ПРЕЗИДЕНТ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ПЛАСТИЧНИХ реконструктивних і естетичних ХІРУРГІВ

Головна  •  Послуги  •  Ліпофілінг обличчя (ліпоскульптурування обличчя)
Пластика обличчя та шиї

Ліпофілінг обличчя (ліпоскульптурування обличчя)

в одного з кращих пластичних хірургів в м. Київ - Андрія Леонідовича Харькова

Ліпофілінг для України є відносно новим видом пластичної операції. На противагу ліпосакції дана процедура полягає не в отриманні, а в переміщенні жирової тканини в ту область тіла, де відзначається її недолік. Таким чином, за допомогою власної жирового прошарку пацієнтові моделюють обличчя і тіло, усуваючи вікові зміни. З огляду на той факт, що в ході операції використовується біоматеріал самого пацієнта, ризик відторгнення практично відсутній, роблячи ліпоскульптурування, як спосіб підтяжки, безпечним.
Ліпофілінг обличчя – це корекція лиця власними жировими клітинами. Така пластика дає можливість відновити овал «молодості» і запустити процес омолодження. Це не просто підтяжка обличчя, а ефективне заповнення і створення об’єму скул, щік, вирівнювання рельєфу носогубного трикутника, усунення несиметричності обличчя.

Тривалість такої підтяжки в залежності від складності коливається від 30 хвилин до 2 годин.
Реабілітаційний період в середньому становить близько тижня. Саме стільки часу необхідно, щоб повністю зійшли післяопераційні набряки. Оцінка остаточного результату може бути проведена вже через місяць.

Часті питання про Ліпофілінг обличчя (ліпоскульптурування обличчя)

Для чого застосовується процедура? Її особливості.

Ліполіфтінг обличчя показаний в разі, коли є необхідність сформувати красиву форму обличчя, заповнити недолік обсягу тканини в різних областях, що виник в ході вікових змін. Така пластика обличчя допоможе в разі утворення втягнутих рубців або слізних борозен в області очей, при запалих щоках або тонких невиразних губах.Вся процедура проводиться в кілька етапів, які проходять послідовно в один день: для початку під загальною анестезією хірург робить невеликий надріз (частіше прокол) в області скупчення жирової тканини (стегна, живіт), за допомогою спеціального інструменту здійснює забір жирової тканини. Після спеціальної медикаментозної обробки біоматеріал шприцом вводять в зону, що корегується. Таку контурну пластику обличчя для отримання подвійного ефекту рекомендується поєднувати з абдомінопластикою і ліпосакцією. Головною перевагою операції вважається природність одержуваного результату. Ліпофілінг – це підтягнута і еластична шкіра, гармонійні пропорції вашого обличчя і тривалий ефект.

Попередня консультація

Незважаючи на те, що ліпофілинг особи є найбільш безпечним і результативним методом омолодження, як і кругова підтяжка обличчя, він вимагає попередньої лікарської консультації. Хірургу необхідно отримати інформацію про наявність у вас хронічних захворювань, алергічних реакцій, наявних в минулому травм або пластичних операцій. В ході зустрічі будуть виявлені проблемні місця, позначені ваші побажання і можливий (на думку лікаря) результат. Крім цього ви обов’язково будете проінформовані про тривалість процедури, особливості та тривалості відновного періоду, попереджені про можливі післяопераційні ускладнення.

Лікар може відмовити вам у проведенні пластики в разі наявності у вас серйозних патологій серцево-судинної системи, цукрового діабету або порушення згортання крові.

Підготовка до операції

За два тижні до підтяжки слід припинити прийом аспіриновмістних препаратів, що впливають на згортання крові.
Введення пацієнта в стан наркозу вимагає дотримання мінімальної дієти перед процедурою (відмова від їжі за 8 годин перед операцією).

Післяопераційний період

Після закінчення контурної корекції ви отримаєте рекомендації щодо медикаментозного лікування. Важливо строго дотримуватися приписів лікаря.
Тривале перебування в стаціонарі після проведення ліпоскульптури не потрібно. Залежно від загального стану пацієнта виписка може бути здійснена вже через півгодини після проведення операції.
Набряклість шкіри, як правило, спадає вже через 5-7 днів, дозволяючи вам повернутися до вашого звичного способу життя. Протягом наступних 2-3 тижнів відбувається остаточне нівелювання внутрішніх набряків, відновлення метаболічних процесів в тканинах і засвоєння жирової тканини. На цей період рекомендується обмежити прийом гарячих ванн і відвідування солярію та сауни, відмовитися від активних занять спортом. Скоротити реабілітаційний процес допоможуть магніотерапія і спеціальні косметологічні процедури (будуть запропоновані лікарями нашої клініки).

Можливі ризики

Використання в ході операції власного біоматеріалу пацієнта виключає ризики відторгнення тканин. Мінімальний надріз або прокол не вимагає накладення швів. На місці забору жиру можуть утворитися невеликі синці, які разом з набряком сходять протягом тижня.

Вартість процедури

Ціна ліполіфтінга безпосередньо залежить від кількості коректованих зон і обраного анестезуючого засобу. Київ пропонує вам широкий вибір клінік, але звертатися варто до кращих фахівців. Для того, щоб дізнатися ціну процедури в Києві, необхідно записатися на попередню консультацію до нашого пластичного хірурга. Він дасть відгук на можливість проведення контурної корекції, обсяг хірургічного втручання і при необхідності попередній лікувальний план. Вся ця інформація стане основою для розрахунку кінцевого чека на пластику обличчя.

Запишіться на
Консультацію до Андрія Леонідовича Харькова
Мої досягнення
14620
Успішних операції
26 років
практики
10 клінік
в різних країнах світу
21
ліцензія
77
наукових публікацій
Гарантія
Конфіденційності та безпеки

3D МОДЕЛЮВАННЯ ФОРМИ ОБЛИЧЧЯ

photo

Унікальне 3D моделювання майбутнього результату операції на апараті Vectra 3D XT дозволяє Вам, разом з лікарем підібрати максимально природний, натуральний та органічний результат пластики обличчя (змінюючи форму і розмір згідно індивідуальних пропорцій обличчя)

Моделювання проходить на очній консультації, де Ви маєте можливість проговорити з лікарем всі побажання щодо бажаного результату. По закінченню процедури, вам підготують повну презентацію до та після коррекції.

photo
Відгуки

Христина (Ліпоскульптурінг обличчя)

23.07.2019

Відкрила для себе новий вид омолодження, ліпофілінг обличчя, як виявилося це дуже хороша альтернатива омолодженню обличчя, особливо для худорлявого типу особи. Мені дуже сподобалося, результат помітний вже після процедури, і обороти по омолодженню набираються протягом 2 тижнів. Тобто шкіра наповнюється, розгладжується. Далі йде посилена регенерація клітин, як мені сказали в клініці, і результат тримається до 4 років. Добре, що з кожним роком з'являються нові методи і техніки, для омолодження.

Світлана (Ліпоскульптурінг обличчя)

29.09.2018

Почитала відгуки і боялася йти на консультацію, але виходячи з того, що він єдиний кого рекомендували мої подруги, наважилася і записалася. Приємно була здивована його експертністю та гумором)))

loading

Персоналізований підхід до пацієнта дозволяє нам організувати он-лайн консультацію і визначити точний об’єм хірургічного втручання на основі представленої діагностики та досліджень, продемонструвати результати «до та після» по подібним операціям, визначити індивідуальні потреби та побажання.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ОНЛАЙН

У випадку, якщо їхати/летіти в Київ Вам далеко чи
у Вас доволі щільний робочий графік й немає
вільного часу: Запишіться на онлайн-консультацію

ЦІНА ОПЕРАЦІЇ НА ОБЛИЧЧІ

loading

Пластичні операції на обличчі – одні із найбільш складних по хірургічному функціоналу і технікам оперування в індивідуальному підборі оптимального поєднання різних об’ємів корекцій для досягнення неоперованого вигляду пацієнта. Саме тому, вибір має бути на користь досвіду, постійного навчання доктора та вдосконалення навичок і методик.

Враховуючи той факт, що більше половини звернень до пластичних хірургів в Україні визначені необхідністю проведення вторинної операції, так званої «secondary procedure», при визначенні з лікарем пацієнт повинен бути вкрай вибірковим та повністю інформованим.

Приймаючи настільки важливе рішення, як зміна форм чи корекція зовнішності – уважно аналізуйте вартість операції в проекції можливих ускладнень від непрофесійного виконання.

Виберіть потрібну операцію: