Головна  •  Послуги  •  Круропластика
Пластика тіла

Круропластика

в одного з кращих пластичних хірургів в м. Київ - Андрія Леонідовича Харькова

Круропластика (або пластика гомілок) являє собою операцію по формуванню гомілки за допомогою імплантів, доведення її до ідеального стану з точки зору пацієнтки. Іншими словами, це хірургічне втручання для зміни обсягу литок, а також корекція форми гомілки. Популярність даної процедури, тим не менш, не говорить про її чарівну дію на зовнішній вигляд – відверто криві ноги вона не вирівнює, а лише нівелює наявні незначні вади. Методика операції полягає в двох різноспрямованих підходах: видалення надлишку жирової тканини гомілки, або нарощування її обсягів за рахунок установки силіконових ендопротезів. Імплантат в свою чергу складається з силіконової оболонки, заповненої спеціальним гелем. Він має підвищену еластичність, обумовлену необхідністю підлаштовуватися під скорочення литкових м’язів під час ходьби. Корекція гомілки за допомогою ендопротезів може проводитися за допомогою анатомічних імплантів і симетричних. Між собою ендопротези можуть відрізнятися за розміром, обсягом, характером поверхні.
Тривалість операції:  от 40 минут до часа
Реабілітаційний період:  1,5 - 2 місяці

Для чого застосовується процедура? Її особливості

Круропластика це відносно новий напрямок у пластичній хірургії. Необхідність звернення до даної процедури виникає в разі яскраво вираженого опущення шкірної тканини або м’язової структури гомілки в наслідок втрати еластичності з віком, при збільшенні жирового прошарку внутрішньої частини стегна, наявності обвислої шкіри на медіальній поверхні стегна. Спочатку до даного хірургічного втручання вдавалися тільки професійні спортсмени з метою збільшення м’язового обсягу і ті, у кого відзначалася дистрофія литкових м’язів.
 
Круропластика відгуки має найпозитивніші, так як дозволяє відкоригувати внутрішній контур ноги, виправляючи таким чином візуально їх кривизну. При необхідності в комплексі з операцією роблять ліпосакцію. Процедури можуть здійснюватися під місцевим або загальним наркозом.
 
Круропластика (корекція гомілки) відноситься до розряду нескладних операцій, яка по закінченню декількох місяців практично не залишає слідів в вигляді шрамів. В її проведенні можуть відмовити при наявності у пацієнта цукрового діабету, онкології, аутоімунних захворювань. Причиною відмови стане також погане згортання крові, шкірні або інфекційні захворювання, період вагітності та годування.

Попередня консультація

До здійснення хірургічного втручання необхідна особиста консультація з лікарем, який допоможе визначитися не лише з методом оперування, а й підібрати найбільш підходящий для пацієнта ендопротез. Індивідуальне спілкування потрібно і для вивчення медичної карти пацієнта, проведення необхідного обстеження і здачі ряду аналізів. Тут же визначається і вартість процедури. Запит «куропластика ціни» допоможе порівняти цінову політику в різних клініках і вибрати найбільш підходящий для себе варіант. Однак варто пам’ятати, що спочатку вибір пластичного хірурга повинен грунтуватися не на наявному прейскуранті, а на його досвідченості, кваліфікації та оснащеності клініки сучасним обладнанням.

Підготовка до операції

Підготовка до корекції гомілки (круропластіки) починається з проведення обстеження на предмет виявлення протипоказань до її проведення. Як правило на здачу аналізів і тестів йде близько двох тижнів, за які слід припинити прийом аспіріновмістних і гормональних препаратів, виключити алкоголь і тютюнопаління. Під час підготовки до операції необхідно дотримуватися низькосольової дієти щоб уникнути утворення післяопераційних набряків, обмежити відвідування спортзалу. Загальний наркоз вимагає відмови від їжі і рідини за 8 годин перед проведенням процедури.

Післяопераційний період

Перші два-три дні пацієнт проводить в стаціонарі, перебуваючи під наглядом лікаря і медичного персоналу. Протягом наступних трьох тижнів можуть посилитися больові відчуття в області литкових м’язів, які будуть поступово спадати в міру одужання. Перші кілька днів для зниження чутливості можна носити взуття на підборах. Шви знімаються на сьомий день. Наступний місяць рекомендовано носіння спеціальних компресійних панчіх.

РИЗИКИ І МОЖЛИВІ УСКЛАДНЕННЯ

Серйозних побічних ефектів за відгуками і спостереженнями за пацієнтами після круропластики не відзначено, але може утворитися гематома і невеликий набряк в області надрізів. У вкрай рідкісних випадках може спостерігатися порушення кровопостачання і, як наслідок, некроз частини шкірно-м’язового компонента.
При порушенні правил антисептики може виникнути нагноєння рани після проведення операції. Недотримання алгоритму бинтування тягне за собою ризик зсуву імплантату. У рідкісних випадках відбувається відторгнення імплантованого матеріалу через індивідуальну непереносимість. Помилки при проведенні самої процедури можуть призвести до скупчення крові в імплантаційній кишені. Все це зайвий раз доводить, що при виборі лікаря першорядним критерієм відбору повинна бути його кваліфікація і майстерність, наявність позитивних відгуків з боку інших пацієнтів.

Вартість процедури

Ціна процедури «круропластика» багато в чому залежить від складності проблеми, кваліфікації лікаря і рівня клініки. Приблизну суму можна дізнатися вже на попередній консультації. Вона складається з вартості самої операції, ціни перебування на стаціонарі і вартості обраних імплантів.

Запишіться на
Консультацію до Андрія Леонідовича Харькова
Мої досягнення
14620
Успішних операції
26 років
практики
10 клінік
в різних країнах світу
21
ліцензія
77
наукових публікацій
Гарантія
Конфіденційності та безпеки
Відгуки
Хочете записатись на
Першу консультацію