ПРЕЗИДЕНТ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ПЛАСТИЧНИХ реконструктивних і естетичних ХІРУРГІВ

Головна  •  Послуги  •  Реконструкція грудей
Пластика грудей

Реконструкція грудей

в одного з кращих пластичних хірургів в м. Київ - Андрія Леонідовича Харькова

Реконструкція молочної залози – комплекс заходів, спрямованих на відновлення грудей за допомогою відновлювальних тканин. Це також може бути реконструкція однієї з молочних залоз з метою надання їй необхідної форми. Відновлення молочної залози нерідко потрібне після невдалої пластики грудей, коли з’являється необхідність відкоригувати форму або повернути обсяг грудей. Такі операції часто спрямовані на реконструкцію колишньої форми в області грудної м’язи і можуть вимагати кілька послідовних хірургічних втручань.

Реконструкція грудей, віддаленої через ракову пухлину (мастектомія), є найбільш корисною хірургічною операцією, що здійснюються на даний час. Рівень сучасної медицини дає можливість відтворювати залозу, яка нічим не відрізняється від натуральної. У разі, коли немає ніяких медичних протипоказань, часто цю операцію поєднують з мастектомію (видаленням грудей) таким чином, що пацієнтка після операції не відчуває ніякого дискомфорту через вимушений видалення залози. Цей момент дуже важливий з точки зору повернення жінки до нормального життя. У такому варіанті хірург-онколог працює в команді з пластичним хірургом.

Тривалість операції:  2-4 години
РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ПЕРІОД:  2-3 місяці
Визначити точну вартість операції

Страхуємо від можливих післяопераційних ускладнень

Часті питання про Реконструкція грудей

Для чого застосовується процедура? Її особливості.

Відновлення грудей проводиться з метою повернути їй естетичний зовнішній вигляд за допомогою повернення колишнього обсягу, правильної форми з точки зору зовнішньої естетики, відновлення шкірних покривів, в тому числі і сосково-ареолярного комплексу, відтворення колишньої симетрії і коректної консистенції.

Подібна корекція грудей може бути здійснена кількома способами. Первісний вигляд залоз повертають за допомогою еспандерів ендопротезів, нанесенням татуажу в область ареол, переміщенням наявного шкірного покриву, а також лазерним поліруванням шрамів.

Різноманітність варіантів вимагає від хірурга наявності маси навичок, тому дану процедуру здійснюють тільки фахівці вищої категорії, які мають достатній досвід і певний багаж знань. Тільки в такому випадку пацієнткам забезпечується якісне відновлення, візуально не відрізняється від натуральних молочних залоз.

Корекція грудей проводиться з метою нівелювати психологічні проблеми через вроджену або післяопераційну (мастектомія) відсутність молочних залоз. З огляду на те, що саме груди для багатьох є одним з головних критеріїв жіночності, її відсутність здатна завдати непоправного удару по самооцінці пацієнтки.

Попередня консультація

Перш, ніж відправлятися на корекцію, необхідна попередня консультація досвідченого хірурга. Врахування всіх нюансів, вивчення історії хвороби та анамнезу, підбір правильної методики втручання допоможе отримати максимально якісний результат від проведення процедури. Хірург підкаже, який матеріал краще підійде для імплантації – еспандер з тканини або силіконовий імплантат, наповнений гелем. Якщо є така можливість, груди буде відновлено ​​за рахунок власної наявної тканини.

Вибираючи клініку, не зайвим буде орієнтуватися на відгуки пацієнток з подібною проблемою, які раніше зверталися в тий чи іншій медичний заклад. Саме позитивні відгуки жінок, які відновили за допомогою лікаря своє фізіологічне і психологічне здоров’я, підкажуть вам правильний вибір. Висока кваліфікація лікаря, його досвід і сучасне обладнання клініки стане запорукою отримання бажаного результату.

На індивідуальній консультації хірург також в обов’язковому порядку детально пояснить всі можливі варіанти втручання, промовить послідовність проведення дій, пояснить правила поведінки до операції і після неї, дасть рекомендації щодо відновного періоду, що допоможе швидше і комфортніше повернутися до свого звичного існування, вкаже приблизну ціну процедури .

Підготовка до операції

Операція з відновлення грудей після мастектомії (як і корекція) проводиться під загальним наркозом, тому безпосередньо перед операцією за вісім годин варто відмовитися від прийому їжі і рідини. За місяць до процедури слід виключити сигарети і алкоголь, скоротити прийом препаратів, що мають безпосередній вплив на здатність крові згортатися.

Післяопераційний період

Перші кілька днів (максимум 5 при успішному результаті операції) пацієнтки проводять в стаціонарі під наглядом лікарів і медичного персоналу. В цей час нормальним є невелике підвищення температури тіла. По поверненню до звичного життя протягом місяця варто виключити фізичні навантаження, підйом тяжкості, при цьому раз на тиждень необхідно з’являтися на оглядах, де вже на десятий день знімаються шви. Остаточне відновлення відбувається лише через два-три місяці після процедури.

РИЗИКИ І МОЖЛИВІ УСКЛАДНЕННЯ

Серед тимчасових побічних явищ корекції молочних залоз виділяють больові відчуття, що виникають при русі, певне зниження чутливості на деяких ділянках шкірного покриву, поява набряклості і, як наслідок, деяка несиметричність залоз. При цьому у пацієнток з’являються післяопераційні рубці (якщо не була проведена лазерна шліфовка), а також зменшується розмір сосково-ареолярного комплексу і змінюється чутливість сосків. Шрами згодом стають практично не помітні, часто перетворюючись на тонкі світлі лінії.

Вартість процедури

Ціна процедури багато в чому залежить від складності конкретного випадку, кваліфікації лікаря і оснащення клініки сучасним обладнанням. Рівень вартості операції буде приблизно прорахований вже на первинній консультації.

Запишіться на
Консультацію до Андрія Леонідовича Харькова
Мої досягнення
14620
Успішних операції
26 років
практики
10 клінік
в різних країнах світу
21
ліцензія
77
наукових публікацій
Гарантія
Конфіденційності та безпеки

3D МОДЕЛЮВАННЯ ГРУДЕЙ

photo

Унікальне 3D моделювання майбутнього результату операції на апараті Vectra 3D XT дозволяє Вам, разом з лікарем підібрати максимально природний, натуральний та органічний результат пластики грудей (змінюючи форму і розмір згідно Ваших побажань)

Моделювання проходить на очній консультації, де Ви маєте можливість проговорити з лікарем всі побажання щодо бажаного результату. По закінченню процедури, вам підготують повну презентацію до та після коррекції.

photo
Відгуки

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/krast/md-kharkov.com.ua/www/wp-content/themes/surgeon/operation-chest.php on line 730
loading

Персоналізований підхід до пацієнта дозволяє нам організувати он-лайн консультацію і визначити точний об’єм хірургічного втручання на основі представленої діагностики та досліджень, продемонструвати результати «до та після» по подібним операціям, визначити індивідуальні потреби та побажання.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ОНЛАЙН

У випадку, якщо їхати/летіти в Київ Вам далеко чи
у Вас доволі щільний робочий графік й немає
вільного часу: Запишіться на онлайн-консультацію

ЦІНА ПЛАСТИКИ ГРУДЕЙ

loading

Пластичні операції з корекції форми та об’єму грудей – одні із найпопулярніших в сучасній хірургії. Попри це, вибір пацієнтки повинен бути на користь досвіду лікаря, його постійного навчання і удосконалення навиків та методик.

Враховуючи факт, що більша половина звернень до пластичних хірургів в Україні визначена необхідністю проведення вторинної операції, так званої «secondary procedure», при визначенні з лікарем пацієнтка повинна бути вкрай вибірковою та повністю інформованою.

Приймаючи настільки важливе рішення, як зміна об’єму чи корекція форми грудей – уважно аналізуйте вартість операції в проекції можливих ускладнень від непрофесійного виконання.