ПРЕЗИДЕНТ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ПЛАСТИЧНИХ реконструктивних і естетичних ХІРУРГІВ

Головна  •  Послуги  •  Підтяжка чола
Пластика обличчя та шиї

Підтяжка чола

в одного з кращих пластичних хірургів в м. Київ - Андрія Леонідовича Харькова

Брови – невід’ємна складова зовнішності людини. Залежно від модних віянь брови вищипують, фарбують, виголюють. Їх постійно намагаються підігнати під наявні стандарти краси, роблячи густими і широкими, перетворюючи в витончену ниточку або надаючи їм форму здивованої піднесеності. Велика кількість експериментів не рятує від впливу часу. З віком дію гравітації на м’які тканини обличчя стає все більш помітним. М’язи втрачають свій тонуc, опускаючи повіки, що робить погляд втомленим і сердитим. А, якщо ви при цьому все ще відчуваєте себе молодим і повним життєвих сил? В такому випадку допоможе підтяжка брів і чола.

Підтяжка чола і брів – поширена пластична операція, спрямована на зменшення вираженості горизонтальних і вертикальних лобових зморшок, підйом зовнішніх куточків очей і коригування лінії брови.

Звичайно, як і будь-яка операція, броуліфтінг є хірургічним втручанням в наш організм, і вдаватися до нього варто, коли інші, більш щадні методи корекції зовнішності (грамотний make up, щоденна гімнастика для чола, всілякі «уколи краси»), не дали бажаного результату. Але, якщо ви зважилися на проведення пластики, то не сумнівайтеся – з підтяжкою брів і чола ваш вік зможе видати лише паспорт!

Існує декілька технік проведення підтяжки лоба і брів (ендоскопічний ліфтинг, підтяжка нитками). Яку саме методику використовувати, вирішує пластичний хірург на початковій консультації з пацієнтом. На вибір того чи іншого методу впливає ступінь занедбаності проблеми, характер її виникнення.

Тривалість операції:  від 40 хвилин до 2 годин
Реабілітаційний період:  до 2 місяців
Визначити точну вартість операції

Страхуємо від можливих післяопераційних ускладнень

Часті питання про Підтяжка чола

Для чого застосовується процедура? Її особливості.

Підтяжка чола (фронтліфтінг) проводиться для відновлення правильних пропорцій обличчя.
Причин зміни пропорцій нашого чола може бути кілька:

 • природні вікові зміни зовнішності; </ li>
 • атрофія лицевих тканин; </ li>
 • вроджена підвищена еластичність шкіри; </ li>
 • негативні впливи екології та надлишок ультрафіолетових променів; </ li>
 • різні види механічних пошкоджень лобової ділянки лицьового нерва. </ Li>
  </ Ul>
  Найпоширенішою причиною є вік, з яким, в першу чергу, не бажають миритися жінки. Процедури омолодження, корекції і ін’єкції – до чого тільки не вдаються жінки в спробі зафіксувати брови в злегка здивованому, кокетливому положенні.Існує кілька різновидів фронтліфтінгу, найбільш поширеними серед яких є:

  1. Метод прямої підтяжки (класична технологія) – шкіра зрізається у напрямку росту волосся, і розріз продовжується в напрямку вушної раковини. Після акуратного відшаровування шкіра перерозподіляється з необхідною зміною м’язового розташування. У разі наявності відповідних показань виконується видалення зайвої жирової тканини. Після цього розгладжуються горизонтальні зморшки і накладаються шви. Надмірна шкірна ділянка відсікається. </ Li>
  2. Скронева підтяжка обличчя або скроневий ліфтинг. Являє собою виконання розрізів волосистої частини скроневих областей (3-4 см завдовжки) у разі опущення бічних брівних відділів. </ Li>
  3. Транспальпебральний доступ – підтяжка через розрізи в складках верхньої повіки. Ідеальний варіант для тих, хто бажає максимально приховати проведення процедури, або ж прагнуть лише перманентно послабити м’язи обличчя з мінімальним впливом на шкіру. </ Li>
  4. Ендоскопічна підтяжка чола є ефективним моделюванням брівних дуг через невеликі розрізи волосистої частини голови. Крім спеціального інструментарію крізь ці надрізи вводиться крихітна відеокамера, яка допомагає в здійсненні оперативного втручання. Пластичні хірурги фіксують шкіру в необхідному положенні за допомогою непомітних швів. </ Li>
  5. Коронарна підтяжка характеризується здійсненням розрізу в волосистій частині голови довжиною в 15-20 см. У порівнянні з іншими методиками корекції лобових зморшок ця є однією з найрідкісніших у використанні, оскільки має істотний косметичний побічний ефект – значний рубець. </ Li>
   </ Ol>
   Крім описаних методів все частіше застосовується підтяжка чола мезонитками. Особливо, якщо мова йде про провисанні брів і повік, наявності явно виражених складок в зоні носогубного трикутника. Найбільша перевага застосування ниток полягає в тому, що вона не вимагає здійснення розрізів, виконання швів, а, отже, абсолютно не залишає шрамів. Такий вид ліфтингу проводиться під місцевою анестезією і не вимагає перебування в стаціонарі.Ключовою причиною, при якій рекомендується ліфтинг, є вікове опущення ліінії брів, а також всіх тканин верхньої третини обличчя, виникнення в’ялості і істотне зниження еластичності шкіри, що призводить до появи глибоких горизонтальних зморшок в області чола. Але невдала конфігурація брів, наприклад, може бути і вроджена. Також вродженим може бути надлишок шкіри на верхньому віці.

   Серед протипоказань виділяють наявність одного з захворювань:

   • гіпертонія </ li>
   • цукровий діабет (І і ІІ типи) </ li>
   • захворювання серцево-судинної системи </ li>
   • онкологія </ li>
   • погане згортання крові </ li>
    </ Ul>

Попередня консультація

Перед контурною пластикою необхідно відвідати індивідуальну консультацію лікаря. Залежно від вашої ситуації і ступеня занедбаності проблеми він визначить найбільш підходящий різновид ліфтингу (ендоскопічний, за допомогою ниток і так далі) і роз’яснить, як проходить процедура і що необхідно робити в післяопераційний період.

Підготовка до операції

Вид анестезії залежить від результатів первинного огляду у пластичного хірурга. Наркоз може бути загальним, комбінованим, або місцевим.
Перед будь-яким оперативним втручанням в обов’язковому порядку проводиться обстеження (здача аналізів, консультація терапевта і анестезіолога), яке може тривати до трьох днів.

Післяопераційний період

Залежно від обраної методики операція може тривати від сорока хвилин до кількох годин. Реабілітаційний період в середньому займає близько трьох тижнів. При цьому перший тиждень пацієнт носить спеціальну пов’язку, доглядає за швами, які знімаються на 7-10 день. Післяопераційний ефект пластики можна буде оцінити лише через два місяці.

РИЗИКИ І МОЖЛИВІ УСКЛАДНЕННЯ

Незважаючи на видимі переваги пластики, вона має і свої побічні ефекти. Найпоширенішим є хворобливість, набряк різного ступеня, поява синців, а також оніміння. Неуважний вибір клініки за запитом «ендоскопічна підтяжка чола київ» збільшує ризики інфікування, утворення гематом, помітні шрами, виникнення післяопераційної асиметрії брів.

Вартість процедури

Підтяжка чола вартість формує ще на етапі попередньої консультації. Ціна в Києві і в Україні безпосередньо залежить від складності конкретної ситуації, досвідченості хірурга і рівня клініки, де здійснюють процедуру.

Запишіться на
Консультацію до Андрія Леонідовича Харькова
Мої досягнення
14620
Успішних операції
26 років
практики
10 клінік
в різних країнах світу
21
ліцензія
77
наукових публікацій
Гарантія
Конфіденційності та безпеки

3D МОДЕЛЮВАННЯ ФОРМИ ОБЛИЧЧЯ

photo

Унікальне 3D моделювання майбутнього результату операції на апараті Vectra 3D XT дозволяє Вам, разом з лікарем підібрати максимально природний, натуральний та органічний результат пластики обличчя (змінюючи форму і розмір згідно індивідуальних пропорцій обличчя)

Моделювання проходить на очній консультації, де Ви маєте можливість проговорити з лікарем всі побажання щодо бажаного результату. По закінченню процедури, вам підготують повну презентацію до та після коррекції.

photo
Відгуки

Катерина (Підтяжка чола, брів)

15.05.2019

Начувшись багато хороших відгуків щодо підтяжки обличчя від Харкова Андрія. Мій косметолог порекомендувала його як кращого в Україні, серед його пацієнтів дуже відомі люди, тому цей факт мене заспокоїв з приводу результату. Після 45 хоч як крути, вже ні нитки, ні уколи не допомагають, все одно видно, що шкіра і м'язи провисають. Я зробила підтяжку нижньої третини обличчя і шиї, чола з підйомом брів у мене це основні проблемні зони. Після операції, в той же день я пішла додому, і потім приходила на перев'язки кожен день протягом тижня. Перші дні ходила в пов'язці, щоб була компресія, і все правильно гоїлося. Трохи напружувало це, але заради результату можна потерпіти. Після тижня, можна вже сміливо виходити на вулицю і відвідувати громадські місця, обличчя виглядає пристойно. Результат, що не кажіть противники пластики - відмінний. Навіть важко уявити собі до операції, що ти можеш так помолодшати за тиждень. Реально, дуже гарно.

Марія (Підтяжка чола, брів)

16.02.2018

Спеціально приїхала з Ізраїлю до лікаря Харкова Андрія. Мені його порадили в одній з клінік Тель-ля-Віва, як кращого фахівця в Україні. Дистанційно лікар провів зі мною первинну консультацію, далі ми узгодили зручний для мене час повторної консультації і через день-операції. Все складися добре і злагоджено, аналізи були хороші, і всі заплановані дії ми зробили в термін. Пишу це до того, що якщо хто сумнівається, чи їхати в Україну на операцію, і скільки потрібно планувати часу на всю реабілітацію, можу сказати - головне знайти хорошого лікаря, і бути в ньому впевненою, а питання часу більш ніж вирішуємо завчасно.

loading

Персоналізований підхід до пацієнта дозволяє нам організувати он-лайн консультацію і визначити точний об’єм хірургічного втручання на основі представленої діагностики та досліджень, продемонструвати результати «до та після» по подібним операціям, визначити індивідуальні потреби та побажання.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ОНЛАЙН

У випадку, якщо їхати/летіти в Київ Вам далеко чи
у Вас доволі щільний робочий графік й немає
вільного часу: Запишіться на онлайн-консультацію

ЦІНА ОПЕРАЦІЇ НА ОБЛИЧЧІ

loading

Пластичні операції на обличчі – одні із найбільш складних по хірургічному функціоналу і технікам оперування в індивідуальному підборі оптимального поєднання різних об’ємів корекцій для досягнення неоперованого вигляду пацієнта. Саме тому, вибір має бути на користь досвіду, постійного навчання доктора та вдосконалення навичок і методик.

Враховуючи той факт, що більше половини звернень до пластичних хірургів в Україні визначені необхідністю проведення вторинної операції, так званої «secondary procedure», при визначенні з лікарем пацієнт повинен бути вкрай вибірковим та повністю інформованим.

Приймаючи настільки важливе рішення, як зміна форм чи корекція зовнішності – уважно аналізуйте вартість операції в проекції можливих ускладнень від непрофесійного виконання.

Виберіть потрібну операцію: