ПРЕЗИДЕНТ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ПЛАСТИЧНИХ реконструктивних і естетичних ХІРУРГІВ

Головна  •  Послуги  •  Глютеопластика
Пластика тіла

Глютеопластика

в одного з кращих пластичних хірургів в м. Київ - Андрія Леонідовича Харькова

Глютеопластика – різновид пластичної хірургії, мета якої вдосконалити сідниці. Останнім часом користується підвищеною популярністю, оскільки дозволяє досягти бажаної форми без відвідування спортзалу і виснажливих тренувань.

Пластика сідниць допоможе тим пацієнтам, які страждають від вроджених аномалій розвитку великого сідничного м’яза, або недостатнього її розвитку, розвитку атрофії на тлі перенесених механічних травм або хвороб. Допоможе вона і в разі різкого перепаду ваги, коли через стрімке схуднення відзначається обвисання шкірних покривів. Корекція виконується у представників обох статей за допомогою установки імплантатів різного розміру і форми. Імпланти підбираються індивідуально в кожному конкретному випадку в залежності від наявної проблематики і уявлень пацієнта про ідеальну фігуру. Імпланти можуть бути круглими, овальними або краплевидними, при цьому саме круглі вважаються правильними з точки зору дотримання правильної анатомічної форми.

По складу імпланти для сідниць схожі на грудні імплантати (наповнення – гель або сольовий розчин) і можуть бути гладкими, шорсткими або текстурованими. Виробляються вони з урахуванням можливих фізичних навантажень, випробовуваних в подальшому при бігу, ходьбі, нахилах та інших рухах і складаються з щільної стінки і наповнювача. Сучасні імпланти мають довічну гарантію, що виключає варіанти заміни з плином часу.

Тривалість операції:  до 2 годин
Реабілітаційний період:  до півтора місяців
Визначити точну вартість операції

Страхуємо від можливих післяопераційних ускладнень

Часті питання про Глютеопластика

Для чого застосовується процедура? її особливості

Збільшення сідниць (Глютеопластика) відмінно підійде для тих пацієнтів, у яких відзначається вроджена (спадкова) плоска форма сідниць, що перенесли травми, що змінюють первинні пропорції сідничної області. Процедура показана для виправлення пропорцій, мінливих внаслідок пологів або з плином часу, при яскраво вираженою асиметрії, або просто при бажанні пацієнта збільшити сідниці при мінімальних витратах часу і сил.

У проведенні глютеопластіки можуть відмовити при наявності захворювань серцево-судинної системи, внутрішніх органів, неправильному функціонуванні ендокринної системи, або при цукровому діабеті.

Оперативне втручання здійснюється під загальним наркозом. При цьому імпланти в сідниці встановлюються під великий сідничний м’яз (або під його фіксацію), в верхню частину сідниць, уникаючи контакту з сідничним нервом, щоб не допустити дискомфорту при ходьбі. Дана особливість проведення процедури пояснює чому з її допомогою можна відкоригувати тільки верхню частину сідниць.

Попередня консультація

Збільшення сідниць в Києві (Глютеопластика) неможливо без проведення попередньої консультації з пластичним хірургом. Кожен пацієнт індивідуальний зі своєю будовою тіла, звичними фізичними навантаженнями, уявленнями про ідеальні формах, тому і кожна операція – підбір найбільш відповідного варіанту для кожної конкретної людини.
Попередня консультація дозволить хірургу ознайомитися не тільки з вашими побажаннями, а й вивчити вашу історію хвороби, врахувати проведені раніше операції, виключити протипоказання, вибрати найбільш підходящу форму і розмір імплантата з урахуванням анатомічних особливостей кожного пацієнта. Саме будова тіла може накласти певні обмеження на розмір обраного імплантату, так як невідповідність розміру ендопротеза і кількості м’яких тканин призведе до того, що корекція буде видно для оточуючих з певного ракурсу. Також може бути розрахована приблизна ціна пластики.

Операція Глютеопластика в Києві забезпечує найпозитивніші результати, оскільки дає можливість в найкоротші терміни і без додаткових зусиль отримати форми сідниць своєї мрії.

Підготовка до операції

На етапі підготовки до проведення операції Глютеопластика пацієнту необхідно здати ряд аналізів крові (загальний, біохімія, на згортання, на групу крові і наявність ВІЛ-захворювань). Крім цього буде потрібно провести аналіз сечі, показання електрокардіограми і результати флюорографії.
 
Зважившись збільшити обсяги сідниць, за кілька тижнів до операції рекомендується відмовитися від сигарет і алкоголю, скоротити прийом певних препаратів, що негативно впливають на згортання крові. Перед самою операцією за 8-10 годин утриматися від прийому їжі і рідини.

Післяопераційний період

Перші кілька днів після глютеопластіки пацієнти проводять у стаціонарі під наглядом лікарів.
На час усього відновного періоду рекомендується носіння спеціальної компресійної білизни, яка мінімізує дискомфортні відчуття. Також варто відмовитися від активних фізичних навантажень, відвідування сауни, басейну, солярію. Неприємні відчуття від імплантатів пройдуть до кінця реабілітаційного періоду (близько двох місяців). Тоді ж можна буде оцінити і кінцевий результат процедури.

РИЗИКИ І МОЖЛИВІ УСКЛАДНЕННЯ

При строгому дотриманні приписів лікаря ризики і ускладнення після проведення глютеопластики (збільшення сідниць) мінімальні. Існує лише можливість виникнення загальних негативних наслідків, як і після будь-якого іншого хірургічного втручання: кровотеча, нагноєння, рубцювання, алергічні реакції. Зрідка спостерігаються гематоми або розтяжки, але це явище носить тимчасовий характер. Іноді буває асиметрія або зсув імплантату. При незадовільних або недостатніх результатах можливе повторне проведення операції, але не раніше, ніж через шість місяців. Контроль власної маси тіла дозволить назавжди зберегти первинний результат корекції сідниць.

Вартість процедури

Ціна глютеопластики (пластики по збільшенню сідниць) залежить від індивідуальних показників до проведення операції, вартості обраного імплантату, кваліфікації хірурга. Приблизний розмір ціни може бути прорахований вже на початковій консультації.

Запишіться на
Консультацію до Андрія Леонідовича Харькова
Мої досягнення
14620
Успішних операції
26 років
практики
10 клінік
в різних країнах світу
21
ліцензія
77
наукових публікацій
Гарантія
Конфіденційності та безпеки
Відгуки

Олена (Глютеопластика)

12.02.2018

Чудова людина, великий фахівець своєї справи. Ніяких сумнівів у мене Андрій Леонідович не викликав. Була впевнена, що тільки він мені може допомогти, і допоміг. Результатом задоволена.

Кіра (Глютеопластика)

09.12.2018

Я не модель, а звичайна дівчина, у якої був недолік в верхній частині сідниць, і сідниці завжди виглядали плоскими. Спочатку думала збільшити жиром, але багато причин і ускладнень проти, тому вдалася до аугментації. Вийшло круто !! Розріз лікар зробив вертикально, абсолютно не помітно, можна носити стрінги, і не видно слідів.

Лана (Глютеопластика)

07.05.2019

Супер-супер! Вибір пластичного хірурга - процес довгий і нервовий, що супроводжується сумнівами, роздумами ..... а чи варто? А чи не буде ще гірше? А чи не зіпсує? Коротше кажучи, якось так. З приводу Андрія Леонідовича - роздумувати не рекомендую, йдіть - і робіть. Особисто у мене після операції з пластики сідниць, проведеної в клініці Харькова залишилося почуття комфорту від обстановки і обслуговування персоналу і глибокої вдячності до лікаря, який краще за мене зрозумів, яка форма мені потрібна. Про те, що результат буде настільки вдалим, я навіть не мріяла .... Всім удачі! Андрій Леонідович - цар і бог пластики, всім РЕКОМЕНДУЮ !!!!!!

loading

Персоналізований підхід до пацієнта дозволяє нам організувати он-лайн консультацію і визначити точний об’єм хірургічного втручання на основі представленої діагностики та досліджень, продемонструвати результати «до та після» по подібним операціям, визначити індивідуальні потреби та побажання.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ОНЛАЙН

У випадку, якщо їхати/летіти в Київ Вам далеко чи
у Вас доволі щільний робочий графік й немає
вільного часу: Запишіться на онлайн-консультацію

ЦІНА ПЛАСТИКИ ТІЛА

loading

Пластичні операції з корекції частин тіла – дуже популярні в сучасній хірургії. Попри це, вибір пацієнта повинен бути на користь досвіду лікаря, його постійного навчання і удосконалення навиків та методик.

Враховуючи факт, що більша половина звернень до пластичних хірургів в Україні визначена необхідністю проведення вторинної операції, так званої «secondary procedure», при визначенні з лікарем пацієнтка повинна бути вкрай вибірковою та повністю інформованою.

Приймаючи настільки важливе рішення, як пластика тіла – уважно аналізуйте вартість операції в проекції можливих ускладнень від непрофесійного виконання.