Відгуки

Відгуки

Валерія (Видалення імлантов / пластика сосків)

Раніше у мене були імпланти Allergan, але коли пішла інформація про те, що вони більшою мірою виявилися неякісні і викликають новоутворення, я вирішила замінити. Поставила Ментор, якісні і надійний виробник !!

Марго (Збільшення грудей)

Я балерина, яка нещодавно стала мамою! Проблем із зайвою вагою, Слава Богу, у мене немає, а ось за грудьми, які була під час вагітності – дуже сумувала. Ось уже дитині три роки, а я ніяк заспокоїтися не можу. Зважилася на збільшення! Операцію по збільшенню грудей робив пластичний хірург – Андрій Харьков, я результатом дуже задоволена, груди природно виглядають і пропорційні з тілом. Воно того варте!

Яна (риносептопластика)

Доньці 17 років, вона вже працює моделлю. Була у нас проблема, що заважала її подальшій кар’єрі. Вона у мене дівчина східної зовнішності, і носик був трохи з горбинкою + ще останнім часом скаржилася, що не може нормально дихати. Вирішили вирішувати всі проблеми скопом! На консультації лікар порадив робити риносептопластику. Ми не довго думаючи, погодилися. Поки пройшло ще мало часу, але результат вже  видно. Дочка дуже задоволена!

1 2 3 4 5 33

Бажаєте залишити

відгук?