ПРЕЗИДЕНТ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ПЛАСТИЧНИХ реконструктивних і естетичних ХІРУРГІВ

Головна  •  Послуги  •  Ліпоскульптурінг тіла (контурна пластика тіла, боділіфтінг)
Пластика тіла

Ліпоскульптурінг тіла (контурна пластика тіла, боділіфтінг)

в одного з кращих пластичних хірургів в м. Київ - Андрія Леонідовича Харькова

Боділіфтінг (або ліпоскульптура тіла) – комплекс пластичних операцій, коригуючих одночасно кілька проблемних зон тіла. Завдяки індивідуальному підходу у виборі використовуваних методик в кожному конкретному випадку, ліпомоделювання тіла дозволяє отримати тривалий ефект від процедури з мінімальним реабілітаційним періодом.

За допомогою даної операції пацієнт оперативно отримує тіло своєї мрії, підкреслюючи прес, піднімаючи сідниці, збільшуючи груди. У сукупності з дотриманням дієти і фізичною активністю контурна пластика тіла гарантовано дає високі результати!

Найбільш часто складовими елементами боділіфтінга є ліпосакція, лазерний ліполіз і ліпофілінг тіла. Комплекс не дарма називають Ліпоскульптура (Ліпомоделювання). В ході його проведення пластичний хірург буквально виліплює ваше ідеальне тіло, в міру необхідності зменшуючи або збільшуючи обсяги на різних ділянках.

Тривалість операції:  1-3 години
Відновлювальний період:  3-4 неділі
Визначити точну вартість операції

Страхуємо від можливих післяопераційних ускладнень

Часті питання про Ліпоскульптурінг тіла (контурна пластика тіла, боділіфтінг)

Складові елементи операції

Серед заходів боділіфтінга виділяють ліпосакцію, лазерний ліполіз і ліпофілінг тіла.

Ліпосакція є метод боротьби із зайвим жиром шляхом забору його з певних зон особливими інструментами – канюлями. Всупереч існуючим міфам про тимчасовий ефекті ліпосакції, жирова тканина на місці проведення процедури не утворюється знову, оскільки в процесі операції здійснюється видалення адипоцитів, що відповідають за жировий обмін і його накопичення.

Лазерний ліполіз – видалення надлишку жирової тканини за допомогою лазера. Ефективний при необхідності видалити жир на невеликій ділянці. Процедура представляє собою вплив певної хвилі і частоти лазерного променя на жирові відкладення, в ході якого здійснюється розчинення жиру без необхідності його видобування. Незаперечними плюсами пластики є безопераційне втручання, відсутність реабілітаційного періоду і підтяжка шкіри, завдяки нагріванню волокон колагену в ході операції.

Ліпофілінг полягає в трансплантації власного жиру з ділянок з надлишком в місця, де є недолік жирових відкладень. Безпечна операція, завдяки залученню власного біоматеріалу пацієнта, що виключає відторгнення матеріалу. Проводиться без розрізів, що істотно скорочує реабілітаційний термін.

Для чого застосовується процедура? її особливості

Пластична хірургія пропонує використовувати процедуру у випадках, коли необхідно здійснити моделювання тіла шляхом забору надлишків в донорських зонах і перерозподілу їх в зони-реципієнти. Донорами найчастіше бувають область живота, стегна, талія і плечі. Реципієнти нашого тіла – молочні залози, ікри, кисті рук, обличчя (вилиці, губи), груди. Залежно від початкових даних пацієнта сідниці можуть виступати як донорською, так і реципієнтную областю.

Пересадка жирової тканини в область грудей здійснюється з метою їх збільшення, в область обличчя – для омолодження. При цьому практично кожна зона може бути як донором, так і реципієнтом. Але, з огляду на наявні в світі стандарти краси, найчастіше лікарі зменшують талію і живіт, одночасно збільшуючи груди і роблячи округлими сідниці.

Така естетична пластика тіла ідеально підійде для тих, хто має стабільні вагові показники протягом півроку, що передують операції, веде активний спосіб життя і дотримується дієти. Строгість вимог обумовлена ​​потребою підтримувати отриманий за допомогою операції результат, так як повернення до звичного способу життя може через час звести нанівець всі зусилля хірургії. Крім цього, операція протипоказана жінкам, які планують в майбутньому материнство (після пологів результат ліпоскульптури з великою ймовірністю також буде знівельовано).

Попередня консультація

Запис на попередню консультацію необхідний для того, щоб хірург оцінив ступінь подальшого лікарського втручання, оцінив стан вашого здоров’я, вивчив вашу історію хвороби і врахував наявність минулих операцій (якщо такі були). Така зустріч також необхідна, щоб переконатися у відсутності у вас протипоказань до здійснення контурної пластики, проінформувати вас про тривалість процедури і пояснити ваші дії на етапі підготовки і після проведення операції.

До протипоказань в проведенні ліпомоделюючої пластичної хірургії відносять: захворювання сполучної тканини, наявність в організмі запальних процесів, період вагітності і лактації, хвороби ендокринної системи та кровотворних органів, третя і четверта ступені ожиріння, хронічні захворювання печінки, нирок, серця.

Підготовка до операції

Підготовку до проведення ліпоскульптури починають з здійснення повного обстеження.
За кілька тижнів до пластики пацієнту слід відмовитися від куріння і спиртного, припинити прийом аспіриновмістних препаратів.

Боділіфтінгу передує певна дієта, багата на фрукти та овочі і виключає продукти, здатні затримувати рідину в організмі.

Післяопераційний період

За винятком відмови від шкідливих звичок і носіння компресійної білизни, особливих протипоказань в післяопераційний період немає. Стандартно – відмова від серйозних фізичних навантажень, відвідування сауни, солярію, басейну, сеансів масажу. Об’єктивно, це невисока ціна за ідеальне тіло!

Можливі ризики

У деяких випадках можливий розвиток інфекцій, утворення гематом, рубців. На деякий час після ліпофілингу в області розрізів відзначається зниження чутливості. Всі негативні наслідки можна звести до мінімуму, строго дотримуючись приписів лікаря.

Вартість процедури

Ціна пластики безпосередньо залежить від кількості передбачуваних трансформацій і визначається пластичним хірургом в ході проведення попередньої консультації.

Запишіться на
Консультацію до Андрія Леонідовича Харькова
Мої досягнення
14620
Успішних операції
26 років
практики
10 клінік
в різних країнах світу
21
ліцензія
77
наукових публікацій
Гарантія
Конфіденційності та безпеки
Відгуки

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/krast/md-kharkov.com.ua/www/wp-content/themes/surgeon/operation-body.php on line 636
loading

Персоналізований підхід до пацієнта дозволяє нам організувати он-лайн консультацію і визначити точний об’єм хірургічного втручання на основі представленої діагностики та досліджень, продемонструвати результати «до та після» по подібним операціям, визначити індивідуальні потреби та побажання.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ОНЛАЙН

У випадку, якщо їхати/летіти в Київ Вам далеко чи
у Вас доволі щільний робочий графік й немає
вільного часу: Запишіться на онлайн-консультацію

ЦІНА ПЛАСТИКИ ТІЛА

loading

Пластичні операції з корекції частин тіла – дуже популярні в сучасній хірургії. Попри це, вибір пацієнта повинен бути на користь досвіду лікаря, його постійного навчання і удосконалення навиків та методик.

Враховуючи факт, що більша половина звернень до пластичних хірургів в Україні визначена необхідністю проведення вторинної операції, так званої «secondary procedure», при визначенні з лікарем пацієнтка повинна бути вкрай вибірковою та повністю інформованою.

Приймаючи настільки важливе рішення, як пластика тіла – уважно аналізуйте вартість операції в проекції можливих ускладнень від непрофесійного виконання.