Головна  •  Послуги  •  Ліпосакція підборіддя
Пластика обличчя та шиї

Ліпосакція підборіддя

в одного з кращих пластичних хірургів в м. Київ - Андрія Леонідовича Харькова

Ліпосакція підборіддя – хірургічне втручання метою якого є корекція контурів особи шляхом видалення зайвої жирової клітковини в області підборіддя.

В результаті фізіологічного процесу старіння в області підборіддя втрачається еластичність шкіри, а також погіршується кровообіг і сповільнюються метаболічні процеси, що призводить до відкладення жирових тканин і появи другого підборіддя.

Також друге підборіддя формується у пацієнтів, у яких порушений обмін речовин в організмі або у пацієнтів з надмірною вагою.

Ліпосакція підборіддя проводитися спеціальним обладнанням за допомогою якого руйнуються і витягуються зайві жирові тканини.

Часто ця операція проводитися в комплексі з підтяжкою обличчя, підтяжкою шиї і пластикою підборіддя .

Тривалість операції  1-2,5 години
Період реабілітації після пластики підборіддя:  10-14 днів

Показання до ліпосакції підборіддя

 • Наявність жирових відкладень в області підборіддя. </ Li>
  </ Ul>

Попередня консультація

При зустрічі ми обговоримо Вашу історію хвороби, особливо що стосується попередніх травм (пошкоджень), алергічних реакцій і попередніх пластичних операцій, якщо такі проводилися.

Ми детально розглянемо всі проблеми, які Ви відчуваєте через підборіддя, які, Ви вважаєте, є небажаними і повинні бути виправлені.

Після обстеження зовнішніх характеристик підборіддя, ми докладно зупинимося на Ваших побажаннях і на те, наскільки, на мою думку, операція буде їм відповідати.

Також ви будете проінформовані про всі деталі майбутньої ліпосакції, її тривалості, період реабілітації і можливі ускладнення.

Підготовка до операції


   
 • При підготовці до ліпосакції підборіддя обов’язково проводиться медичне обстеження для виявлення можливих протипоказань до операції. А також робляться передопераційні знімки. До операції ми всебічно проаналізуємо ці знімки, і будемо використовувати їх разом з даними, отриманими після обстеження для складання індивідуального плану операції.
   
 • За 14 днів до операції слід припинити прийом аспірину і аспірин-містять препаратів, оскільки вони впливають на нормальне згортання крові. Якщо Ви сумніваєтеся в будь – якому препараті, уважно прочитайте розпорядження, зазначені на етикетці або, проконсультуйтеся в нашій клініці. Повідомляйте нам про всі препарати, які ви будете приймати до операції.
   
 • Також за два тижні до хірургічного втручання необхідно відмовитися від сигарет або мінімізувати їх кількість, оскільки нікотин призводить до скорочення кров’яних судин і може погіршити кровообіг в тканинах під час і після операції.
   
 • За 7 днів до операції необхідно виключити з раціону гострі і жирні страви, а також припинити прийом алкоголю.
   
 • Не приймайте їжу і рідина за 8 годин до операції. Для безпечної анестезії Ваш шлунок повинен бути повністю порожнім перед операцією.
   
 • У день операції одягніть зручний, вільний одяг, яку не потрібно буде знімати через голову.

Післяопераційний період


   
 • Після виписки з клініки, Ви отримаєте рекомендації щодо застосування знеболюючих препаратів і антибіотиків. Строго дотримуйтесь їх приписами.
   
 • Перші 2-3 дні слід спати зі злегка піднятою головою. Підняте положення голови зведе до мінімуму післяопераційний набряк і дискомфорт.
   
 • Ви будете приїжджати на перев’язки і на огляд хірурга з тією частотою, яку призначить Вам лікуючий лікар, з урахуванням конкретного перебігу післяопераційного періоду.
   
 • Набряклість, як правило, на 90% йде через 4-6 тижнів, а синці розсмоктуються в період від 2-х до 3-х тижнів.
   
 • У перебігу 2-у тижні необхідно відмовитися від сигарет, нікотин погіршує кровообіг в тканинах і як наслідок збільшує період реабілітації.
   
 • У перебігу 3-х тижнів після операції Не робіть вправ, що вимагають великого фізичного навантаження. Щоб звести до мінімуму шанс післяопераційного ускладнення, уникайте таких дій, як низькі нахили або підйом вантажів, а також положень, коли голова знаходиться нижче рівня тіла.
   
 • Після ліпосакції підборіддя не рекомендується протягом 2-х тижнів здійснювати перельоти на літаках, а 4-х тижнів – відвідувати сауну або басейн, також протягом місяця заборонено фарбувати волосся.
   
 • Обов’язково повідомте нам, якщо після виписки зі стаціонару збільшиться дискомфорт або кровотеча, а також, якщо Вас морозить і у Вас температура вище 38 градусів С.
   
 • Під час операції відбувається часткова травма маленьких нервів, що йдуть в шкірі, тому чутливість в деяких зонах шкіри Вашого обличчя відновлюється тільки через кілька, іноді навіть місяців.
   
 • Під час реабілітаційного періоду в раціон слід включити багату вітамінами і мікроелементами їжу.

РИЗИКИ І МОЖЛИВІ УСКЛАДНЕННЯ після ліпосакції підборіддя


   
 • У післяопераційному періоді можливий розвиток загальнохірургічних і відповідних даної операції ускладнень. Ризик виникнення перших (нагноєння, кровотеча, тромбофлебіт, тромбоемболія) знижується за допомогою відповідного обстеження до операції, а при необхідності і лікарської підготовкою.
   
 • Під шкірою може скупчуватися кров (гематома) та тканинна рідина (серома), також в жировій клітковині можуть утворюватися ущільнення (рубці), які поступово розсмоктуються протягом декількох тижнів і навіть місяців.
   
 • При виражених порушеннях харчування шкіри можлива її часткова загибель (некроз) з утворенням надалі рубців.
   
 • Існує ймовірність травми гілочок лицьового нерва, в зв’язку, з чим виникає порушення міміки на стороні пошкодження. Проведене лікування, як правило, усуває дане ускладнення.

  Всі перераховані вище ускладнення після малярпластікі є винятками, які періодично виникають всупереч провідним стандартам хірургічної практики. Ми виклали їх з тією метою, щоб проінформувати Вас належним чином і ні в якому разі не залякати.

Запишіться на
Консультацію до Андрія Леонідовича Харькова
Мої досягнення
14620
Успішних операції
26 років
практики
10 клінік
в різних країнах світу
21
ліцензія
77
наукових публікацій
Гарантія
Конфіденційності та безпеки
Відгуки

Артур (Ліпосакція підборіддя)

14.08.2016

Так приємно бачити результат - я повернув свій колишній красивий овал обличчя! Хірурга мені порадила подруга, яка теж робила операцію на підборідді. Реабілітація тривала не довго. Спасибі клініці за турботу і увагу, було дуже приємно, коли весь персонал ставився як до частини сім'ї. Дуже правильний підхід. Спасибі доктору - Харькову Андрію Леонідовичу. Все, що говорять про вас - правда, ви спец і майстер своєї справи. Дуже радий, що порадили Вас!

Інеса (Ліпосакція підборіддя)

22.08.2017

Дякую Андрію Харькову за моє гарне підборіддя! Зайві відкладення на підборідді сильно псували мій вигляд. Обличчя худорляве, а друге підборіддя тут як тут! Андрій Леонідович зробив ліпосакцію, операція не складна, реабілітаційний період невеликий і пройшов дуже швидко. Тому не довелося довго засиджуватися вдома! Дякую Вам за такий результат!

Камілла (Ліпосакція підборіддя)

10.10.2012

З Андрієм Харьковим познайомилася 3 місяці тому, вже два як зробила операцію - змінила форму підборіддя. У мене з дитинства підборіддя важке було, як картопля. Пішла на консультацію, хоча дуже боялася будь-яких втручань, але лікар, відразу видно - профі, все розклав по поличках. Зважилася і тепер дуже задоволена. Пройшов місяць, як я вже повністю відійшла від операції, надивитися в дзеркало не можу.

Лариса (Ліпосакція підборіддя)

22.01.2015

Соромилася свого другого підборіддя кілька років, поки подруга не порекомендувала зробити ліпосакцію. Я дуже серйозно ставлюся до свого здоров'я, тому доктора вибирала дуже довго. Мій вибір зупинився на Харькові і його клініці. Звичайно процедура виявилася дуже дорогою, я навіть не очікувала, але зваживши всі за і проти, і ще трохи назбиравши грошей все ж пішла до нього. Скажу, що ціна того варта. Все супер!

Надія (Ліпосакція підборіддя + ринопластика)

19.03.2018

Мені робили пластику підборіддя спільно з ринопластикою. Відносно сервісу клініки, професіоналізму лікарів і атмосфери в цілому - браво. Відгуки дійсно підтверджують рівень. Якби не скористалася послугами клініки, вважала б, що подібний підхід в медицині можливий тільки за кордоном. Трохи важка реабілітація, але, думаю, що це через мій вік.

Олеся (Ліпосакція підборіддя)

10.02.2015

Я реально здивувалася, що в Україні є хороші пластичні хірурги! Давно хотіла привести в порядок своє підборіддя, почала шукати в Інтернеті докторів, читати відгуки. Знайшла сайт Андрія Харкова, подивилася фото операцій до і після і була в шоці! Реально! Записалася до нього на консультацію, потім і на операцію погодилася. Робила ліпосакцію підборіддя. Все круто! Планую збільшення грудей!

Хочете записатись на
Першу консультацію