькова
Мої досягнення
14620
Успішних операції
26 років
практики
10 клінік
в різних країнах світу
21
ліцензія
77
наукових публікацій
Гарантія
Конфіденційності та безпеки

3D МОДЕЛЮВАННЯ ФОРМИ ОБЛИЧЧЯ

photo

Унікальне 3D моделювання майбутнього результату операції на апараті Vectra 3D XT дозволяє Вам, разом з лікарем підібрати максимально природний, натуральний та органічний результат пластики обличчя (змінюючи форму і розмір згідно індивідуальних пропорцій обличчя)

Моделювання проходить на очній консультації, де Ви маєте можливість проговорити з лікарем всі побажання щодо бажаного результату. По закінченню процедури, вам підготують повну презентацію до та після коррекції.

photo
Відгуки

Артур (Ліпосакція підборіддя)

14.08.2016

Так приємно бачити результат - я повернув свій колишній красивий овал обличчя! Хірурга мені порадила подруга, яка теж робила операцію на підборідді. Реабілітація тривала не довго. Спасибі клініці за турботу і увагу, було дуже приємно, коли весь персонал ставився як до частини сім'ї. Дуже правильний підхід. Спасибі доктору - Харькову Андрію Леонідовичу. Все, що говорять про вас - правда, ви спец і майстер своєї справи. Дуже радий, що порадили Вас!

Інеса (Ліпосакція підборіддя)

22.08.2017

Дякую Андрію Харькову за моє гарне підборіддя! Зайві відкладення на підборідді сильно псували мій вигляд. Обличчя худорляве, а друге підборіддя тут як тут! Андрій Леонідович зробив ліпосакцію, операція не складна, реабілітаційний період невеликий і пройшов дуже швидко. Тому не довелося довго засиджуватися вдома! Дякую Вам за такий результат!

Камілла (Ліпосакція підборіддя)

10.10.2012

З Андрієм Харьковим познайомилася 3 місяці тому, вже два як зробила операцію - змінила форму підборіддя. У мене з дитинства підборіддя важке було, як картопля. Пішла на консультацію, хоча дуже боялася будь-яких втручань, але лікар, відразу видно - профі, все розклав по поличках. Зважилася і тепер дуже задоволена. Пройшов місяць, як я вже повністю відійшла від операції, надивитися в дзеркало не можу.

Лариса (Ліпосакція підборіддя)

22.01.2015

Соромилася свого другого підборіддя кілька років, поки подруга не порекомендувала зробити ліпосакцію. Я дуже серйозно ставлюся до свого здоров'я, тому доктора вибирала дуже довго. Мій вибір зупинився на Харькові і його клініці. Звичайно процедура виявилася дуже дорогою, я навіть не очікувала, але зваживши всі за і проти, і ще трохи назбиравши грошей все ж пішла до нього. Скажу, що ціна того варта. Все супер!

Надія (Ліпосакція підборіддя + ринопластика)

19.03.2018

Мені робили пластику підборіддя спільно з ринопластикою. Відносно сервісу клініки, професіоналізму лікарів і атмосфери в цілому - браво. Відгуки дійсно підтверджують рівень. Якби не скористалася послугами клініки, вважала б, що подібний підхід в медицині можливий тільки за кордоном. Трохи важка реабілітація, але, думаю, що це через мій вік.

Олеся (Ліпосакція підборіддя)

10.02.2015

Я реально здивувалася, що в Україні є хороші пластичні хірурги! Давно хотіла привести в порядок своє підборіддя, почала шукати в Інтернеті докторів, читати відгуки. Знайшла сайт Андрія Харкова, подивилася фото операцій до і після і була в шоці! Реально! Записалася до нього на консультацію, потім і на операцію погодилася. Робила ліпосакцію підборіддя. Все круто! Планую збільшення грудей!

loading

Персоналізований підхід до пацієнта дозволяє нам організувати он-лайн консультацію і визначити точний об’єм хірургічного втручання на основі представленої діагностики та досліджень, продемонструвати результати «до та після» по подібним операціям, визначити індивідуальні потреби та побажання.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ОНЛАЙН

У випадку, якщо їхати/летіти в Київ Вам далеко чи
у Вас доволі щільний робочий графік й немає
вільного часу: Запишіться на онлайн-консультацію

ЦІНА ОПЕРАЦІЇ НА ОБЛИЧЧІ

loading

Пластичні операції на обличчі – одні із найбільш складних по хірургічному функціоналу і технікам оперування в індивідуальному підборі оптимального поєднання різних об’ємів корекцій для досягнення неоперованого вигляду пацієнта. Саме тому, вибір має бути на користь досвіду, постійного навчання доктора та вдосконалення навичок і методик.

Враховуючи той факт, що більше половини звернень до пластичних хірургів в Україні визначені необхідністю проведення вторинної операції, так званої «secondary procedure», при визначенні з лікарем пацієнт повинен бути вкрай вибірковим та повністю інформованим.

Приймаючи настільки важливе рішення, як зміна форм чи корекція зовнішності – уважно аналізуйте вартість операції в проекції можливих ускладнень від непрофесійного виконання.

Виберіть потрібну операцію: