Головна  •  Послуги  •  Гінекомастія у чоловіків
Пластика грудей

Гінекомастія у чоловіків

в одного з кращих пластичних хірургів в м. Київ - Андрія Леонідовича Харькова

Гінекомастія у чоловіків – це зростання молочних залоз. Буває різного характеру – помилковою або істинною. Справжня характеризується збільшенням тканини молочних залоз, а помилкова провокується ожирінням, через якого молочні залози збільшують свій обсяг, завдяки істотним відкладенням жирової тканини. Утворення гінекомастії – поява ущільнень в тканинах грудних залоз. Така фіброадіозна тканина високої щільності і часто викликає больові відчуття при торканні, обумовлені в тому числі швидким зростанням залізистої тканини. Гінекомастія може розвиватися в різному віці – від перших місяців життя до похилого віку. Її виникнення спровоковане виникненням гормонального дисбалансу, що супроводжується збільшенням рівня жіночих статевих гормонів або зниженням чоловічих. Нерідко явище не доставляє турбот і проходить без стороннього втручання, але трапляються ситуації, коли порушення гормонального фону вимагає постійного спостереження і лікування. Вона може спровокувати утворення ракових пухлин, тому видалення гінекомастії стане єдино вірним рішенням.
Тривалість операції:  до 2 годин в залежності від складності конкретного випадку.
Реабілітаційний період:  3-4 тижні

Причини виникнення гінекомастії. Лікування.

Якщо говорити про справжню гінекомастію, то вона виникає через переважання в чоловічому організмі жіночих статевих гормонів. При здоровому гормональному фоні жіночі гормони продукуються в малих кількостях, руйнуючись в печінці. Але, якщо ж їх кількість збільшено в порівнянні з чоловічими статевими гормонами, то розвивається гінекомастія. Найчастіше гормональний дисбаланс виникає в процесі розвитку ендокринної системи.

Фізіологічна гінекомастія немовлят пропадає через пару тижнів після народження, гінекомастія у підлітків провокується перебудовою гормонального фону і нівелюється самостійно через пару років, у чоловіків у віці вона виникає на тлі зниження рівня тестостерону або підвищення естрогену в віці від 55 до 85 років.

Фізіологічна гінекомастія не вимагає хірургічного втручання. Але, коли мова йде про гінекомастію, як про форму патології, без досвідченого фахівця не обійтися. «Видалення гінекомастії Київ» – частий інтернет-запит в разі, коли причиною виникнення патології є:

 • захворювання яєчок; </ li>
 • онкологія наднирників; </ li>
 • інфекційні захворювання, ВІЛ, туберкульоз; </ li>
 • механічне травмування яєчок; </ li>
 • цироз; </ li>
 • цукровий діабет; </ li>
 • захворювання серцево-судинної системи. </ Li>
  </ Ul>
  Крім цього, розвитку гінекомастії може бути викликано і тривалим прийомом ряду медикаментозних препаратів і наркотичних речовин.
  Ігнорування гінекомастії може привести не тільки до фізіологічного дискомфорту, але і до розвитку ракових пухлин молочних залоз. При виникненні виділень з домішками крові з сосків, візуальному зміні шкірних покривів варто негайно звернутися до лікаря. Початковий діагноз ставить ендокринолог, грунтуючись на описі проблеми пацієнтом, його огляді та пальпації. Для того, щоб проблему підтвердити, призначається проходження УЗД молочних залоз, а також лімфатичних вузлів. Проводиться також обстеження на виявлення гормонального дисбалансу шляхом визначення концентрації в крові тестостерону, пролактину і т.д. Якщо в ході такого аналізу виявляється високий рівень естрадіолу, то призначається обстеження на наявність ракової пухлини.Лікування гінекомастії частіше починають з прийому відповідних препаратів для відновлення гормонального фону пацієнта. Якщо ж позитивна динаміка не настає, рекомендовано хірургічне втручання, яке може бути проведено декількома варіантами:

  • Ендоскопічна мастектомія при невеликих збільшеннях молочних залоз; </ li>
  • Мастектомія при збереженні ареоли; </ li>
  • Мастектомія з проведенням ліпосакції для видалення надлишку жирової тканини. </ Li>
   </ Ul>

Попередня консультація

Для визначення проблеми та вибору шляху її вирішення спочатку необхідно записатися на індивідуальну консультацію до пластичного хірурга. Вибираючи відповідну клініку, звертайте увагу не тільки на рівень цін, а й на відгуки її пацієнтів.

Огляд і проведення необхідного обстеження допоможуть визначити серйозність ситуації, вибрати відповідну процедуру. «Операція гінекомастія», «гінекомастія операція» – кількість запитів користувачів інтернет-ресурсів свідчить про часте виникненнях даного захворювання у чоловіків, хлопчиків, а тому не варто затягувати з походом до лікаря і проведенням діагностики. Ігнорування власного організму часом має занадто високу ціну.

Підготовка до операції

При призначенні операційного втручання здається стандартний пакет аналізів, додатково здаються аналізи на виявлення рівня гормонів в організмі, проходяться консультації у терапевта і анестезіолога. За результатами аналізів при необхідності залучаються і інші фахівці. Сама операція проводиться під загальним наркозом, що стандартно вимагає відмови від їжі за 8 годин до проведення процедури, виключення прийому аспірінових препаратів за 3 тижні до операції.

Післяопераційний період

Після операції пацієнтів часто залишають в стаціонарі на 2 дня. Однак, сам реабілітаційний період за відгуками пацієнтів досить незначний і нескладний. Уже через місяць пацієнти повертаються до звичного способу життя. Протягом перших двох-трьох тижнів рекомендується носити спеціальну коригуючу білизну, відмовитися від активних фізичних навантажень, виключити басейн, сауну, солярій.

Вартість процедури

Гінекомастія операція ціна в Україні залежить від ступеня складності проблематики пацієнта, кваліфікації хірурга. Вона визначається на попередній консультації в ході проведення огляду пластичним хірургом.

Запишіться на
Консультацію до Андрія Леонідовича Харькова
Мої досягнення
14620
Успішних операції
26 років
практики
10 клінік
в різних країнах світу
21
ліцензія
77
наукових публікацій
Гарантія
Конфіденційності та безпеки

Дізнайтеся якими будуть Ваші груди після пластики!


Залиште заявку на 3D моделювання грудей:

Унікальне 3D моделювання майбутніх результатів операції на апараті Vectra 3D XT дозволяє Вам і мені, як Вашому лікарю, на 100% зрозуміти можливий і бажаний Вами результат пластичної операції.

photo
Відгуки
Хочете записатись на
Першу консультацію