ПРЕЗИДЕНТ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ПЛАСТИЧНИХ реконструктивних і естетичних ХІРУРГІВ

Головна  •  Послуги  •  Брахіопластика (підтяжка і корекція шкіри рук)
Пластика тіла

Брахіопластика (підтяжка і корекція шкіри рук)

в одного з кращих пластичних хірургів в м. Київ - Андрія Леонідовича Харькова

Брахіопластіка (або пластика рук) – це ефективний метод усунення надлишку шкіри і жирової тканини на ділянці від пахвової западини до ліктя, що допомагає повернути рукам молодість, а шкірі пружність і підтягнутість. За кількістю запитів і частотою проведення є дуже затребуваною процедурою, незважаючи на те, що характеризується утворенням шва практично по всій довжині внутрішньої поверхні плеча. Але якість сучасної медицини і сучасні методики дозволяють звести цей негативний момент до мінімуму, що сприяє численним позитивним відгуками з боку пацієнтів, які перенесли процедуру брахіопластики.

Така контурна пластика рук дає можливість приховати негативні наслідки різкого схуднення, вікових змін, відсутність достатніх фізичних навантажень. Часто проводиться в сукупності з ліпосакцією рук, щоб крім зайвої шкіри, видалити і надлишок жирової тканини.

Тривалість операції:  від 2 до 4 годин.
Період відновлення:  1,5 - 2 місяці.
Визначити точну вартість операції

Страхуємо від можливих післяопераційних ускладнень

Часті питання про Брахіопластика (підтяжка і корекція шкіри рук)

Види підтяжки рук

Існує кілька оперативних варіантів повернути шкірі рук молодість і еластичність:

  • Трансаксіллярна підтяжка рук характеризується елліпсовидним видаленням надлишку шкірного покрову.
  • Класична брахіопластика – здійснення висічення тканини шляхом виконання невеликого Т-образного надрізу (від ліктя до пахвової області).
  • Підтяжка нитками для пацієнтів на початковій стадії провисання шкіри.
  • Ліпоскульптура – корекція вікових змін стану шкіри шляхом введення в проблемні ділянки біоматеріалу самого пацієнта. У комплексі може бути проведена пластика пальців рук і пластика кисті рук.
  • Ліпосакція – відкачування надлишку жиру, що дозволяє зменшити обсяг рук. Носіння після процедури компресійної білизни протягом тривалого часу допоможе повернути шкірі пружність.

Для чого застосовується брахіопластіка?

Підтяжка шкіри рук (брахіопластика) незамінна при зниженні тонусу і обсягу триголового і двоголового м’язів, що є наслідком вікових змін. Вона допоможе при втраті еластичності і пружності шкіри в районі плеча, принесе суттєве зменшення обсягів підшкірного жиру, що викликаються різкими коливаннями ваги.

Підтяжка рук буде ефективна в разі відмови від фізичних навантажень, наслідком чого виступає дистрофія м’язів. Її використовують при ожирінні, як корекція після проведеної ліпосакції.

На тонус м’язів і загальний стан шкіри рук, як і кисті, впливають також шкідливі звички, відсутність косметологічного догляду. До певного віку такі шкірні трансформації є цілком оборотними і без хірургічного втручання. Досить скорегувати харчування і спосіб життя, додати курси масажу та косметичні засоби (поживні і з ефектом ліфтингу). У разі, коли самостійно виправити ситуацію не виходить, повноцінну операцію можна замінити підтяжкою рук за допомогою спеціальних ниток. Але, варто зазначити, що така щадна корекція буде ефективна тільки при невеликому обвисання шкіри.
Серед протипоказань до проведення хірургічної процедури по відновленню контуру рук відзначають ожиріння, цукровий діабет, захворювання серцево-судинної і дихальної систем, онкологія незалежно від локалізації. Крім цього, лікар може відмовити в проведенні брахіопластікі при наявності операцій на пахвових лімфовузлах, підвищеної пітливості в області пахв, а також наявності дерматологічних захворювань в даній області.

Попередня консультація

Особиста зустріч з пластичним хірургом є обов’язковою при підготовці до проведення контурної пластики рук. Це обумовлено тим, що на консультації лікар встановить чи потрібна вам операція, або ж проблему можна вирішити більш щадним методом. Якщо оперативне втручання показано, буде здійснено вибір конкретної методики в залежності від складності ситуації, індивідуальних особливостей пацієнта.

Вибираючи відповідну клініку, звертайте увагу на відгуки пацієнтів.

Підготовка до проведення операції

На етапі підготовки до операції «брахіопластика» проводиться планове обстеження, яке полягає в здачі необхідних аналізів (кров, сеча), проведенні електрокардіограми, консультаційної підтримки з боку терапевта і анестезіолога. У разі, коли у пацієнта є хронічні захворювання, можуть бути додані додаткові обстеження і консультації профільних фахівців.

Сама операція здійснюється під загальним наркозом, тому підготовка вимагає утримання від прийому їжі напередодні проведення процедури.

Післяопераційний період

Після операції рекомендується залишатися в стаціонарі. Тривалість визначить пластичний хірург в кожному конкретному випадку, але не більше двох днів.

Післяопераційну пов’язку і шви (якщо не використовувалися спеціальні нитки) знімають через 1,5-2 тижні.

Нормою вважається короткочасне утворення набряків і гематом, відчуття стягнутості шкіри.

Повне відновлення відбувається через півтора – два місяці. На цей час варто відмовитися від фізичних навантажень на руки і кисті рук, плавання, солярію, шкідливих звичок. Обов’язково носіння компресійної білизни і контролю ваги свого тіла. Виконання всіх приписів лікаря, контроль ваги власного тіла гарантує тривалий ефект від операції (близько 10 років).

Вартість процедури

Ціна процедури буде визначена хірургом в ході проведення особистого консультації. Ціна залежить від масштабності та виду передбачуваної операції, наявності індивідуальних особливостей пацієнта.

Запишіться на
Консультацію до Андрія Леонідовича Харькова
Мої досягнення
14620
Успішних операції
26 років
практики
10 клінік
в різних країнах світу
21
ліцензія
77
наукових публікацій
Гарантія
Конфіденційності та безпеки
Відгуки

Ірис (Брахіопластика)

05.12.2019

Андрій Харков є дуже професійним, турботливим та привітним водночас. Я ще не отримала повного результату, оскільки говорити дуже рано, але поки що навіть це мені подобається. Дуже талановитий хірург! підхід до пацієнтів у нього не такий як у інших, дуже прямий і немає часу на всякі красиві розповіді, як зараз звикли всі, але головне ж результат! дуже задоволена!

Ірина (Брахіопластика)

23.04.2017

Дуже талановитий хірург! Підхід до пацієнтів у нього не такий як у інших, дуже прямий і немає часу на всякі красиві розповіді, як зараз звикли все, але головне ж результат! Дуже задоволена!

loading

Персоналізований підхід до пацієнта дозволяє нам організувати он-лайн консультацію і визначити точний об’єм хірургічного втручання на основі представленої діагностики та досліджень, продемонструвати результати «до та після» по подібним операціям, визначити індивідуальні потреби та побажання.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ОНЛАЙН

У випадку, якщо їхати/летіти в Київ Вам далеко чи
у Вас доволі щільний робочий графік й немає
вільного часу: Запишіться на онлайн-консультацію

ЦІНА ПЛАСТИКИ ТІЛА

loading

Пластичні операції з корекції частин тіла – дуже популярні в сучасній хірургії. Попри це, вибір пацієнта повинен бути на користь досвіду лікаря, його постійного навчання і удосконалення навиків та методик.

Враховуючи факт, що більша половина звернень до пластичних хірургів в Україні визначена необхідністю проведення вторинної операції, так званої «secondary procedure», при визначенні з лікарем пацієнтка повинна бути вкрай вибірковою та повністю інформованою.

Приймаючи настільки важливе рішення, як пластика тіла – уважно аналізуйте вартість операції в проекції можливих ускладнень від непрофесійного виконання.