Силіконові груди: плюси і мінуси

Однією з найбільш популярних пластичних операцій у всьому світі є збільшення грудей. Багато представниць прекрасної половини людства прагнуть за допомогою вдосконаленої зовнішності вирішити наявні проблеми в професійній або особистого життя. Однак не все так однозначно. Пропонуємо Вам поговорити про плюси і мінуси силіконових грудей.

Показання до збільшення грудей

Головними показаннями до проведення маммопластики є:

 • Бажання пацієнтки поліпшити зовнішній вигляд своїх грудей.
 • Асиметрія грудей. Відповідно до статистичних даних, близько 47% сучасних жінок мають асиметрію грудей (тобто, ліва або права грудь більше).
 • Гіпертрофія молочних залоз.
 • Вроджені дефекти.
 • Дефекти, пов’язані з травмами, опіками, операціями та ін.
 • Обвисання грудей після народження дитини.
 • Втрата об’єму.

Змінити форму грудей дозволять такі оперативні втручання:

 • Аугментація. Груди збільшується за допомогою імплантів.
 • Редукційна маммопластика. Як правило, зменшення грудей поєднується з резекцією зайвої жирової або залізистої тканини.
 • Ендопротезування молочної залози (відновлення втрачених молочних залоз).
 • Мастопексія. Дозволяє підтягнути груди, поліпшити їх профіль і форму.

До категорії найпопулярніших способів корекції розміру і форми грудей відноситься аугментація. Найбільш оптимальний спосіб оперативного втручання вибирається на попередній консультації зі мною.

Плюси силіконових грудей

Збільшення грудей (тобто, аугментаційна маммопластика) дозволяє домогтися приголомшливих результатів. Завдяки введенню сучасних імплантів сертифікованих ТМ в Україні під молочні залози або під грудні м’язи, пластичні хірурги можуть збільшити Ваші груди на кілька розмірів.

Красива, підтягнута груди підвищує жіночу самооцінку, підсилює віру у власну привабливість. Кожна пацієнта може самостійно підібрати бажаний обсяг і форму грудей.

Імпланти нового покоління – абсолютно безпечні і не викликають розвиток будь-яких захворювань. З силіконовими імплантами зберігається можливість лактаційного періоду.

Це пов’язано з тим, що грудні імпланти встановлюються під молочну залозу або під м’яз. Якщо Ви плануєте вагітність найближчим часом, з операцією краще почекати. Ідеальний варіант – через півроку після завершення періоду лактації. Таким чином, можна буде досягти приголомшливих результатів.

Сучасні силіконові імпланти високої якості практично не відрізняються від природних грудей (особливо, на дотик). Практично неможливо пошкодити щільну оболонку. Навіть якщо це відбудеться, в’язкий і не текучий гель збереже колишні властивості і залишиться всередині самої оболонки.

Силіконовий наповнювач з повною впевненістю можна віднести до категорії класичних імплантів. Серед його головних характеристик:

 • Зручність.
 • Легкість.
 • Довгострокова або довічна гарантія якості.
 • Природна форма грудей.
 • За умови правильної установки імплант практично непомітний.

Серед незаперечних переваг силіконових грудей слід назвати:

 1. Поліпшення самооцінки. Після збільшення грудей більшість жінок відчувають себе набагато привабливіше і впевненіше у своїх силах.
 2. Виправлення фізичних вад. У разі якщо жінка пройшла через мастектомію (тобто, видалення молочної залози), це може спровокувати виникнення комплексів і навіть депресії. За рахунок реконструкції і збільшення грудей жінка знову відчуває себе бажаною, жіночною, «повноцінної». Також операція знадобиться жінкам, груди яких несиметричні від народження або втратили свій об’єм і форму.
 3. Поліпшення привабливості для протилежної статі. Ні для кого не секрет, що більшості чоловіків подобаються великі жіночі груди.

Грудні силіконові імпланти представлені в двох формах: анатомічні та круглі. Пластичні хірурги пропонують своїм пацієнтам моделі різної форми і розмірів. І не завжди бажання пацієнтки є визначальним. Справжні професіонали своєї справи допоможуть Вам зупинитися на найбільш оптимальному варіанті.

Мінуси силіконових грудей

Мінуси збільшення грудей можливі в тих випадках, якщо операцію проводив некваліфікований лікар, який не має належного досвіду роботи, необхідного обладнання та матеріалів. Якщо Ви звернетеся до фахівців своєї справи – співробітників клініки Андрія Харькова в Києві, Ви можете не турбуватися про прояв наступних недоліків збільшення грудей:

 • Втрата чутливості. На деякий час після постановки силіконових імплантів може знизитися чутливість молочних залоз.
 • Рубці. Після операції можуть залишатися помітні або малопомітні рубці.
 • Період відновлення. Повернутися до повноцінного життя Ви зможете вже через кілька місяців. Протягом місяця Вам потрібно буде носити компресійну білизну.
 • Інфекція. Даний ризик пов’язаний, перш за все, з наданням послуг недобросовісними пластичними хірургами. У клініках, де застосовуються якісні, одноразові інструменти та матеріали, ризик розвитку інфекції практично відсутній.

Перед тим, як зважитися на оперативне втручання, обов’язково слід зважити всі «за» і «проти». Також не намагайтеся заощадити на своєму здоров’ї, а іноді, навіть на житті.

Зверніть увагу на наступні протипоказання до збільшення грудей:

 1. Неповноліття.
 2. Вагітність і період лактації.
 3. Наявність хронічних захворювань.
 4. Цукровий діабет.
 5. Проблеми з серцем і судинами.
 6. Онкологія.
 7. Наявність психічних проблем.
 8. Захворювання крові.

Зробіть правильний вибір!

Більшість пацієнток пластичних хірургів не готові поділитися найпотаємнішим, а тому на попередній консультації вказують бажаний розмір грудей набагато менше. В кінцевому підсумку це викликає невдоволення пацієнток отриманим результатом. Крім розміру, велике значення має форма імплантів. Вона може бути круглої або каплевидної форми. Анатомічна форма (тобто, каплевидні імпланти) буде виглядати більш природно. У свою чергу круглі імпланти дозволять отримати більш сексуальні і пишні форми.

Кругла форма – ідеальне рішення для спортивних дівчат і тих, у кого профіль грудей занадто низький. Такі імпланти не є обмеженням для повноцінної фізичної активності.

Збільшувати груди чи ні – рішення приймати тільки Вам! Якщо Ви захочете отримати груди своєї мрії, звертайтеся до справжнього професіонала! Я – пластичний хірург Андрій Харьков, чекаю на Вас на консультацію в своїй клініці!