ПРЕЗИДЕНТ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ПЛАСТИЧНИХ реконструктивних і естетичних ХІРУРГІВ

Головна  •  Послуги  •  Ліпосакція рук і плечей
Пластика тіла

Ліпосакція рук і плечей

в одного з кращих пластичних хірургів в м. Київ - Андрія Леонідовича Харькова

Ліпосакція рук і плечей – високоефективний метод корекції контурів фігури, що полягає у видаленні надлишкового накопичення жирової клітковини через невеликий прокол в шкірі за допомогою спеціального обладнання. Основним показанням до ліпосакції є наявність локальних форм відкладення жирової тканини, що змінюють не в кращу сторону контури верхньої кінцівки.

Тривалість операції  30-90 хвилин
ПЕРІОД РЕАБІЛІТАЦІЇ після ліпосакції рук і плечей:  2-3 неделі
Визначити точну вартість операції

Страхуємо від можливих післяопераційних ускладнень

Часті питання про Ліпосакція рук і плечей

Показання до ліпосакції рук і плечей

 • Наявність жирових відкладень в задній поверхні верхньої кінцівки.

Попередня консультація

При зустрічі ми обговоримо Вашу історію хвороби, особливо що стосується попередніх травм (пошкоджень), алергічних реакцій і попередніх пластичних операцій, якщо такі проводилися.

Після обстеження зовнішніх характеристик рук і плечей, ми докладно зупинимося на Ваших побажаннях і на те, наскільки, на мою думку, операція буде їм відповідати.

Також ви будете проінформовані про всі деталі майбутньої ліпосакції, її тривалості, період реабілітації і можливі ускладнення.

Підготовка до операції

 • При підготовці до ліпосакції рук і плечей обов’язково проводиться медичне обстеження для виявлення можливих протипоказань до операції. А також робляться передопераційні знімки. До операції ми всебічно проаналізуємо ці знімки, і будемо використовувати їх разом з даними, отриманими після обстеження для складання індивідуального плану операції.
 • За 14 днів до операції слід припинити прийом аспірину і аспірин-містять препаратів, оскільки вони впливають на нормальне згортання крові. Якщо Ви сумніваєтеся в будь – якому препараті, уважно прочитайте розпорядження, зазначені на етикетці або, проконсультуйтеся в нашій клініці. Повідомляйте нам про всі препарати, які ви будете приймати до операції.
 • Також за два тижні до хірургічного втручання необхідно відмовитися від сигарет або мінімізувати їх кількість, оскільки нікотин призводить до скорочення кров’яних судин і може погіршити кровообіг в тканинах під час і після операції.
 • За 7 днів до операції необхідно виключити з раціону гострі і жирні страви, а також припинити прийом алкоголю.
 • Не приймайте їжу і рідина за 8 годин до операції. Для безпечної анестезії Ваш шлунок повинен бути повністю порожнім перед операцією.
 • У день операції одягніть зручний, вільний одяг, яку не потрібно буде знімати через голову.

Післяопераційний період

 • Після виписки з клініки, Ви отримаєте рекомендації щодо застосування знеболюючих препаратів і антибіотиків. Строго дотримуйтесь їх приписами.
 • Після виписки зі стаціонару, пацієнт продовжує носити спеціальний компресійний білизна ще 4-6 тижнів, яка допомагає поступовому скороченню шкіри і створення більш рівної поверхні в зоні ліпосакції.
 • Масаж, починаючи з 10-12 дня після операції, сприяє швидкому загоєнню і отримання необхідного ефекту.
 • Ви будете приїжджати на перев’язки і на огляд хірурга з тією частотою, яку призначить Вам лікуючий лікар, з урахуванням конкретного перебігу післяопераційного періоду.
 • Набряклість, як правило, на 90% йде через 4-6 тижнів, а синці розсмоктуються в період від 2-х до 3-х тижнів.
 • У перебігу 2-у тижні необхідно відмовитися від сигарет, нікотин погіршує кровообіг в тканинах і як наслідок збільшує період реабілітації.
 • У перебігу 3-х тижнів після операції Не робіть вправ, що вимагають великого фізичного навантаження. Щоб звести до мінімуму шанс післяопераційного ускладнення, уникайте таких дій, як низькі нахили або підйом вантажів, а також положень, коли голова знаходиться нижче рівня тіла.
 • Після ліпосакції стегон не рекомендується протягом 2-х тижнів здійснювати перельоти на літаках, а 4-х тижнів – відвідувати сауну або басейн, також протягом місяця заборонено фарбувати волосся.
 • Обов’язково повідомте нам, якщо після виписки зі стаціонару збільшиться дискомфорт або кровотеча, а також, якщо Вас морозить і у Вас температура вище 38 градусів С.
 • Під час операції відбувається часткова травма маленьких нервів, що йдуть в шкірі, тому чутливість в деяких зонах шкіри Вашого обличчя відновлюється тільки через кілька, іноді навіть місяців.
 • Під час реабілітаційного періоду в раціон слід включити багату вітамінами і мікроелементами їжу.

Ризики та можливі ускладнення

 • У післяопераційному періоді можливий розвиток загальнохірургічних і відповідних даної операції ускладнень. Ризик виникнення перших (нагноєння, кровотеча, тромбофлебіт, тромбоемболія) знижується за допомогою відповідного обстеження до операції, а при необхідності і лікарської підготовкою.
 • Під шкірою може скупчуватися кров (гематома) та тканинна рідина (серома), також в жировій клітковині можуть утворюватися ущільнення (рубці), які поступово розсмоктуються протягом декількох тижнів і навіть місяців.
 • При виражених порушеннях харчування шкіри можлива її часткова загибель (некроз) з утворенням надалі рубців.

  Всі перераховані вище ускладнення після ліпосакції рук і плечей є винятками, які періодично виникають всупереч провідним стандартам хірургічної практики. Ми виклали їх з тією метою, щоб проінформувати Вас належним чином і ні в якому разі не залякати.

(RU) Стоимость процедуры в клинике в г. Киев

(RU) Операция проводится мной в г. Киев. Цена зависит от вида и объёма хирургии. Приходите на консультацию.

Запишіться на
Консультацію до Андрія Леонідовича Харькова
Мої досягнення
14620
Успішних операції
26 років
практики
10 клінік
в різних країнах світу
21
ліцензія
77
наукових публікацій
Гарантія
Конфіденційності та безпеки
Відгуки

Максим (Ліпосакція рук і плечей)

06.07.2011

Ліпосакцію рук і плечей робив в комплексі з ліпосакцією живота. Коли всі набряки і синяки пішли, стало видно остаточний результат. Я ним дуже задоволений. Андрій Леонідович як доктор дуже сподобався, претензій немає. І клініка комфортна, найкраща в якій я був! Дякую!

Поліна (Ліпосакція рук і плечей)

05.0.5.2018

Я не соромлюся свого тіла і ваги, але коли постало питання про репродуктивне здоров’я, тоді задумалася. Наважитися на ліпосакцію, спочатку живота, а потім рук і плечей, мені допоміг чоловік. Підтримував мене, піклувався. Разом ми пережили всі труднощі, бо як не крути, а перетерпіти післяопераційний період було неабияк складно. Дякую лікареві, він також підтримував як міг. Окрема подяка персоналу й анестезіологу, який зустрічаючи мене, жартував і підбадьорював!

loading

Персоналізований підхід до пацієнта дозволяє нам організувати он-лайн консультацію і визначити точний об’єм хірургічного втручання на основі представленої діагностики та досліджень, продемонструвати результати «до та після» по подібним операціям, визначити індивідуальні потреби та побажання.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ОНЛАЙН

У випадку, якщо їхати/летіти в Київ Вам далеко чи
у Вас доволі щільний робочий графік й немає
вільного часу: Запишіться на онлайн-консультацію

ЦІНА ПЛАСТИКИ ТІЛА

loading

Пластичні операції з корекції частин тіла – дуже популярні в сучасній хірургії. Попри це, вибір пацієнта повинен бути на користь досвіду лікаря, його постійного навчання і удосконалення навиків та методик.

Враховуючи факт, що більша половина звернень до пластичних хірургів в Україні визначена необхідністю проведення вторинної операції, так званої «secondary procedure», при визначенні з лікарем пацієнтка повинна бути вкрай вибірковою та повністю інформованою.

Приймаючи настільки важливе рішення, як пластика тіла – уважно аналізуйте вартість операції в проекції можливих ускладнень від непрофесійного виконання.