Головна  •  Послуги  •  Підтяжка чола
Пластика обличчя та шиї

Підтяжка чола

в одного з кращих пластичних хірургів в м. Київ - Андрія Леонідовича Харькова

Брови – невід’ємна складова зовнішності людини. Залежно від модних віянь брови вищипують, фарбують, виголюють. Їх постійно намагаються підігнати під наявні стандарти краси, роблячи густими і широкими, перетворюючи в витончену ниточку або надаючи їм форму здивованої піднесеності. Велика кількість експериментів не рятує від впливу часу. З віком дію гравітації на м’які тканини обличчя стає все більш помітним. М’язи втрачають свій тонуc, опускаючи повіки, що робить погляд втомленим і сердитим. А, якщо ви при цьому все ще відчуваєте себе молодим і повним життєвих сил? В такому випадку допоможе підтяжка брів і чола. Підтяжка чола і брів – поширена пластична операція, спрямована на зменшення вираженості горизонтальних і вертикальних лобових зморшок, підйом зовнішніх куточків очей і коригування лінії брови. Звичайно, як і будь-яка операція, броуліфтінг є хірургічним втручанням в наш організм, і вдаватися до нього варто, коли інші, більш щадні методи корекції зовнішності (грамотний make up, щоденна гімнастика для чола, всілякі «уколи краси»), не дали бажаного результату. Але, якщо ви зважилися на проведення пластики, то не сумнівайтеся – з підтяжкою брів і чола ваш вік зможе видати лише паспорт! Існує декілька технік проведення підтяжки лоба і брів (ендоскопічний ліфтинг, підтяжка нитками). Яку саме методику використовувати, вирішує пластичний хірург на початковій консультації з пацієнтом. На вибір того чи іншого методу впливає ступінь занедбаності проблеми, характер її виникнення.
Тривалість операції:  від 40 хвилин до 2 годин
Реабілітаційний період:  до 2 місяців

Для чого застосовується процедура? Її особливості.

Підтяжка чола (фронтліфтінг) проводиться для відновлення правильних пропорцій обличчя.
Причин зміни пропорцій нашого чола може бути кілька:

 • природні вікові зміни зовнішності; </ li>
 • атрофія лицевих тканин; </ li>
 • вроджена підвищена еластичність шкіри; </ li>
 • негативні впливи екології та надлишок ультрафіолетових променів; </ li>
 • різні види механічних пошкоджень лобової ділянки лицьового нерва. </ Li>
  </ Ul>
  Найпоширенішою причиною є вік, з яким, в першу чергу, не бажають миритися жінки. Процедури омолодження, корекції і ін’єкції – до чого тільки не вдаються жінки в спробі зафіксувати брови в злегка здивованому, кокетливому положенні.Існує кілька різновидів фронтліфтінгу, найбільш поширеними серед яких є:

  1. Метод прямої підтяжки (класична технологія) – шкіра зрізається у напрямку росту волосся, і розріз продовжується в напрямку вушної раковини. Після акуратного відшаровування шкіра перерозподіляється з необхідною зміною м’язового розташування. У разі наявності відповідних показань виконується видалення зайвої жирової тканини. Після цього розгладжуються горизонтальні зморшки і накладаються шви. Надмірна шкірна ділянка відсікається. </ Li>
  2. Скронева підтяжка обличчя або скроневий ліфтинг. Являє собою виконання розрізів волосистої частини скроневих областей (3-4 см завдовжки) у разі опущення бічних брівних відділів. </ Li>
  3. Транспальпебральний доступ – підтяжка через розрізи в складках верхньої повіки. Ідеальний варіант для тих, хто бажає максимально приховати проведення процедури, або ж прагнуть лише перманентно послабити м’язи обличчя з мінімальним впливом на шкіру. </ Li>
  4. Ендоскопічна підтяжка чола є ефективним моделюванням брівних дуг через невеликі розрізи волосистої частини голови. Крім спеціального інструментарію крізь ці надрізи вводиться крихітна відеокамера, яка допомагає в здійсненні оперативного втручання. Пластичні хірурги фіксують шкіру в необхідному положенні за допомогою непомітних швів. </ Li>
  5. Коронарна підтяжка характеризується здійсненням розрізу в волосистій частині голови довжиною в 15-20 см. У порівнянні з іншими методиками корекції лобових зморшок ця є однією з найрідкісніших у використанні, оскільки має істотний косметичний побічний ефект – значний рубець. </ Li>
   </ Ol>
   Крім описаних методів все частіше застосовується підтяжка чола мезонитками. Особливо, якщо мова йде про провисанні брів і повік, наявності явно виражених складок в зоні носогубного трикутника. Найбільша перевага застосування ниток полягає в тому, що вона не вимагає здійснення розрізів, виконання швів, а, отже, абсолютно не залишає шрамів. Такий вид ліфтингу проводиться під місцевою анестезією і не вимагає перебування в стаціонарі.Ключовою причиною, при якій рекомендується ліфтинг, є вікове опущення ліінії брів, а також всіх тканин верхньої третини обличчя, виникнення в’ялості і істотне зниження еластичності шкіри, що призводить до появи глибоких горизонтальних зморшок в області чола. Але невдала конфігурація брів, наприклад, може бути і вроджена. Також вродженим може бути надлишок шкіри на верхньому віці.

   Серед протипоказань виділяють наявність одного з захворювань:

   • гіпертонія </ li>
   • цукровий діабет (І і ІІ типи) </ li>
   • захворювання серцево-судинної системи </ li>
   • онкологія </ li>
   • погане згортання крові </ li>
    </ Ul>

Попередня консультація

Перед контурною пластикою необхідно відвідати індивідуальну консультацію лікаря. Залежно від вашої ситуації і ступеня занедбаності проблеми він визначить найбільш підходящий різновид ліфтингу (ендоскопічний, за допомогою ниток і так далі) і роз’яснить, як проходить процедура і що необхідно робити в післяопераційний період.

Підготовка до операції

Вид анестезії залежить від результатів первинного огляду у пластичного хірурга. Наркоз може бути загальним, комбінованим, або місцевим.
Перед будь-яким оперативним втручанням в обов’язковому порядку проводиться обстеження (здача аналізів, консультація терапевта і анестезіолога), яке може тривати до трьох днів.

Післяопераційний період

Залежно від обраної методики операція може тривати від сорока хвилин до кількох годин. Реабілітаційний період в середньому займає близько трьох тижнів. При цьому перший тиждень пацієнт носить спеціальну пов’язку, доглядає за швами, які знімаються на 7-10 день. Післяопераційний ефект пластики можна буде оцінити лише через два місяці.

РИЗИКИ І МОЖЛИВІ УСКЛАДНЕННЯ

Незважаючи на видимі переваги пластики, вона має і свої побічні ефекти. Найпоширенішим є хворобливість, набряк різного ступеня, поява синців, а також оніміння. Неуважний вибір клініки за запитом «ендоскопічна підтяжка чола київ» збільшує ризики інфікування, утворення гематом, помітні шрами, виникнення післяопераційної асиметрії брів.

Вартість процедури

Підтяжка чола вартість формує ще на етапі попередньої консультації. Ціна в Києві і в Україні безпосередньо залежить від складності конкретної ситуації, досвідченості хірурга і рівня клініки, де здійснюють процедуру.

Запишіться на
Консультацію до Андрія Леонідовича Харькова
Мої досягнення
14620
Успішних операції
26 років
практики
10 клінік
в різних країнах світу
21
ліцензія
77
наукових публікацій
Гарантія
Конфіденційності та безпеки
Відгуки
Хочете записатись на
Першу консультацію