ПРЕЗИДЕНТ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ПЛАСТИЧНИХ реконструктивних і естетичних ХІРУРГІВ

Головна  •  Послуги  •  Заміна і видалення імплантів молочних залоз
Пластика грудей

Заміна і видалення імплантів молочних залоз

в одного з кращих пластичних хірургів в м. Київ - Андрія Леонідовича Харькова

Заміна імплантів грудей дає можливість виправити ті помилки, які були допущені при попередній установці імплантатів, і отримати бажаний результат. Сучасні і якісні грудні протези не вимагають заміни. Виробники часто дають на них довічну гарантію. Однак, бувають ситуації, в яких здійснення реендопротезування просто необхідне. З огляду на те, що маммопластика користується підвищеною популярністю, заміна імплантів молочних залоз також користується попитом. Подібне хірургічне втручання вирішує цілий ряд проблем як естетичного, так і медичного характеру.

Незважаючи на те, що за роки проведення пластичних операцій хірурги давно відточили свою майстерність в коригуванні розмірів і форми грудей, результат не завжди влаштовує пацієнток. Часто заміна грудних імплантів потрібна саме з їхньої вини через недотримання приписів лікаря в післяопераційний період і період реабілітації. Ризик виникнення інфікування в таких випадках нерідко змушує і зовсім відмовитися від імплантатів, або ж здійснити видалення грудних імплантів на певний термін до повного лікування.

Тривалість операції:  до 2 годин
Повний період відновлення:  декілька місяців
Визначити точну вартість операції

Страхуємо від можливих післяопераційних ускладнень

Часті питання про Заміна і видалення імплантів молочних залоз

Чому важливо все робити вчасно?

Крім естетичних причин, видалення імплантів молочних залоз може знадобитися за медичними показаннями. При цьому оперативне втручання необхідно проводити терміново, щоб уникнути серйозних ускладнень. До випадків, які вимагають обов’язкового видалення або заміни відносять:

  • Зайве формування капсулярної контрактури, що відбувається навколо імплантату, що призводить до ущільнень тканини грудей і викликає больові відчуття. В такому випадку імплантат видаляють, а надлишки тканини висікають хірургічно.
  • Розрив протеза і потрапляння його вмісту в тканини, причиною чого часто служать механічні травми грудей. Якщо не зреагувати вчасно, не уникнути серйозного запального процесу, набряклості і, як наслідок, гострих больових відчуттів. В цьому випадку необхідно видалення протеза і наповнювача, і відмовитись від повторної маммопластики до повного одужання.
  • Виникнення запалення або відкрита кровотеча на місці проведення оперативного втручання через розвиток інфекції або через індивідуальні особливості клієнтки. Як і в попередньому випадку, імплантат видаляється без повторної операції до повного лікування.

Для чого застосовується процедура?

Реендопротезування проводиться в випадках, коли пацієнтка незадоволена зовнішнім виглядом молочних залоз – кінцевий результат не збігається з очікуваннями через неправильно підібрану форму грудей. Крім цього, з плином часу у жінки може виникнути бажання змінити розмір або форму імплантатів. Обвисання, видозміна залоз може також статися через перенесену вагітність, коливання ваги або з віком. Заміна може бути необхідна через закінчення терміну придатності імплантатів (близько 15-25 років) або появи сучаснішого ендопротеза. Щоб мінімізувати ризик невдоволення остаточним результатом імплантації, в нашій клініці використовується метод 3D моделювання грудей, що дозволяє до дрібниць підібрати форму і розмір молочних залоз з урахуванням індивідуальних особливостей і побажань клієнтки.

Проте, в операції реендопротезування (але не видалення) може бути відмовлено в зв’язку з наявними захворюваннями серцево-судинної системи, при гормональних збоях, хронічних захворюваннях, цукровому діабеті, вагітності або в період лактації.

Попередня консультація

Записавшись на індивідуальну консультацію до досвідченого пластичного хірурга, ви отримуєте можливість звести до мінімуму не тільки можливі ускладнення, а й незадоволеність кінцевим результатом реендопротезування. Всі ваші особливості і побажання відносного зовнішнього вигляду молочних залоз, формування 3D моделі грудей ще до початку оперативного втручання, ознайомлення з вашою історією хвороби дозволяє в кінцевому результаті прийти до виключно позитивних емоцій від проведеного оперативного втручання. Лікар обов’язково ознайомить вас з усіма нюансами процедури, проінформує про підготовку до неї, проведення та реабілітаційний термін.

Підготовка до операції

За пару тижнів до проведення процедури знадобиться здача комплексу аналізів (кров, сеча, флюорографія).

Реендопротезування проводиться виключно під загальним наркозом. При цьому в разі, коли необхідно видалення імплантатів без подальшої заміни на інші, хірург витратить більше часу, так як необхідно буде відновити симетричність молочних залоз, провести висічення зайвої тканини, відкоригувати форму грудей.

Загальний наркоз потребуює дотримання дієти (відмови від їжі і пиття за 8 годин до операції).

Сама процедура пройде в три етапи: витяг старих імплантатів, видалення капсули (щільної фіброзної тканини навколо імпланта) і установка нових ендопротезів. Разом із заміною грудних імплантатів часто проводять ліпосакцію і підтяжку молочних залоз.

Післяопераційний період

Залежно від складності оперативного втручання, індивідуальних особливостей пацієнтки відновний період триває від одного місяця до півроку. При цьому перший місяць обов’язковим є носіння спеціальної компресійної білизни. Протягом решти терміну заборонено відвідування сауни, солярію, басейну, прийом гарячих ванн і активний спорт. Більш точні терміни реабілітації визначить хірург.

Вартість процедури

На видалення грудних імплантів ціна коливається в залежності від складності конкретної ситуації і наявних свідчень до проведення даного оперативного втручання. Вартість буде залежати від наявності або відсутності подальшої заміни імплантатів на нові, наявності додаткових процедур (підтяжка грудей, ліпосакція). Питання ціни найкраще обговорювати на попередніх консультаціях з пластичним хірургом, який зможе врахувати всі нюанси майбутньої операції.

Запишіться на
Консультацію до Андрія Леонідовича Харькова
Мої досягнення
14620
Успішних операції
26 років
практики
10 клінік
в різних країнах світу
21
ліцензія
77
наукових публікацій
Гарантія
Конфіденційності та безпеки

3D МОДЕЛЮВАННЯ ГРУДЕЙ

photo

Унікальне 3D моделювання майбутнього результату операції на апараті Vectra 3D XT дозволяє Вам, разом з лікарем підібрати максимально природний, натуральний та органічний результат пластики грудей (змінюючи форму і розмір згідно Ваших побажань)

Моделювання проходить на очній консультації, де Ви маєте можливість проговорити з лікарем всі побажання щодо бажаного результату. По закінченню процедури, вам підготують повну презентацію до та після коррекції.

photo
Відгуки

Алла (Видалення імплантів / пластика сосків)

04.11.2018

3 місяці тому оперувалася у Андрія Леонідовича) після вагітності і годування вирішила зробити пластику грудей) Дуже боялася операції, тому довго шукала лікаря, багато разів перечитуючи відгуки) Незважаючи на різні думки, все ж таки зважилася піти на консультацію до Харькова А.Л.) виявилося , що у лікаря є апарат 3Д моделювання і він не тільки детально все пояснив, а я побачила модель своїх майбутніх грудей) багато питань, що викликають страх і побоювання, знайшли свої відповіді) В результаті у мене ідеальні груди (красиві, без слідів від операції) Спасибі Андрію Леонідовичу, він дійсно кращий!

Валерія (Видалення імлантов / пластика сосків)

07.08.2019

Раніше у мене були імпланти Allergan, але коли пішла інформація про те, що вони більшою мірою виявилися неякісні і викликають новоутворення, я вирішила замінити. Поставила Ментор, якісні і надійний виробник !!

Віктория (Видалення імплантів / пластика сосків)

10.06.2019

Я була пацієнтом цієї клініки, крім того в ній прооперували ще дві мої близькі подруги і результатами ми не просто задоволені, а в захваті. Крім того всі наші знайомі, які хочуть зробити якісь пластичні зміни, беруть у нас координати з бажанням піти тільки до Харькова. Перша думка, у мене теж склалася неоднозначна, можливо його зайва строгість,, але я суджу по результату і причому не по одному. Я сама людина занадто гаряча по натурі і іноді поспішаю з висновками... Я дуже вдячна А.Л. і його команді за результат.

loading

Персоналізований підхід до пацієнта дозволяє нам організувати он-лайн консультацію і визначити точний об’єм хірургічного втручання на основі представленої діагностики та досліджень, продемонструвати результати «до та після» по подібним операціям, визначити індивідуальні потреби та побажання.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ОНЛАЙН

У випадку, якщо їхати/летіти в Київ Вам далеко чи
у Вас доволі щільний робочий графік й немає
вільного часу: Запишіться на онлайн-консультацію

ЦІНА ПЛАСТИКИ ГРУДЕЙ

loading

Пластичні операції з корекції форми та об’єму грудей – одні із найпопулярніших в сучасній хірургії. Попри це, вибір пацієнтки повинен бути на користь досвіду лікаря, його постійного навчання і удосконалення навиків та методик.

Враховуючи факт, що більша половина звернень до пластичних хірургів в Україні визначена необхідністю проведення вторинної операції, так званої «secondary procedure», при визначенні з лікарем пацієнтка повинна бути вкрай вибірковою та повністю інформованою.

Приймаючи настільки важливе рішення, як зміна об’єму чи корекція форми грудей – уважно аналізуйте вартість операції в проекції можливих ускладнень від непрофесійного виконання.