ПРЕЗИДЕНТ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ПЛАСТИЧНИХ реконструктивних і естетичних ХІРУРГІВ

Головна  •  Послуги  •  Пластика підборіддя (ментопластика)
Пластика обличчя та шиї

Пластика підборіддя (ментопластика)

в одного з кращих пластичних хірургів в м. Київ - Андрія Леонідовича Харькова

Пластика підборіддя – хірургічний метод корекції контурів обличчя, асиметрії і дефектів нижньої третини лиця.

Хірургічне втручання проводиться у випадках: асиметрії підборіддя, посттравматичних і вроджених дефектів.

Іноді для корекції диспропорції, пластика підборіддя виконується в сукупності з ринопластикою.

Для зміни форми і розміру підборіддя використовуються різні матеріали. Такі як: силіконові імпланти, філери на основі гіалуронової кислоти і філери на основі гідроксиапатиту кальцію.

Незалежно від обраного методу, візуальний ефект досягається безпосередньо після проведення процедури.

Тривалість операції  залежить від методу корекції.
Період реабілітації після пластики підборіддя:  залежить від методу корекції.
Визначити точну вартість операції

Страхуємо від можливих післяопераційних ускладнень

Часті питання про Пластика підборіддя (ментопластика)

Покази до пластики підборіддя

 • Вроджена недорозвиненість підборіддя.
 • Травматичні ушкодження.
 • Недостатній об’єм підборіддя.
 • Асиметрія обличчя.
 • Усунення другого підборіддя.

Попередня консультація

При зустрічі ми обговоримо Вашу історію хвороби, особливо що стосується попередніх травм (пошкоджень), алергічних реакцій і попередніх пластичних операцій, якщо такі проводилися.

Ми детально розглянемо всі проблеми, які Ви відчуваєте через підборіддя, які, Ви вважаєте, є небажаними і повинні бути виправлені.

Після обстеження зовнішніх характеристик підборіддя, ми докладно зупинимося на Ваших побажаннях і на тому, наскільки, на мою думку, операція буде їм відповідати.

Також ви будете проінформовані про всі деталі майбутньої ментопластики, її тривалості, періоду реабілітації і можливих ускладнень.

Підготовка до операції

 • При підготовці до пластики підборіддя обов’язково проводиться медичне обстеження для виявлення можливих протипоказань до операції. А також робляться передопераційні знімки. До операції ми всебічно проаналізуємо ці знімки, і будемо використовувати їх разом з даними, отриманими після обстеження для складання індивідуального плану операції.
 • За 14 днів до операції слід припинити прийом аспірину і аспірин-вмісних препаратів, оскільки вони впливають на нормальне згортання крові. Якщо Ви сумніваєтеся в будь-якому препараті, уважно прочитайте інструкції, зазначені на етикетці або, проконсультуйтеся в нашій клініці. Повідомляйте нам про всі препарати, які ви будете приймати до операції.
 • Також за два тижні до хірургічного втручання необхідно відмовитися від сигарет або мінімізувати їх кількість, оскільки нікотин призводить до скорочення кров’яних судин і може погіршити кровообіг в тканинах під час і після операції.
 • За 7 днів до операції необхідно виключити з раціону гострі і жирні страви, а також припинити прийом алкоголю.
 • Не приймайте їжу і рідини за 8 годин до операції. Для безпечної анестезії Ваш шлунок повинен бути повністю порожнім перед операцією.
 • У день операції одягніть зручний, вільний одяг, який не потрібно буде знімати через голову.

Післяопераційний період

 • Після виписки з клініки, Ви отримаєте рекомендації щодо застосування знеболюючих препаратів і антибіотиків. Строго дотримуйтесь їх приписів.
 • Перші 2-3 дні слід спати зі злегка піднятою головою. Підняте положення голови зведе до мінімуму післяопераційний набряк і дискомфорт.
 • Ви будете приїжджати на перев’язки і на огляд хірурга з тією частотою, яку призначить Вам лікуючий лікар, з урахуванням конкретного перебігу післяопераційного періоду.
 • Набряклість, як правило, на 90% минає через 4-6 тижнів, а синці розсмоктуються в період від 2-х до 3-х тижнів.
 • Упродовж 2-х тижнів необхідно відмовитися від сигарет, нікотин погіршує кровообіг в тканинах і як наслідок збільшує період реабілітації.
 • Протягом 3-х тижнів після операції не робіть вправ, що вимагають великого фізичного навантаження. Щоб звести до мінімуму шанс післяопераційного ускладнення, уникайте таких дій, як низькі нахили або підйом вантажів, а також положень, коли голова знаходиться нижче рівня тіла.
 • Після пластики підборіддя не рекомендується протягом 2-х тижнів здійснювати перельоти на літаках, а 4-х тижнів – відвідувати сауну або басейн, також протягом місяця заборонено фарбувати волосся.
 • Обов’язково повідомте нам, якщо після виписки зі стаціонару збільшиться дискомфорт або кровотеча, а також, якщо Вас морозить і у Вас температура вище 38 градусів С.
 • Під час операції відбувається часткове травмування маленьких нервів, що проходять у шкірі, тому чутливість в деяких зонах шкіри Вашого обличчя відновлюється тільки через кілька днів, іноді навіть місяців.
 • Під час реабілітаційного періоду в раціон слід включити багату вітамінами і мікроелементами їжу.

РИЗИКИ І МОЖЛИВІ УСКЛАДНЕННЯ після пластики підборіддя

 • У післяопераційному періоді можливий розвиток загальнохірургічних і відповідних даній операції ускладнень. Ризик виникнення перших (нагноєння, кровотеча, тромбофлебіт, тромбоемболія) знижується за допомогою відповідного обстеження до операції, а при необхідності і лікарської підготовкою.
 • Під шкірою може скупчуватися кров (гематома) та тканинна рідина (сірома), також в жировій клітковині можуть утворюватися ущільнення (рубці), які поступово розсмоктуються протягом декількох тижнів і навіть місяців.
 • При виражених порушеннях живлення шкіри можливе її часткове відмирання (некроз) з утворенням надалі рубців.
 • Існує ймовірність травми гілочок лицьового нерва, в зв’язку з чим виникає порушення міміки на стороні пошкодження. Проведене лікування, як правило, усуває дане ускладнення.
 • Можлива асиметрія імпланта.

Всі перераховані вище ускладнення після ментопластики є винятками, які періодично виникають всупереч провідним стандартам хірургічної практики. Ми виклали їх з тією метою, щоб проінформувати Вас належним чином і в жодному разі не залякати.

(RU) Стоимость процедуры в клинике в г. Киев

(RU) Операция проводится мной в г. Киев. Цена зависит от вида и объёма хирургии. Приходите на консультацию.

Запишіться на
Консультацію до Андрія Леонідовича Харькова
Мої досягнення
14620
Успішних операції
26 років
практики
10 клінік
в різних країнах світу
21
ліцензія
77
наукових публікацій
Гарантія
Конфіденційності та безпеки

3D МОДЕЛЮВАННЯ ФОРМИ ОБЛИЧЧЯ

photo

Унікальне 3D моделювання майбутнього результату операції на апараті Vectra 3D XT дозволяє Вам, разом з лікарем підібрати максимально природний, натуральний та органічний результат пластики обличчя (змінюючи форму і розмір згідно індивідуальних пропорцій обличчя)

Моделювання проходить на очній консультації, де Ви маєте можливість проговорити з лікарем всі побажання щодо бажаного результату. По закінченню процедури, вам підготують повну презентацію до та після коррекції.

photo
Відгуки

Дарина (Пластика підборіддя)

22.09.2014

Завжди дуже соромилася свого маленького підборіддя, відчувала себе некомфортно, невпевнено. Батьки і друзі говорили, що я себе накручую, але я думала по-іншому. Зважившись на пластику підборіддя, звернулася за допомогою до А. Харькова. Дуже переживала, бо боюся лікарняних стін і тієї атмосфери. Як добре, що реабілітаційний період в клініці Андрія Леонідовича пройшов як вдома. Реально, за це велике спасибі, дуже хороші умови. А рівень проведення операції і її результат - вище будь-яких похвал!

Євгенія (Пластика підборіддя)

16.05.2011

Не передати відчуття, коли твоє підборіддя стає красивим овалом. Так приємно відчувати його форму. Нехай навіть через шар вати, але все ж) Я довго до цього йшла і горда собою, що не побоялася. Окреме спасибі Андрію Леонідовичу. Його внутрішня сила і професіоналізм змусили перестати боятися і довіритися майстрам. Мені робили наркоз, тому саму операцію я не пам'ятаю ... Прокинулась вже красивою.

Олена (Пластика підборіддя)

22.09.2018

Дорогі доктора і весь персонал клініки! Щиро дякую за увагу, професіоналізм і турботу до пацієнтів! Я вже кілька років є вашим постійним гостем, а ви - мої чарівниками краси. Нехай всі клієнти залишаються задоволеними і не бояться радувати і змінювати себе на краще. Удачі вам, процвітання і благополуччя. Окреме спасибі Андрію Леонідовичу! Ви - талант!

Влад (Пластика підборіддя)

15.04.2012

Як мало в Україні справді професійних докторів, і як круто, що я такого знайшов! Андрій Леонідович - ви мій герой! Після травми зважився на пластику підборіддя, думав вже нічого не допоможе, втратив будь-яку надію. За рекомендаціями звернувся до Харькова в його клініку, спочатку думав скептично, але зізнаюся, результат мене здивував. Дуже якісно проведена операція. Рекомендую як найкращого лікаря!

Жасмин (Пластика підборіддя)

21.04.2013

Мене завжди не влаштовував моє велике підборіддя. Тому звернулася до Андрія Харькова за ментопластикою. В цілому - задоволена. Реабілітація зайняла всього 2 тижні. Спочатку моторошно боліло, але потім пройшло. Планую ще ніс зробити і губи. Спасибі, Ви найкращий пластичний хірург у світі!

Зоя (Пластика підборіддя)

16.10.2015

Як це круто, що сучасна медицина може творити чудеса! Все життя я страждала через негарне обличчя! Моє жахливе маленьке підборіддя завжди викликало до себе занадто багато негативної уваги! Я щиро вдячна Андрію Харькову за його золоті руки і чуйне серце! Доктор зробив мені пластику та ліпосакцію підборіддя і тепер я можу почати життя з чистого аркуша!

loading

Персоналізований підхід до пацієнта дозволяє нам організувати он-лайн консультацію і визначити точний об’єм хірургічного втручання на основі представленої діагностики та досліджень, продемонструвати результати «до та після» по подібним операціям, визначити індивідуальні потреби та побажання.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ОНЛАЙН

У випадку, якщо їхати/летіти в Київ Вам далеко чи
у Вас доволі щільний робочий графік й немає
вільного часу: Запишіться на онлайн-консультацію

ЦІНА ОПЕРАЦІЇ НА ОБЛИЧЧІ

loading

Пластичні операції на обличчі – одні із найбільш складних по хірургічному функціоналу і технікам оперування в індивідуальному підборі оптимального поєднання різних об’ємів корекцій для досягнення неоперованого вигляду пацієнта. Саме тому, вибір має бути на користь досвіду, постійного навчання доктора та вдосконалення навичок і методик.

Враховуючи той факт, що більше половини звернень до пластичних хірургів в Україні визначені необхідністю проведення вторинної операції, так званої «secondary procedure», при визначенні з лікарем пацієнт повинен бути вкрай вибірковим та повністю інформованим.

Приймаючи настільки важливе рішення, як зміна форм чи корекція зовнішності – уважно аналізуйте вартість операції в проекції можливих ускладнень від непрофесійного виконання.

Виберіть потрібну операцію: